320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kollased liiguvad v6imsalt,eriti Reus Götze tandem.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Hea töö kollanokad! Alagrupi võit on suure tõenäosusega auga välja teenitud. Saite hakkama sellega, mida ma peale alagruppide loosimist ette ei osanud näha.

      Kommentaar


        Oma võimalused löödi kenasti ära, väga meeldiv Götze on muidugi imeline

        Kommentaar


          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
          Alagrupi võit
          1 mäng veel ju, lisaks. Mitte kerge, kuigi kodus.

          Midagi paremat pole tahta.

          Kommentaar


            BL raskused on Euromängudeks unustatud ja BVB11 toimib õlitatult.

            Eriksenist natuke kahju isegi, on ta üldse väljakul?
            Magava kauboi suhu viski ei jookse.

            Kommentaar


              Alagrupi võit on nüüd tõsiasi!

              Kommentaar


                Tublid. Ka optimistlikud fännid ei julgenud seda loota, et voor enne mängu on selline grupp kinni pandud. Sümpaatne sats on Dortmund, algrivistuses ka kenasti 8 sakslast.

                Kommentaar


                  Kahjuks jäi seekord mäng nägemata. Üldiselt väga tubli tulemus ja positiivse poole pealt paistab, et Götze hakkab taas vormi leidma.
                  Negatiivse poole pealt wtf meie omadel nägu koguaeg sisse tambitakse. Seekord, siis Benderil ninaluu murru kahtlus jälle. Viimase paari hooaja jooksul on ikka väga arvukaks muutunud need näovigastused, ühest küljest näitab see kompromissitut võitlust samas krt varsti on meeste lõustad nagu profipoksijatel.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Teine koht on tõsiasi, selle eest võlgneme tänu Smurfidele ja Kotkastele, kes omavahel viigistasid.
                    Tõrvatilgaks meepotis olid Bayerni suureskooriline võit, mis punktivahe sama suureks jättis ja Gündogani võimalik vigastus.
                    Järjekordselt ei möödunud mängu, kus kaitsev poolik traumat üles ei korjaks.
                    Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                    Kommentaar


                      Nägin alates 20. minutist. Esimene poolaeg oli päris nauditav mäng. Teine pa jäi suht vaikseks. Kaitsvaste poolikute rünnakutel osalemine jättis minu arust soovida. Muidu on kõik normal ja valmis Bayerni mänguks.

                      Kommentaar


                        Mis plaan ka Dortmundi meestel on laupäevaseks suureks mänguks ? Bayerni teemas oli juttu, et võiks seal vaadata, äkki astuvad "vastasleeri" mehed ka läbi ?

                        Kommentaar


                          aga aitäh vähemalt tänase 6htu 1:1 eest F D vastu kodus
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Esimest korda nägin oma silmaga, kuidas Klopp vahetustega ämbrisse astus. Erandina Leitner, kelle sihikindel tegutsemine aeg-ajalt Götzet meenutas.
                            Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                            Kommentaar


                              :s :s :s

                              ei ole meeldivad üllatused.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cobras Vaata postitust
                                Esimest korda nägin oma silmaga, kuidas Klopp vahetustega ämbrisse astus. Erandina Leitner, kelle sihikindel tegutsemine aeg-ajalt Götzet meenutas.

                                Minuarvates oli põhjus lihtne,juhiti 1:0 ja järgmine mäng Bayern seega oli loogiline et antakse natukene hinge t6mmata reus ja co ja seee mäng l6puni veeretada, seekord läks õnneks nii Bayerni fäni poolt vaadates

                                EDIT: Tahks loota et Jupp midagi sellist ei tee kui me peaks eduseisus kasvõi 2-0 vms,aga seda näeb homme
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X