320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
    90min panin tv kinni, tulen arvutisse ja vaatan seis 2-2. Lähen panen tv käima ja seis 3-2. Väga hea.
    sama siiin
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Täitsa perses ma juba mõtlesin välja, mida öelda Dortmundi kohta, aga võitjate üle kohut ei mõisteta ju.

      Kommentaar


        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
        Siit peab nüüd tulema Bayern - Dortmund ja Barca - Real poolfinaalid.
        Lihtsalt metsikult äge töö kutid!
        Õnnitlused Bayerni foorumist!!
        Saksa poolfinaali korral peaks kahe alafoorumi inimesed kokku ajama ja koos vaatama minema.
        Kuigi homme võib Juvel isegi jopata, siis arvata on, et neil tuleb edasipääsuks vähemalt 4 kolli lüüa.

        Pfff, ole nüüd normaalne, Bayern - Barca & Real - Dortmund ja kohtumine finaalis <3

        Palju õnne mesilased, selline adrekapauk, seal valatakse täna metsikult õlut ! VAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

        Kommentaar


          Võimas... #meteamemidatetunnetesince1999. Hea, et valisin selle mängu jälgimiseks. Klassika.

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco
            Hahahahhahahhahahhahahaa! Fuck YEAH!!! MALAGAAAAA!!! V6tke v2lja poolakad!!!
            rõhk esimesele silbile palun: MAAAAALAGA
            .. you m... f....r

            Kommentaar


              keegi hea inimene võiks nüüd viasat sport balticu pealt selle asja kordust salvestada ja hiljem kuskile üles lasta. neid viimaseid minuteid vaataks ja kuulaks hea meelega veel mitu korda

              Kommentaar


                Ma vaatan edaspidi ikka k6ik 90+ min l6puni,kuigi nuh t6siselt see möng ju oli t6siselt halb ja ei näinud kusagilt kus veel v6iks 8min 2 väravat välja imeda aga Dortmund suutis ja seda isegi ei suuuda mängukonsooolis igakord
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  btw, Santana on elusitt, teda ei taha enam mitte kunagi üheski tähtsas mängus näha, thanks.

                  Kommentaar




                    Ah Du heilige Scheisse! Lõpuks naeratas õnn ka meile!

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Tugevam meeskond võitis, kuigi mõlemad mängisid suhteliselt halvasti kui aus olla. Kahe mängu kokkuvõttes siiski küsimust ei tekkinud, kes edasipääsu vääriks. Ning nagu eespool mainiti, siis suluseisudest löödud väravatega jäi seis 1-1, seega milleks üldse see kära?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                        Võimas... #meteamemidatetunnetesince1999. Hea, et valisin selle mängu jälgimiseks. Klassika.
                        Kuule, sa olid kuue aastane siis, mida sa ka tead.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                          btw, Santana on elusitt, teda ei taha enam mitte kunagi üheski tähtsas mängus näha, thanks.
                          aga Bayerni vastu?

                          Kommentaar


                            Nojah, kui muud moodi ei lastud, siis pidigi need pallid lihtsalt suruma sinna väravasse. Võimas võimas võimas!
                            Marco Reus on jumal!
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              @Opta_Joke

                              4 - Dortmund only had 4 players offside for that winning goal. Fair.

                              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                              Kommentaar


                                Täiestiii uskumatuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

                                Olen oma elu jooksul sporti väga suurtes kogustes vaadanud, aga sellist emotsiooni ei mäletagi!!!

                                Vapustav.
                                Müün jalkasärke!:
                                http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

                                Kommentaar

                                Working...
                                X