320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis segas Romanil kindla peale tõrjet teha?
    Kas saab veel idiootsemalt mängu lõpus tegutseda.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Kahju, et ära lõid, aga vähemalt lõi mu lemmikmängija

      Kommentaar


        Minu kah aga see ei ole praegu oluline!
        Sellist eksimust ei saa nii kogenud kiiper sisse lasta.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          Kahju, et ära lõid, aga vähemalt lõi mu lemmikmängija
          Sama siin aga Dortmund oli tubli edasi nad koos Realiga lähevad ja City out.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Samas pidi see ju tulema, näha oli. Õiglane.

            Kommentaar


              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
              Minu kah aga see ei ole praegu oluline!
              Sellist eksimust ei saa nii kogenud kiiper sisse lasta.
              samas, oli ka natuke ebamugav see pall.
              Reali kodus ma arvan, et Dortmund võib viigiga ka rahul olla, arvestades kuidas Real surus teisel poolajal ja seis tabelis on ju endiselt sama mis ta oli enne mängu algust

              Kommentaar


                Lõpp läks hirmsaks pudistamiseks ja rabistamiseks, kahju, et Weidenfeller eksis, kuni sinnamaani oli ta ikka väga kindlalt esinenud. 2. poolaeg tegeleti muidugi kaitsmisega peamiselt, kuid õnneks saadi sellega väga hästi hakkama. Hummels oli väga hea, samuti Subotic ja Piszczek. Lewa oli suht nähtamatu, aga eks tal oli raske ka midagi seal korraldada. Väravasöödu ta Reusile andis, ehk oma töö tegi mõnes mõttes ära.

                Pettumus on hinges küll, samas tegelikult suht aus tulemus, mis parata.

                But hey, me juhime peale 4. vooru endiselt alagruppi ja Real sai meilt vaid ühe punkti kätte

                Kommentaar


                  kui borussia järgmise võidab ajaxiga ja real citylt pähe saab, siis on borussia kindlalt edasi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    kui borussia järgmise võidab ajaxiga ja real citylt pähe saab, siis on borussia kindlalt edasi?
                    Sellise stsenaariumi kohaselt kindlustaks Dortmund gruppi võidu

                    Kommentaar


                      Eks lõpuks jäi natuke kripeldama samas, kes oleks arvanud, et me Madridi vastu saame 4 punkti. Weidenfellerit ma nii väga ei süüdistaks, võttis mängu jooksul paar kindlat võimalust ära kah ja paratamatult nii suure surve all olles kuskilt käriseb. Kedagi maha teha ei tahaks ainus mis silma torkas oli, Schmeltzeri nõrkus peapallidel ja seda just otsustavatel hetkedel nagu Pepe värav.

                      Siiski meestelt südi mäng ja fännidelt ka seekord väga hea esitus

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Leidsin sellise intervjuu youtube'ist.



                        Ja sellise video veel.


                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Nojah, jõdusin mängu sriimi lahti võtta 7ndaks minutiks ja ... juba oli 1-1.

                          Kuba on lõpuks tagasi ja juba tegutseb. Teenis penalti + andis suurepärase söödu Götzele 3. värava puhul, kes päris külmavereliselt palliga põhimõtteliselt väravasse triblas

                          Hea oli ka see, et penaltit lõi seekord Lewandowski, nii peakski olema. Tüüp lihtsalt lajatas selle palli jõuga sisse, kusjuures ka päris täpselt posti kõrvale.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas petteri Vaata postitust
                            Nojah, jõdusin mängu sriimi lahti võtta 7ndaks minutiks ja ... juba oli 1-1.

                            Kuba on lõpuks tagasi ja juba tegutseb. Teenis penalti + andis suurepärase söödu Götzele 3. värava puhul, kes päris külmavereliselt palliga põhimõtteliselt väravasse triblas

                            Hea oli ka see, et penaltit lõi seekord Lewandowski, nii peakski olema. Tüüp lihtsalt lajatas selle palli jõuga sisse, kusjuures ka päris täpselt posti kõrvale.
                            Penalt oli samasugune huumor nagu nädalaega tagasi swaini teenitud penalt
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Mulle tundus küll selge penalt. Kuba tagasi, aga ikka päris palju võimalusi raiskas. Nüüd pilgud Amsterdami poole.

                              Kommentaar


                                Weidenfeller
                                Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer
                                Bender, Gündogan
                                Reus, Götze, Grosskreutz
                                Lewandowski

                                Langerak, Löwe, Santana, Leitner, Kuba, Perisic, Schieber

                                Poolakas pole veel valmis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X