320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    VSB pealt hetkel Premier League`i kohtumine, kus Galatasaray ei saa üldse aru, mis see sakslaste aparaat toimetab. Kui Leverkusen ka korgi maha saaks, oleks neljast neli Saksa tiimidele.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      OoH Reusi esimene värav Premier Liigas fantastiline aga korralik mäng.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
        Ohhoo, millal küll viimati on Hummels DMC-d mänginud? CL-is ilmselt mitte kunagi, aga kas mõni helgem pea(Petteri?) oskaks valgustada? Idee järgi peaks DMC/DC-universaal olema ju Ginter?
        Hummels endiselt CB, aga LB Sokratis oli küll positiivne üllatus.

        0 sisselastud väravat on kirsiks tordil.
        BL-s oleks nagu keskendumisega probleeme vms....
        Magava kauboi suhu viski ei jookse.

        Kommentaar


          9 väravat ja 0 sisselastud. Kaunis. Gündogani eeltöö oli ka ilus Ramose väravale.

          Kommentaar


            Kahjuks ei saa Galatasaray-ga just õiget pilti ette, tegemist on siiski selgelt nõrgema meeskonnaga kui me viimastel aastatel nägema oleme harjunud. Aga muidu oli igati tubli mäng ja kui nüüd Gündogan mõneks ajaks terveks jääb, siis ehk näeme tema esitluses veel hooaja teisel poolel nii mõndagi ilusat.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Tegelikult selles, et Sokratis oli LB ei tohiks midagi imelikku olla, ta mängis enne Dortmundi tulekut Werderis samuti seda positsiooni aegajalt. Imelik oli pigem, et Klopp teda varem seal proovinud polnud. Mäng ise oli muidugi ilus.

              Reusi ümber toimuv spekuleerimine ei ole ilus, eriti kole on kellegi nahkpükslase Rummenigge pidev meelega inisemine meedias sel teemal.

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                sigpic

                Kommentaar


                  Miljoniküsimus: kelle vastu lõpetas Hannover kolmemängulise väravatepõua?
                  Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cobras Vaata postitust
                    Miljoniküsimus: kelle vastu lõpetas Hannover kolmemängulise väravatepõua?
                    See oli üldse Hannoveri esimene võõrsil löödud värav sel hooajal

                    Kommentaar


                      Hämmastav
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Kui ise ei löö lüüakse sulle. Vana jalgpallitõde. No see kuidas härrad ei suuda palli väravasse saada on päris nutune. Reusil võiks/peaks olema vähemalt 2 kirjas ning Ramosel 1. Korralikku pressi polegi suudetud peale panna ning iga minut on Hannover taga kindlam. Võõrsil kütetakse nagu nalja türklastele ära ja siis kodus jätkatakse ikka vana rada pidi. Ei aita siin ka CL-i vormi kandmine.

                        Ma olen juba üsna mures. Bundesliga tiitli rong on juba 90 % läinud. CL-i koha rong läheb ka nii eest ära, et siin ei aita enam kevadringis paugutamine ka.

                        Järgmised mängud Bayern võõrsil ja Gladbach kodus ei ole ka sellise vormi juures punktilisa oodata.

                        Kommentaar


                          Kuidas me selle mängu kaotasime, täitsa pees...
                          Endiselt CLis rohkem punkte ja võite kui Bundesligas....
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Uskumatu realiseerimine..

                            Kommentaar


                              ma olen jälle siin, sest see on lihtsalt liiga hea paras teile kõigile, eriti sellele vennale kes 4:1 vs. Real pildi postitas

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                                ma olen jälle siin, sest see on lihtsalt liiga hea paras teile kõigile, eriti sellele vennale kes 4:1 vs. Real pildi postitas
                                Ikka veel valutab see mäng?
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X