320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uudiseid ka siis BVB rindelt vahelduseks.

    Esiteks tundub, et lõpuks saadakse lahti Valdezist, kuna ei soovi teada meeskonnas näha ei Klopp ega ka ta ise ei taha enam BVB's mängida ja loodab MM'il Paraguai eest korraliku mängu teha, et Inglismaa skautidele silma jääda.

    Teiseks on siis ka juba mõningad üleminekud tehtud:
    Lukasz Piszczek (24) - Hertha'st
    Mees kellest võiks olla kasu BVB'le ründefaasis ja eelkõige nähakse temas Owomoyela asendajat.
    Borussia Dortmund hat am Mittwoch den dritten Neuzugang für die kommende Saison unter Dach und Fach gebracht.Von Bundesliga-Absteiger Hertha BSC wird Lukasz ...


    Mitchell Langerak, Austraalia (21) - Melbourne Victory'st
    Hakkab BVB varuväravavahiks, tundub ka täitsa ok täiendus olema kui arvestada, et Ziegler seab sammud Stuttgarti poole tagasi ja Wiedenfelleri seljataga uluks muidu vaid tuul.
    Der australische Torhüter Mitchell Langerak steht unmittelbar vor einem Wechsel zu Borussia Dortmund. Das 21-jährige Talent kommt von Melbourne Victory nach ...


    Shinji Kagawa, Jaapan (21) - Cerezo Osaka'st
    Tundub päris kobe ründav keskvälja mees olema aga nende aasia meestega on alati kahtlused, kuidas nad ennast euroopas mängima saavad.
    Fix ist hingegen die Verpflichtung des Japaners Shinji Kagawa von Cerezo Osaka. Nachdem der J-League-Verein am Dienstag bereits Vollzug gemeldet hatte, bestä...


    Mis peamine kõik need mehed saadi pea poolmuidu

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Eile võideti hooajaeelses sõprusmängus Manchester City 3-1. Pole teab mis näitaja, sest tegu ikkagi sõprusmänguga aga see, et 2 väravat lõid uued mehed on küll positiivne. Esimese värava lõi Barrios penaltist, mille kindlalt ära realiseeris. Teise värava autor on see sama uus toimekas jaapanalane Kagawa, kes väidetavalt ka kogu mängu ilusasti pildis püsis ja Manchester'i kaitsjatel pea ringi käima pani. Kolmanda värava autor on Lewandowski, kes on soetatud Lech Poznanist, kus ta kokku 34's mängus lõi 21 väravat (sh. ka Euroopa liiga ning Poola karikas).

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Palju täiendusi pole Dortmund küll teinud, kuid tundub, et need paar meest on asja ette läinud. Tasub silm peal hoida Kollastel uuel hooajal.

        Kommentaar


          Kaotus hooaja avamängus suurearvulise kodupubliku ees on tõsiasi, aga tuleb siit ka positiivset leida. Tegelikult ei mänginud Dortmund ju üldse nii halvasti, lihtsalt Leverkusen lõi oma võimalused ära ja hoidis kaitse kenasti lukus.

          BVB poolelt meeldis mulle väga selle jaapanlase Shinji Kagawa sibamine. Oli mängujuhi rollis aktiivne nii keskel kui ka äärtel ning mis eriti positiivne, vajadusel töötas isegi kaitsesse, tehes ka taktikalisi vigu. Mootor on mehel kõva ja tehnikat on samuti. Siit võib Dortmundi jaoks midagi väga head välja kukkuda.

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Kaotus hooaja avamängus suurearvulise kodupubliku ees on tõsiasi, aga tuleb siit ka positiivset leida. Tegelikult ei mänginud Dortmund ju üldse nii halvasti, lihtsalt Leverkusen lõi oma võimalused ära ja hoidis kaitse kenasti lukus.
            Täiesti nõus! Kas see Dortmundi esimesel poolajal lugemata jäänud värav oli suluseisust löödud? Mul hangus korduse ajal pilt kokku, aga tundus, et kui oli siis väga napp.

            Kommentaar


              Ei olnud sulust löödud.

              Aga Kagawa jättis ka mulle väga hea mulje. Tuleb uskuda neid tarku mehi, kes ütlesid ennem hooaja algust, et tegemist on suve parima ostuga.

              Kommentaar


                Mnjah 0:2 on tõsiasi aga samas ka võeti 1 värav ära vale suluseisu vilistamisega ja mulle tundus, et Barrios tõmmati teise poolaja lõpu poole ka korra Leverkuseni väravavahi poolt maha karistusalas aga kohtunik ei lugenud seda veaks. Kagawa oli endiselt päris hea aga me oleks pidanud rohkem äärtelt proovima kuidagi vägisi keskelt sisse toppimise mulje jättis rünnak ja keskelt oli Leverkusen kaitse korralikult lukku keeranud. Üldiselt loodan, et saame sellest kaotusest targemaks ja järgmine voor juba tuleb võit

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Ei olnud sulust löödud.

                  Aga Kagawa jättis ka mulle väga hea mulje. Tuleb uskuda neid tarku mehi, kes ütlesid ennem hooaja algust, et tegemist on suve parima ostuga.
                  Hinnaga 350 tuhat euri - hämmastav.

                  Kommentaar


                    Kahjuks Bundesliga teletöötajad ei tunnista seda režiimi vist, et suluseisuhõnguliste korduste ajal otsajoontega paralleelne joon väljakule tõmmatakse - hõlbustaks vaatamist. Mulle tundus Kehl täpselt kaitsjaga joone peal olevat, või kui, siis veidi-veidi suluseisu.

                    Barriose olukorras tundus kõik õige - Adler läks ju palli mängima ja sai selle kätte ka. Tõsi küll, mehele tegi ka veidi haiget.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas petterii Vaata postitust
                      Täiesti nõus! Kas see Dortmundi esimesel poolajal lugemata jäänud värav oli suluseisust löödud? Mul hangus korduse ajal pilt kokku, aga tundus, et kui oli siis väga napp.
                      Pigem ei olnud.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Kahjuks Bundesliga teletöötajad ei tunnista seda režiimi vist, et suluseisuhõnguliste korduste ajal otsajoontega paralleelne joon väljakule tõmmatakse - hõlbustaks vaatamist. Mulle tundus Kehl täpselt kaitsjaga joone peal olevat, või kui, siis veidi-veidi suluseisu.
                        Selles videos on joon tõmmatud:

                        Otsustage ise.

                        Kommentaar


                          suluseisut on küll asi ju kaugel...

                          Kommentaar


                            Kiievist raske võit aga ei kahtlenud esimesest minutist peale,et Dortmund võiks mängu kaotada,kui koduvõistkond tegi max raskeks,mis oli ju põnev ieenest vaadata.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Euroopa liiga alagrupi avapauk, siis ka Ukrainas tehtud. Kahjuks on ikka kohati näha Dortmundi noorus. 3 Kala kaitses ja need 3 lõi Kaprpatõ ära kah. Kagawa oli natukene kahvata võitu. Õnneks on olemas Barrios ja on olemas 18 aastane Götze, kes kastanid tulest välja tõid. Esimese mängu kirjutaks nooruse uljuse nahka (meeskonna keskmine 23 aastat kopikatega ja algkoosseisus 8 kuni 22 aastast mängijat) ning veidi isukamalt oleks pidanud võitlema. Loodetavasti korduskohtumine Dortmundis pakub vastastele samsuguse "põrgukatla" tunde

                              http://www.last.fm/user/kurat_

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                                Kiievist raske võit aga ei kahtlenud esimesest minutist peale,et Dortmund võiks mängu kaotada,kui koduvõistkond tegi max raskeks,mis oli ju põnev ieenest vaadata.
                                ema on sul Kiievis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X