320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    fantast, keegi mängupilti kommenteerib, kes jälgis ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      fantast, keegi mängupilti kommenteerib, kes jälgis ?
      Nu pm v6ib 6elda,et kollased väärisid igati v6itu,arvan et siit on hea järgmisele CL mängule minna vist oli vastaseks City
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Enamus ajast domineeris Dortmund, aga omad võimalused olid Ajaxil ka, eriti pean silmas üht olukorda, kus mingi vana sai oma 7-8m pealt õhust peale lüüa, joppas, et Weidenfeller ära võttis.
        Üldiselt oli mõlemale poole palju raiskamisi, vabalt oleks selle mängu ka Ajax võita, mängupildi põhjal oli Dortmund kindlasti parem, kui City vastu läheb ikka väääga raskeks. Ise suurt midagi ei looda.
        Vähemalt tulid tänased kohustuslikud punktid ära.

        Kommentaar


          Complete overview of Borussia Dortmund vs Ajax (Champions League grp. D) including video replays, lineups, stats and fan opinion.

          Keegi on ülikonna selga ajanud ja nokatsi nurka visanud. Celebration jäi kah tuimaks veits sellise aja puhul või on asi minus.

          Kommentaar


            Tubli! Teil on vähemalt veerandfinaali tasemega sats, olge head saage see hooaeg hakkama.

            Kommentaar


              Borussia väravavahi kokkujooks esimese poolaja 1-1-le tuleku ajal oli üks eilse päeva naljakamaid stseene.

              Kommentaar


                Vaatasin dualscreenis koss schalke mänguga pilti ja Hummelsi penalti löömine oleks hea üldistus kogu mängule. Ikka otsustavatel hetkedel meestel jalad värisesid selgelt. Mängu tähtsus lõi ikka tõsiselt välja - ka Ajaxi olukorrad tekkisid sealt, vahepeal tundus ratsionaalne mõistus korraks kõiki maha jätvat. Olgu kõikvägevam tänatud, et see värav ära tuli - see võib Borussia päästa. Ilma selleta ma ei kujuta ette, kas nad suudaks vaimselt hooaega jätkata nii, et ntx BLis kolme hulka tuleksid. Mina oleks arvanud, et kogu see masinavärk lagunenuks kokku.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Vaatasin dualscreenis koss schalke mänguga pilti ja Hummelsi penalti löömine oleks hea üldistus kogu mängule. Ikka otsustavatel hetkedel meestel jalad värisesid selgelt. Mängu tähtsus lõi ikka tõsiselt välja - ka Ajaxi olukorrad tekkisid sealt, vahepeal tundus ratsionaalne mõistus korraks kõiki maha jätvat. Olgu kõikvägevam tänatud, et see värav ära tuli - see võib Borussia päästa. Ilma selleta ma ei kujuta ette, kas nad suudaks vaimselt hooaega jätkata nii, et ntx BLis kolme hulka tuleksid. Mina oleks arvanud, et kogu see masinavärk lagunenuks kokku.
                  Esimese poolega võiks nagu nõustuda küll, väristati ikka korralikult. Eks ole ka pinged peal, oodatakse ja nõutakse Saksa meistritelt paremaid esitusi CLis, paraku alagrupp seda nagu ei soosi. Kohustuslikud 3 punkti saadi kätte ja siit on juba parem edasi minna. Hea, et City võidu maha mängis. Muidu oleks Real kohe vastu seina surutud ja see poleks hea olnud. Dortmundi järgmine mäng Manchesteris on täielik võtmemäng, kaotada põhimõtteliselt ei tohi. Lisaks näitab see ka suuresti ära, mida üldse loota võiks sellest campaign'ist.

                  Hummels on küll üks mu lemmikuid borussialasi, kuid loodan, et penalte ta enam ei löö. Pokali finaalis ei jäänud ka palju puudu, et Neuer selle löögi ära võtnud oleks.

                  Kommentaar


                    Türaaa. Masendav mäng. Rünnati küll ja tekitati, aga kui kõik mehed (v.a. Perisic) niimoodi raiskavad, siis polegi muud võimalust kui loota, et kaitse peab ja kui see ka ei pea, siis ongi putsis. Kohtunik oli ka kergelt öeldes kummaline, üsna kohtutav vile kogu mängu vältel. HSV teine värav tuli ka suluseisust. Nojah....

                    Kloppil ja Co'l mõtlemisainet peaks jätkuma.

                    Fakk.

                    Kommentaar


                      Vaadanud eelmist HSV mängu ja seda, kui sitad nad olid, hakkasin juba hirmuga mõtlema... kas ehk võetakse end selleks mänguks kokku?


                      Kahjuks võeti.
                      Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                      Kommentaar


                        Lohakas, väga lohakas mäng kollastelt. Eriti teisel poolajal. Aus tulemus oleks olnud üldsegi Frankfurdi võit. Võib-olla oleks siis tehtud mingeid muutsid ka selles logisevas kaitses. Olen enam kui kindel, et Gladbachi vastu alustab täpselt sama "kaitseliin". Tunduks nagu oleks mehed eelmise hooaja võidu tähistamisest siiamaani pohmas - sööduvead, halb mängulugemine, kiiruse puudumine, laiskus on tunnused, mis hetkel sellel kaitsel esineb. Ründepoolega võib ka seekord rahul olla. Võõrsil 3 väravat lüüa polegi väga halb.

                        Loodan, et juhtub siiski mingi ime ja vähemalt Schmelzeri nimeline härrasmees soojendab Gladbachiga mängus pinki.

                        Kommentaar


                          Kole, kole, kole. Kaitse passiivsus ja lohakus olid märksõnad, mis mängu iseloomustasid. Loodetavati pole Reus'i vigastus tõsine.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Algselt postitas petteri Vaata postitust
                            Loodan, et juhtub siiski mingi ime ja vähemalt Schmelzeri nimeline härrasmees soojendab Gladbachiga mängus pinki.
                            Keda siis väljakule tuua? Löwe?
                            Või eksperimenteerida ja paigutada Santana keskkaitsesse ning Hummels vasakule, kuna tema ju põhiliselt Schmalzeri paska lappida püüdis.
                            Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas cobras Vaata postitust
                                Keda siis väljakule tuua? Löwe?
                                Või eksperimenteerida ja paigutada Santana keskkaitsesse ning Hummels vasakule, kuna tema ju põhiliselt Schmalzeri paska lappida püüdis.
                                Löwe't mõtlesin peamiselt. Sinu poolt pakutud variandi, Santana keskele ja Hummels äärele, võtaks ma muidugi kohe vastu. Kaitsega on probleeme ja Santana istub pingil... siit saaks edasi mõelda/proovida küll. Loota, et järgmises mängus sama kaitse järsku peab, on minu arvates naiivne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X