320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veel on vale sõna. Pole enam kvaliteeti. Eelmise aasta Borussia oleks selle alagrupi pannud kinni in flying colours ja ma arvan, et poleks siiamaani ühtegi punkti kaotanud.
    Aga oleksiga on asjad nagu nad on - Nuri on läinud ja kogemust Euroopas end maksimaalselt mobiliseerida on enamusel veel puudu. Ikkgi arvan, et Benderi ja Kagawaga keskel võidakse keskväljal olla päris effektiivsed. Ääred peavad olema teravad ja vasakul pool on sellega natuke probleeme. Ehk siis mina pooldaks, et Kagawa mängiks all ja Lewandowski tema kohal. Ja Barrios ees. Nüüd muidugi Benderi vigastusega võibki nii minna., et Kehli kõrvale tuleb Kagawa. Kuigi Gündogan või Da Silva võiks end ka liigutada.
    Aga vennad Benderid on hiljemalt kahe aasta pärast koondise põhimängumehed.

    Kommentaar


      See eelmise aasta borussia kes europa leagues tala sai?

      Kommentaar


        Ei, ikka see, kes Bundesligas kaks korda Bayernit loputas.
        Aga jah, see näitb, et Euroopas läbi löömiseks on vaja midagi enamat, kui supervormi. PSG ja Sevilla olid siis eelmine aasta takistuseks, et edasi saada.

        Kommentaar


          Siis oleks see aasta bayernit loputand borussiast ka pidand piisama aga võta näpust.

          Kommentaar



            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Algselt postitas käbi Vaata postitust
              Siis oleks see aasta bayernit loputand borussiast ka pidand piisama aga võta näpust.
              Kui sul on võimalus, siis vaata neid mänge. Kui ma ütlen loputama, siis ma ei mõtle üheväravalist võitu, mis tuleb võrdse mängu tagajärjel.

              Kommentaar


                Tere jälle! Tulin õnne soovima teie suurepärase Meistrite Liiga alagrupi turniiri pärast, saksamaa meistrid!
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                  Tere jälle! Tulin õnne soovima teie suurepärase Meistrite Liiga alagrupi turniiri pärast, saksamaa meistrid!
                  tra, ma olen Roma fännide suhtes uskumatult tolerantne tänu sõber countile, aga no midavittu sa siin jaurad. Katsuge liigas 4 sekka jõuda ja oleme sõbrad edasi. one king, one club, one mcdonalds ka minu poolt teile raisk.
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Mulje jah on midagi sellist nagu Ajaxi vennad käivad Florale näpuga näitamas, kui viimane Levadiaga käest ära saab. Aga no peaasi, et inimesel on hea olla. Eks selle Serie A-ga on meil see aasta ainult üks puutepunkt ja ei sa öelda, et Bundesliiga kaotajana oleks väljunud.

                      Kommentaar


                        Veidi off...aga nägin just unes, et Leverkusen teeb CL-is "Schalket" tänavu ja passib kevadel poolfinaalis. Näikse, kas saab tõeks, miks mitte 5 väravat Itaalia klubile Bundesliga poolt littida jälle.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
                          Veidi off...aga nägin just unes, et Leverkusen teeb CL-is "Schalket" tänavu ja passib kevadel poolfinaalis. Näikse, kas saab tõeks, miks mitte 5 väravat Itaalia klubile Bundesliga poolt littida jälle.
                          Nastja sina vä?
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
                            Veidi off...aga nägin just unes, et Leverkusen teeb CL-is "Schalket" tänavu ja passib kevadel poolfinaalis. Näikse, kas saab tõeks, miks mitte 5 väravat Itaalia klubile Bundesliga poolt littida jälle.
                            Nähakse ikka unenägusid
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              2-0 siniste vastu hetkel, awesome!

                              Kommentaar


                                Borussia back in title form
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X