320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Gladblachi tiitlivõitu ei usu ma ka utoopilistemas unenägudes!
    Pole sugugi nii võimatu enam kui esmapilgul tundub.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Pole sugugi nii võimatu enam kui esmapilgul tundub.
      Nad on tublisti esinenud see aasta. Hulgaliselt talente ja hea meeskonnavaim - loodetavasti lõpetavad kindlasti esikolmikus, aga tiitel oleks midagi väga väga uskumatut. Kuigi müts maha kui nad seda suudaks.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Bundesliigas pole miski utoopiline, meenutuseks tasub eelmise aasta liigatabelile pilk peale visata.
        Müün jalkasärke!:
        http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

        Kommentaar


          Selle aasta Bundesliga võib ümber nimetada Borussen Derby'ks, uskuge mind.
          Schalke ja Bayern jäetakse kolmanda koha pärast madistama.
          Magava kauboi suhu viski ei jookse.

          Kommentaar


            hõiskad enne õhtut, cobras, ma loodan
            muidu, eelmisi lehti eriti lugeda ei viitsi,a väike Super Mario Areseanali? kui suur tõenäosus, nüüd, kui Wenger julmalt pappi ka sai...
            Ise kindlalt vastu, Sahin 2 vnii, löök koondisele, eriti veel, kui liiga ka selline on, et vastasele otsa kukkumise eest võid 4 mängu bänni saada...

            Kommentaar


              Kunagi ei saa kindel olla, aga Götze ei lähe kuskile väga suure tõenäosusega. Need spekulatsioonid on käinud juba 2 aastat ja käivad ilmselt ka edasi.

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                No kui 40 milli pakutakse? Kloppo üts, et siis vbla midagi juba..., ilmselgelt need spekulatsioonid on hetkel kõvemad kui varem, on Götzel hetkel muidu suur palk?

                Kommentaar


                  Never say never aga mina ei usu, seda liikumist, samas ma olen ka kollaste prillidega

                  EDIT: Googledasin natukene Arsenali ja Götze teemadel ja viimane nn. kuulujutt on, et Arsenali pakkumine on tagasi lükatud samuti väidetavalt on puu taha saadetud Manu ja Juve. Götze ise näeb enda tulevikku meil. Mina näen paari varianti, mis võiks teda meilt minema peletada kuskile mujale: a) Me ei saa see aasta CL kohta b) Götze mängib EM'il nii hästi, et keegi suurklubidest läheb lolliks ja pakub rohkem kui 40 milj €.

                  Õnneks on praegu ka Sahini näol selline natuke õpetlik näide olemas, et mujal ei oota sind keegi avalisüli. Eriti kehtib see selliste klubide kohta, kes on nõus Götze eest küsitavat summat pakkuma.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Kui Dortmund suudab kõik mängijad alles hoida ei näe mingit põhjust miks peaks ta lahkuma. Noor meeskond areneb iga aastaga. Võib-olla natuke täiendada ja Euroopa kogemusi ja usun, et ongi absoluutne tippsats valmis. Eduga paraneb ka finants pool. Usun, et Bundesliigat valitsetakse nüüd pikalt.

                    Kommentaar


                      Natuke nuttu veel juurde:
                      Kehl - kõhugripp
                      Santana - kõhugripp
                      Leitner - kõhugripp
                      Barrios - Külmetus

                      Lewandowski - seoses mingi lihase probleemiga on treeningkoormust vähendatud.

                      Hea uudis:
                      Tundub, et meie meditsiiniline personal on jälle imet teinud ja Kagawa võib Hannoveri vastu juba platsile saada.

                      P.S. Klopp peab vist meestele kätepesemist õpetama, teadupärast pasakatk liigub kehva hügieeni tõttu ennekõike.

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Kahjuks oli see voor üle pika aja üks BVB mäng, mis mul nägemeta jäi aga nagu näha, siis poisid saavad ilma minuta kah hakkama Esikoht endiselt taskus, väidevalt mängupildi järgi oli võit üsna selge. Lewandowski astub vaikselt Gomez'e ja Huntelaari kandadel väravate arvuga. Headest uudistest niipalju, et Benderil pole ühtegi luumurdu hoolimata see hooaeg teisest jalaga näkku aktsioonist ning Götze kirjutab Facebookis, et põletikuga pidi ühelpool olema, ning ta loodab treeningutele naaseda lähimal ajal.

                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Õnnestus ära vaadata esimese poolaja lõpp ja teine poolaeg, ning selle põhjal võib öelda, et enamus ajast oli mäng räigelt ühepoolne. Puhtjuhuslikult õnnestus Hannoveril üks korralik löök Weidenfelleri suunas sooritada ja see läks kahjuks sisse. Värava lõi vahetusmees, kes oli enne skoorimist viibinud väljakul napid 60 sekundit ehk tegu oli värske mehega, kes polnud pidanud 60 minutit BVB survet taluma. Vastasel juhul sellist täpset litrit vaevalt teele oleks pannud

                          Mõned minutid peale Hannoveri väravat tegi skoori ka BVB, aga äärekohtuniku lipulehvitamise tõttu võeti see ära. Videokordusest võis aga selgesti näha, et mingit suluseisu seal ei eksisteerinud.

                          85min paiku tekitas Hannover isegi mingi surve, aga vahetusmehe, Perisici tabamus võttis kiirelt hannoverlastelt viimasegi lootuse viigipunkt kätte saada.

                          PS. BVB poolakad on superhead, vastutasuks hoian EMil neile pöialt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas petterii Vaata postitust
                            Värava lõi vahetusmees, kes oli enne skoorimist viibinud väljakul napid 60 sekundit ehk tegu oli värske mehega, kes polnud pidanud 60 minutit BVB survet taluma. Vastasel juhul sellist täpset litrit vaevalt teele oleks pannud
                            Vahetusmehe nimi oli Didier Ya Konan kui sa seda veel ei tea Ja see sama vahetusmees lõi sügisel värava mis teilt viigi ära võttis.
                            Dortmundi surve oli küll tugev aga midagi talumatut Hannoveri jaoks see küll ei olnud. Selle tõesduseks jõuti ju 85. minuti paiku isegi teile surve peale panna. Kahjuks jah Stoppelkamp ei ole just kõige teravam pliiatas ründetegevuses.
                            Ja kui ma nüüd ei eksi lõi siis lõi Persic värava mõni hetk enne mängu lõppu ja sel hetkel polnud Hannoveril nagunii enam aega seda viigiväravat jahtida. See oli pigem viimane nael kirstu. Aga nagu ma ka Hannoveri foorumis mainisin siis Dortmundile teenitud võit ja palju õnne teile.

                            Kommentaar


                              Lõpu eel oli 2:2 palju lähemal kui lõppskooriks kujunenud 3:1. H96 oli tubli. Slomka on imemees, juba siis, kui ta Schalket juhedas, oli ta ainus positiivne kuju kogu klubis.

                              Kommentaar


                                mängu kahjuks ei näinud täna. Kokkuvõtte põhjal tundus, et Mainz oli meilt juba punkte röövimas, kuid õnneks seda ei juhtunud. Bayerni 0-2 kaotus tähendab, et BVB'l on juba päris korralik edu ja libastumisruumi on. Mingit tiitlit BVB'le veel anda ei taha, aga peab tunnistama, et seis on hetkel väga hea ja mul on tunne, et Dortmund suudab oma edu hooaja lõpuni hoida.

                                2012. aasta on BVB jaoks siiamaani olnud kuldne, võidetud on kõik mängud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X