320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Super!!!!!!!!!!!! Kahju Gladbachi fännidest muidugi, aga kuhugi ta minema pidi. Selle hooaja saate veel edukalt koos temaga lõpetada.

    Kommentaar


      Väga hea uudis oli piparkookide kõrvale. Mario Götze ja Marco Reus samas tiimis. Ehk järgmine aasta läheb (kui jõutakse) Meistrite Liigas paremini.
      sigpic

      Kommentaar


        Palju õnne! Dortmund siis paugutab edasi. Reus on kindlasti suurepärane lisa lühikeste ja osavate ääremängijate plejaadi.

        Kommentaar


          Vaevalt Götze nüüd enam jätkab, pigem toodi ikka asnedust talle praegu.

          Kommentaar


            Miks? Ma pakun, et Meistriet Liiga seiklus ja kasvav populaarsus annab Borussia Dortmundile rahalise võimaluse teha vähemalt üks suurem investeering ilma, et oleks vaja meeleheitlikult kellestki lahti saada (ja kui keegi läheb siis paistab see olevat Barrios). Ei ole sel hooajal eriti kulutatud ka ning Reusiga on riskifaktor väga väike.

            Götze kohta öeldi täna põhimõtteliselt, et ta jääb vähemalt 2013. aastani tiimi (ehk siis põhimõtteliselt 2013. aasta suvel vaadatakse ja arutatakse ilmselt plaan läbi, kas Götze soovib Dortmundis pikemaks ajaks jääda, kuna ta leping lõppeb 2014. aastal).

            Dortmund on siiski klubi, mis peaks olema piisavalt prestiižne, võimekas ja ambitsoonikas, et ta suudab oma mängijaid hoida ka kõige suuremate eest kuni need ei ole nõus pakkuma summat, mis on suurem kui mängija tegelik väärtus ehk siis põhimõtteliselt panna mängija puhtale väärtusele otsa mängija "sentimentaalne väärtus" klubile, kus ta mängib.
            sigpic

            Kommentaar


              Tuligi siis see uudis ära. Ühest küljest väga meeldiv uudis samas teisest küljest on ilmselge, et keegi müüki läheb. Götze kohta ma arvan, et ta ei lähe veel kuskile, küll kerkib väike küsimärk Kagawa kohta.

              Egas midagi, "Wilkommen zuhause!"


              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Arvestades mitmekümne kordseks on Shinji väärtus tõusnud võrreldes sellega mis tema eest maksti, võib olla klubil üsna suur kiustaus teda rahaks teha. Aga Marcole willkommen jah

                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                b-day

                Kommentaar


                  Öelge, mis te ütlete, aga minu ja ma arvan, et ka paljude teiste jalkafännide jaoks on Reus asenduseks Götzele. Küll mõni rahakas tiim pärast edukaid esitusi Saksamaa eest tuleval suvel ta ära napsab. Kui BVBl niipalju ambitsiooni ja kõike oleks, siis vaevalt oleks läinud Sahiniga nii nagu suvel läks.

                  Muidugi Reusi poolt sellesmõttes igagti sümpaatne käik, et ei jooksnud kõige suurema rahapaki järele Reali, või Chelseasse või Citysse.

                  Kommentaar


                    Kas Sahinil mitte leping läbi ei saanud? Või oli tal seda alles vaid aasta ja seetõttu tehti ta rahaks?

                    Kommentaar


                      Sahinil oli lepingus klausel sees, mis lubas tal välismaa klubidesse 6 miljoni euro eest minna.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ja midagi sellist üks ambitsioonikas klubi oma tähtsa mängija lepingusse ei paneks.

                        Kommentaar


                          No leping oli eeldatavasti sõlmitud ammu ja Dortmundil oli sel ajal teatud rahalised probleemid... pluss ma usun, et ka kõige optimistlikum fänn ei näinud nii kiiret tähelendu Sahini või veel vähem klubi poolt.

                          Ma tahan lihtsalt öelda, et patt on Dortmundi pidada sama klassi klubiks kui on Leverkusen või Udinese näiteks. Aga selline suhtumine paistab olevat... ka Napoli puhul on mingi laialdane ekslik arvamus, et kui suured meeskonnad tulevad, siis Cavani ja kompanii hakkavad jalgadega trampima ja ülemineku järgi nutma. Ma usun, et kui Dortmund tahab siis neil pole mingeid probleeme Götzest kinni hoidmisega ja sama palju usun, et kui Dortmund ei hakka järsku tagasi sammuma, siis pole ka Götzel probleeme Dortmundi jäämisega. Muidugi, kui keegi paneb Dortmundile näiteks 40 miljonit eurot laua peale, siis on loogiline, et nad tõsiselt selle vastu võtmise peale mõtlevad, sest nii teeks iga suurklubi.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Kõik BL pooldajad mäletavad mis sai sellest Dortmundist mis ostis soolase hinna eest Rosicky ja hoidis teda vägisi kinni ning üks halb hooaeg ja oldigi suures miinuses. Kagawa turuväärtus pole küll hetkel väga suur(leping lõppeb tal ka järgmine suvi), pigem tehakse rahaks Kuba(leping 2013 suveni) ja Grosskreutz. Paljudel lõppeb ka suvel leping ning enamus satsi on dortmundiga seotud 2014a. suveni.

                            Kommentaar


                              Krt ma ausaltöeldes ei kujuta ette et Grosskreeutz kuskil mujal mängiks. Olgem ausad väga särav täht ta pole ja ta on üdini nn. oma poiss. Sündinud, kasvanud ja fännitribüünil nooruse veetnud mees. Kuba lahkumine võib tõesti jutuks tulla. Zorc on ka alati seda rõhutanud, et kui tõesti hakatakse 40 milj pakke lauale tõstma, siis kedagi käeraudadega radiaatori külge kinni ei köideta.

                              Ja tõesti see, kes siin jahub, et miks Sahin ära lasti ja miks selline loll väljaostu klausel lepingus oli, siis ma olen seda siin paar lk tagasi ka rääkinud aga kordamine on tarkuse ema. Dortmund oli teadupärast pankroti äärel veel hiljuti ja selleks, et tõsisemad talendid oleksid nõus Dortmundiga lepingut sõlmima preessiti sisse nn. väljaostuklauslid pea terve koosseisu lepingutesse. Nüüd kui Dortmund on mudast väljas, on suudetud need klauslid lepingutest välja ajada aga kahjuks Sahini mõttes oli selleks ka hilja.

                              http://www.last.fm/user/kurat_

                              Kommentaar


                                Reusi-loo juures on huvitav see, et käed löödi üsna kähku, sest pigem oli oodata läbi kogu kevade venivat saagat, kuhu liiga kuumim nimi siis läheb. Teisisõnu, kas oli nahkpükste huvi leige või jäädi lihtsalt magama.

                                Reusi enda põhjendus ja BuLi jaoks kopsakas üleminekusumma (17,5 milli) viitavad sellele, et kõne alla saigi tulla vaid kaks-kolm valikut.

                                "Aber ich habe mich entschieden, dass ich in der kommenden Saison den nächsten Schritt machen und bei einem Verein spielen möchte, der um die Meisterschaft mitspielt und mir die Garantie gibt, in der Champions League zu spielen. Diese Chance sehe ich in Dortmund."

                                Ka mina olen seda meelt, et lahkuma hakkab paremäär Kuba. Reus on näidanud see hooaeg, et suudab väga edukalt ka ründaja taga mängida, nii et ehk peab ka Kagawa rohkema pingiajaga arvestama.
                                http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X