320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hullumeelne mäng. Dortmund lasi siis niimoodi 30 sek enne lõppu endale viigi ära kikkida veel kõige tipuks... Viimaste aegade rajumaid klubimänguelamusi teleka vahendusel, fakk off tsämpjonsliig

    Kommentaar


      Uskumatu lõpp.
      Juhtusin 80. minutil vaatama seisu netist ja panin kiiresti Eurosport 2 peale. Selle aja jooksul jõudis resultaat (punktitabeli mõttes) muutuda kolmel (!) korral. Ja kui juba tundus, et kollased 3 punkti on tasku pistnud, tegi Stuttgart väga ilusa rünnaku ja BVB kaitsevea abiga löödi neljas värav ja mindi koju viigipunktiga.

      Tiitli otsustab nüüd siis väga suure tõenäolsusega Bayerni ja BVB omavaheline mäng. Peab meeldima !

      Kommentaar


        erinevad emotsioonid kogu mängu vältel...... fakkkkkkkkkkkkkkkk raiskkk, scheisseee

        Kommentaar


          Bayernil kolmik täiesti reaalne seeaasta. See oleks ikka ulme kui nad teeksid liiga ja karikaga sotid selgeks ja hakkaksid Cl'i finaali tüüni kodustaadionil kuulama. Aga Dortmund-Bayernit peab iga endast lugupidav jalkainimene vaatama (11Apr) Tuleb kõva lahing. Ja karikas ka Mai 12 vist.

          Kommentaar


            hull mäng! tüübid unustasid mõlemal pool kaitse üldse väljakule panna?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Hooaja mäng... tulemusest hoolimata.

              Nürnberg-Bayern lahinguks pöidlad pihku!
              Magava kauboi suhu viski ei jookse.

              Kommentaar


                Täiesti haige mäng...Võimas vaatemäng.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cobras Vaata postitust
                  Hooaja mäng... tulemusest hoolimata.

                  Nürnberg-Bayern lahinguks pöidlad pihku!
                  Seda tuleb üelda jh aga võimalik,et tuleb veel 11 aprill ja 12 mai
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Müstika...keegi (saare kuninga alamad) vist mainis, et Saksa jalgpall on igav

                    Kommentaar


                      Ma ei ole tähele pannud, kas siit on läbi jooksnud see uudis, et Barrios hakkab uuest hooajast Hiina kõrgliigas mängima. Kõlab väga imelikult, eriti kui arvestada, et ülemineku summa pidi 12 milli olema, aga samas taustal fakt, et mingi hiina rahaboss oli klubisse 75 milli investeerinud, siis ju on tõsilugu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                        Ma ei ole tähele pannud, kas siit on läbi jooksnud see uudis, et Barrios hakkab uuest hooajast Hiina kõrgliigas mängima. Kõlab väga imelikult, eriti kui arvestada, et ülemineku summa pidi 12 milli olema, aga samas taustal fakt, et mingi hiina rahaboss oli klubisse 75 milli investeerinud, siis ju on tõsilugu.
                        Tsiteerides eilset jalgpalli kommentaatorit "Fucking disgrace", ma mainisin tegelikult seda juhtumit ka siin eespool aga see lõhnab puhtalt raha peale minemise järgi. Mängija vanus on suhteliselt ideaalne ühe jalgpalluri jaoks, huvi tunti tema vastu eelmine aasta Madridi Real'ist ja nüüd mees tahab minna Rähni vastu müttama? Ma siiani loodan, et se on vaid kuulujutt, kuigi järjest rohkem seda sahistatakse, see tähendab ka seda, et meil jääb alles jälle ainult 1 korralik tipuründaja, mis tähendab Lewandowski vigastuse puhul kukla kratsimist ja väga tugevat mõtlemist Klopp'i poolt.

                        Ühesõnaga puhas raha tehing sel juhul kui see toimuma saab.

                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Kagawat seostatakse Chlesea ja ManU-ga hetkel ja tundub, et mees on ise ka huvitatud Inglismaal või Hispaanias mängimisest. Jamaa...

                          Kommentaar


                            Kurat, Barrioses on ju ometi rohkem sees kui mingi olematus liigas oleva raha eest olla...

                            Ma arvan, et oleks väga palju huvilisi euroopa top4 liigades.
                            Ja kas siis tõesti on nii suur vahe, kas ajada kokku raha nii palju, et saaks läbi 130-seks saamiseni või 190-seks saamiseni ???

                            P.S ma saan aru, et see Kagawa lahkumine on puhas spekulatsioon, aga vaatamata sellele -
                            kui see peaks teoks saama, siis võite oma jutud "suurepärase sisekliimaga noorest arenevast meeskonnast, mida kõik nii südamest armastavad ja mis igavesest ajast igavesti Saksamaa vutti valitseb" küll endale sisse soolata

                            Kommentaar


                              Seisud peale 1. poolaega head - BVB 1-0 ja Bayern 1-1 Augsburgiga. BVB mängupilt on suhteliselt hea, rünnatakse isukalt. Perisic on oma äärel päris aktiivne ning temalt ka ilus sööt Lewandowskile

                              Halb on see, et mängida on veel teine poolaeg ja juhtuda võib kõike.
                              Go Borussia!

                              Kommentaar


                                Nu Augsburg on meie õnnetuseks suht hea kaitseliinis v.a kohene mängualgus
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X