320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keskväljal on selline noormees veel olemas nagu Moritz Leitner (kaitsvam) ning juurde on hangitud ka Leonardo Bittencourt (ründavam), ei tea kas ta on meie põhiseltskonda mõeldud aga teades, kui usinalt me noori kasutame, ei imestaks, et teda ka vajadusel põhimeeskonnas kasutataks. Alles jäävad meile ka Gündogan ja Bender.

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Kas keegi on käinud Signal Iduna Parki tuuril?
      Kas on väärt külastamist, mida näidatakse ja kaua umbes kestab tuur?
      Pole ise eriline BVB fänn, aga kas on huvitav?
      Tänan juba ette.

      Kommentaar


        Algselt postitas mikupoiss Vaata postitust
        Kas keegi on käinud Signal Iduna Parki tuuril?
        Kas on väärt külastamist, mida näidatakse ja kaua umbes kestab tuur?
        Pole ise eriline BVB fänn, aga kas on huvitav?
        Tänan juba ette.
        keegi?

        Kommentaar


          Kuna sa ikka mignit vastust ootad, siis ma ütlen, et pole käinud. Kuna ma olen staadionil mängu vaadanud, siis ei oska ette kujutada, mis seal tuuril võiks põnevat olla. Staadion ise ei ole ikkagi selline state-of-art nagu Schalke Arena või Allianz Arena - eriliseks teeb ikka atmosfäär, mis mängul tekib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            Kuna sa ikka mignit vastust ootad, siis ma ütlen, et pole käinud. Kuna ma olen staadionil mängu vaadanud, siis ei oska ette kujutada, mis seal tuuril võiks põnevat olla. Staadion ise ei ole ikkagi selline state-of-art nagu Schalke Arena või Allianz Arena - eriliseks teeb ikka atmosfäär, mis mängul tekib.
            olen käinud ise paaril korral ka staadionil mängu vaatamas (Eesti koondis), aga tundub huvitav kui näeb ka mängijate riietusruume, tunnelit jne. kui ühel korral sellisel korralikul staadionil ära näha, oleks päris tore. Selle staadioni valisin lihtsalt selle pärast, et satun dortmundi

            Kommentaar


              Eesti koondis on Signal Idunal mänginud? Nüüd sa ajad vist midagi sassi.
              Kuna Dortmundisse tõenäoliselt kõige eeldatavam sattumine on mõni messi moodi asi, siis on muidugi lihtne, kuna Messikeskus asub staadioni kõrval, ent kui on rohkem aega ja jalgpall huvitab, siis ma sõidaks rongiga paar peatust Gelsenkirchenisse ja vaataks ka Auf-Schalke(Veltins Arena) üle, mis on väga kena koht. Dortmundis muidugi ei maksa kellegile öelda, et selline plaan on.

              Kommentaar


                ma ei mõelnud, et ma signal idunas olen käinud, lihtsalt

                Kommentaar


                  Uued mänguvormid on nüüd ametlikud.
                  Suhteliselt koledad IMHO, Saksa meistrile kohatult koledad.

                  Illustreeriv materjal:
                  Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                  Kommentaar


                    ei tea, maitse asi, minu arust suht ok.


                    Kommentaar


                      Just lõppes treeningmäng SV Meppeni vastu, mille me 2:1 võitsime. Uutest nägust jätsid kõige positiivsema mulje Hofmann ja Amini. Veidi kasinaks jäi minuarust Bittencourt'i panus.

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mikupoiss Vaata postitust
                        olen käinud ise paaril korral ka staadionil mängu vaatamas (Eesti koondis), aga tundub huvitav kui näeb ka mängijate riietusruume, tunnelit jne. kui ühel korral sellisel korralikul staadionil ära näha, oleks päris tore. Selle staadioni valisin lihtsalt selle pärast, et satun dortmundi
                        Mnjah, tuli see vana asi meelde..Võrdleks koondise mängu Alekal ja Borussia mängu Signal Idunal nagu vanaema juures laudas lehma vaatamise ja San Diego Zoos käiguga.

                        Kommentaar


                          Treeningmäng nr. 2. Saime pähe 3-1 Club Brugge'lt. Ise mängu ei vaadanud. Üldiselt lühikokkuvõtteks Brugge oli üle ja valitses mängu. Meie poolt suutis Weidenfeller endale kollase välja möliseda ja Bittencourt oli ainsa meie poolse skooritegijana unistustevärava löönud ning ka üldiselt meie poolt kõige säravam olnud.

                          Kokkuvõte on siin: http://www.bvb.de/?%87%ECZ%1B%E7%F4%9C%5El%EF%82%9D

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Ahjaa tähtsaid uudiseid Õhtulehest kah vahele:



                            Noor mees ja veri vemmeldab.

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              no kurat miks selliseid uudiseid tehakse? see on juba liiga nõme, no läks kõvaks siis läks mis seal ikka. ega ta siis paljalt enda noksiga ringi seal vehkinud... pljätt tõnutiitjataivo
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                no kurat miks selliseid uudiseid tehakse? see on juba liiga nõme, no läks kõvaks siis läks mis seal ikka. ega ta siis paljalt enda noksiga ringi seal vehkinud... pljätt tõnutiitjataivo
                                ongi, täiesti normaalne ju kui selline tots ümber on...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X