320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mnjah vigastused teevad oma.

    Gündogan endiselt out?
    Schmeltzer vigastatud
    Götze vigastatud
    Blaszczykowski vigastatud

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Algselt postitas Kurat Vaata postitust
      mnjah vigastused teevad oma.

      Gündogan endiselt out?
      Schmeltzer vigastatud
      Götze vigastatud
      Blaszczykowski vigastatud
      Peab nõustuma. Götze kui mängujuhi puudumine annab neist enim tunda. Mäng oli nagu surnud enamust ajast. Säravaid momente oli vähe. Peab kahjuks tõdema, et sinised mängisid täna paremat jalgpalli. Mis seal ikka, Gelsenkirchenis näeme, rsk!

      Gündogani kohta mul mingi konkreetsem info puudub.

      Kommentaar


        Kubat vaheajal ei näinud, kuid Gündo ja Schmelzer olid küll rahul naiste kõrval 0:2 seisul, erinevalt Götzest.

        Kommentaar


          Vähemalt midagigi head vahepeal, Piszczek sõlmis uue lepingu aastani 2017.

          Kommentaar


            Algselt postitas jürks Vaata postitust
            Vähemalt midagigi head vahepeal, Piszczek sõlmis uue lepingu aastani 2017.
            Thumbs up! Ülehomme kodus Reali vastu siis, ei oskagi nagu midagi prognoosida. Loodetavasti antakse endast seekord parim ja ei jääda häbisse nagu juhtus nädalavahetusel.

            Kommentaar


              Tänaseks mänguks peaksid tagasi olema Götze ja Schmeltzer, endiselt on rivist väljas Blaszczykowski ja Gündogan. Statistika järgi pole me siiani kodus Madridilt kaotust kirja saanud, lähiajaloost on ettenäidata kodus 2 viiki.
              Tänasest ma loodan lihtsalt ilusat mängu, rohkemat ei julge loota.

              Pressikas:

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                Tänaseks mänguks peaksid tagasi olema Götze ja Schmeltzer, endiselt on rivist väljas Blaszczykowski ja Gündogan. Statistika järgi pole me siiani kodus Madridilt kaotust kirja saanud, lähiajaloost on ettenäidata kodus 2 viiki.
                Tänasest ma loodan lihtsalt ilusat mängu, rohkemat ei julge loota.

                Pressikas:
                http://www.meinbvb.de/
                Kunagi aastal 1998 sai Borussia-Reali mängust alguse minu "olen Reali fänn"-periood. Täna olen ilmselt pigem Borussia poolt. Naljakas.

                Kommentaar


                  Realil peaks samas ka Arbeloa, Marcelo ja Coentrao audis olema. Loodetavasti saab sealt kaitsest auke leida.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Großkreutz - S. Bender, Kehl - M. Götze, Perisic, Reus - Lewandowski
                    Trainer: Klopp

                    Casillas - Sergio Ramos, Varane, Pepe, Essien - Khedira, Xabi Alonso - di Maria, Özil, Cristiano Ronaldo - Higuain
                    Trainer: Mourinho

                    Kevin poiss äärekaitses??? Väga huvitav. Murelikuks teeb muidugi see, et peakohtunik on supermees Kassai oma Ungari sõpradega.

                    Kommentaar


                      Kevin oli ka smurfide vastu äärekaitses. Paha on see, et ma ei näe Schmellet koosseisus, kuigi ta pidi üsna kindlalt korras olema mänguks

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        juba algkoosseisud olemas?
                        GO BORUSSSIA DORTMUND! Raske saab olema, kuid loodan, et võit tuleb!

                        Kommentaar


                          Amaris tõi lihtsalt eeldatavad koosseisud välja, arvatavasti kuskilt Saksa lehelt (Bild jne).


                          Aga loodame.

                          Kommentaar


                            Weidenfeller
                            Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer
                            Bender, Kehl
                            Reus, Götze, Großkreutz
                            Lewandowski

                            Kommentaar


                              Mina panen alati Kickeri asjad. Aga popp on see, et 11 Saksamaa passi omanikku on platsil.

                              Kommentaar


                                No ei leidnud viimast passi omanikku, kes?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X