320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Smurfid kotis!


    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Liigas oskate mängida euroopas põlesite,aga olite paremad jh tänases mängus.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Järjest Bayern ja Schalke kotti panna on ikka päris kõva avaldus ja peaks näitama, et nii suurt langust kui hooaja (päris) alguses karta võis, ei ole toimunud.
        Mõnes mõttes ju tore, et Bundesligas ikka võitlus käib ja hooaega ülihästi alustanud Bayern ei saa ennast enam nii ülikindlalt tunda.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Järjest Bayern ja Schalke kotti panna on ikka päris kõva avaldus ja peaks näitama, et nii suurt langust kui hooaja (päris) alguses karta võis, ei ole toimunud.
          Mõnes mõttes ju tore, et Bundesligas ikka võitlus käib ja hooaega ülihästi alustanud Bayern ei saa ennast enam nii ülikindlalt tunda.
          Nõus Pinget peab ju olema,muidu läheks asi igavaks. Käsi sydamele panna,siis mulle tundub kõige huvitavam liiga euroopas.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Käsi sydamele panna,siis mulle tundub kõige huvitavam liiga euroopas.
            Käsi südamele pannes, siis see oli küll üks päris jahmatava panev huumori raksatus.
            Euroopas on ja jääb ainult üks tõeline tipp jalgpalli liiga mille tasemele keegi lähedalegi ei küündi, Serie A!
            FORZAA ITALIA!!!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Käsi südamele pannes, siis see oli küll üks päris jahmatava panev huumori raksatus.
              Euroopas on ja jääb ainult üks tõeline tipp jalgpalli liiga mille tasemele keegi lähedalegi ei küündi, Serie A!
              FORZAA ITALIA!!!
              nii ilus. nii siiras.

              MIA SAN MIA!

              Kommentaar




                See hooaeg siis esimest korda nii. Järgmine nädal on võimalik Gladbach maha raputada ja on võimalik, et Bayern võib kodus Werderi vastu punkte ära anda.

                Meenutusi veel mängust sinistega:

                Kommentaar



                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Käsi südamele pannes, siis see oli küll üks päris jahmatava panev huumori raksatus.
                    Euroopas on ja jääb ainult üks tõeline tipp jalgpalli liiga mille tasemele keegi lähedalegi ei küündi, Serie A!
                    FORZAA ITALIA!!!
                    Kas nad hakkavadki nüüd siin käima?
                    Ma olen viimase aasta jooksul kaks korda Serie A mängul viibinud ja eitamata on tegemist vana ja suure jalgpallikultuuriga, aga ei saa õhustik Bundesliga omale vastu. Eriti kui võrrelda väiksematel staadionitel mängitavaid mänge.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Käsi südamele pannes, siis see oli küll üks päris jahmatava panev huumori raksatus.
                      Euroopas on ja jääb ainult üks tõeline tipp jalgpalli liiga mille tasemele keegi lähedalegi ei küündi, Serie A!
                      FORZAA ITALIA!!!
                      Itaalia liiga pole esiteks huvitav ja üheski teises liigas ei mängita nii räpast jalgpalli kui seda tehakse, Serie A-s ja sellepärast ma olengi milani fänn, et nemad mängivad kõige puhtabalt :P.... FORZA MILAN
                      JUST DO IT.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markus:) Vaata postitust
                        Itaalia liiga pole esiteks huvitav ja üheski teises liigas ei mängita nii räpast jalgpalli kui seda tehakse, Serie A-s ja sellepärast ma olengi milani fänn, et nemad mängivad kõige puhtabalt :P.... FORZA MILAN
                        Tänud huvitava infopaketi eest!

                        Aga mulle meeldib Moritz Leitner. Mõnus vaadata kuidas noori usaldatakse ja kuidas kutid ise sellele ilusa jalgpalli mängimsega vastavad.

                        Kommentaar


                          Mis Leitnerisse ja Löwe'sse puutub, siis ausaltöeldes on nad selle hooaja üleminekutest vast üllatuslikult kõige positiivsema emotsiooni pakkunud. Sai oodatud, et Perisic ja Gündogan hakkaks ilma tegema aga praeguse seisuga on just uued noored sakslased need, kes on ilusat mängu näidanud. Leitner mahub suisa selle mängupäeva sümboolsesse koosseisu.

                          Natuke mängujärgset melu kah:


                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Uuest aastast hakkab meie ridades võitlema 17 aastane värske Saksamaa U19 koondislane Leonardo Bittencourt. Tegemist on topeltkodakondse noorega. Sündinud Leipzigis ja lisaks saksa kodakondsusele omab ka brasiilia kodakondsust. Praegu on ta Energie Cottbus'i nimekirjas. Loodetavasti, siis saab meie järgmiseks nooreks ja andekaks mängijaks

                            Allikas: http://www.bvb.de/?%87%ECZ%1B%E7%F4%9C_m%E0%82%9A

                            Youtube:



                            Transfermarkt: http://www.transfermarkt.de/de/leona...ler_93844.html

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Kaua Dortmund liiga liidriseisu nautida ei saanud, aga võõrsil 1-1 gladbachiga pole ka kõige hullem tulemus. Ise seekord kahjuks mängu ei näinud, aga highlightide põhjal tundus täitsa ok! Anyways, 2 vooru on veel jäänud enne puhkust, kõigepealt kohtutakse kodus Kaiserslauterniga ja siis võõral Freiburgi vastu. Loodan, et punkte ei kaotata

                              Kommentaar


                                Keegi stremi pakub Marsseiga mängust,hetkel 2:0 mine sa tea ehk synnib ime
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X