320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksa jalgpalli ajaloost kommentaarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Saksa jalgpalli ajaloost kommentaarid\'

    Paul Breitneri jutt ka nüüd paaripäevase hilinemisega üleval. Üks palv eoleks- kommige rohkem rahvas!! Kui viitsin siis ehk tuleb see nädal Berliini Olümpiastaadioni jutt kah ära.

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Saksa jalgpalli ajaloost kommentaarid\'

      Bundesliga-loo kohta üks täpsustus: Gladbach on Bundesligast eemal olnud 4 aastat, sest tõusti koos Bayerniga, kui pärast 2 16klubilist aastat liigat laiendati. Sajandivahetuse paiku langes aga Gladbach kaheks aastaks 2. Bundesligasse(saades tol hooajal 2 järjestikust 6-väravalist kaotust 2:8 ja 1:7)

      Ja mida Aramise isa ja onu tegid- kas olid elumehed või rääkisid Breitnerist?(on mõnus olla tähenärija )
      Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Saksa jalgpalli ajaloost kommentaarid\'

        Tegin lõpuks ka ära Berliini Olümpastaadioni loo. Jalgpalliga on tal seoseid niivõrd-kuivõrd, ent siiski on tegu ühe ärikama kohaga terve Saksamaa peal.(H) Kommentaarid siis palun. Eriti oodatud jutukesed neilt, kes ise kohal käinud.

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Saksa jalgpalli ajaloost kommentaarid\'

          Järgmiste lugude valik kah siis, pakkuge mida tahate, mitte mis-enim-see-tuleb, vaid võtan ise mingi sihukese mida tahtnud olete.

          1. Müncheni Bayerni hooaeg 1976
          2. Bodo Illgner
          3. Josef (Sepp) Maier
          4. Saksamaa koondis MM-il 1974
          5. Bremen Werder

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Saksa jalgpalli ajaloost kommentaarid\'

            Magate kõik või?? Valige järgmist kirjutamisteemat ja hinnake viimast.

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Saksa jalgpalli ajaloost kommentaarid\'

              niih Saarlane. Ma just ärkasin
              Lugesin läbi loo Olümpiastaadionist.
              Mina käisin seal möödunud aasta aprillis. Hertha mängis Freiburgiga ja võitis 3-1.
              Kogu see staadionikompleks jätab vägeva mulje. Ilmselt on see üldse üks impressiivsemaid natsi ajastust säilinud ehituskomplekse. Seal on lihtne tunnetada, mida teeb jõud ja võim lihtsa inimesega. Tseremooniate väljak, mis jääb staadioni taha võtab hinge kinni. Seal on inimene väike ja süsteem suur.
              Staadion on uskumatult mugav ja hubane. Minu visiidi ajal oli vaatajaid umbes 35000.
              Pool staadionit? Ei tundunud. Tundus nagu tühi oleks. Ostkurve oli muidugi tihedalt rahvast täis. Sinna pääsemine oli ainult eri piletitega. Ses mõttes, et kui tahtsid sektorisse pääseda, siis kodanikud vestides kontrollisid su piletit ja ütlesid Nein, kui sul polnud ametlikult sektorisse asja. Ometi oli sinnapääs avatud, kemmergute kaudu! nimelt ei kontrollinud keegi, kui sa tahtsid läbitöötatud Warsteinerit Berliini kloaaki hoiule anda. Sissepääs oli aga kahelt poolt, nii väljastpoolt kui ka seestpoolt. Nii vaatasin ma jupp aega elu Ostkurves enne mängu. Oli uskumatu vaatepilt. Oli emotsionaalne.
              Lugu 5. Plussi oleks saanud Sa siis, kui oleks täinud ära märkida ka üht truud ja kuulsat fännisektorit, Ostkurvet.

              PS. See sinine, see mõjus kummaliselt alul, vägagi kepsakalt siis kui ära harjusid.

              PPS. ja kui juba, siis kirjuta Werderist, klubist kellele Hertha möödunud nädalavahetusel 0-3 sauna korraldas.
              14. september 2006, Tallinn

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Saksa jalgpalli ajaloost kommentaarid\'

                Kammoon raffas, ma ei saa ju kirjutada, kui pakkumisi pole tehtud

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Saksa jalgpalli ajaloost kommentaarid\'

                  Algselt postitas uvv


                  niih Saarlane. Ma just ärkasin
                  Lugesin läbi loo Olümpiastaadionist.
                  Mina käisin seal möödunud aasta aprillis. Hertha mängis Freiburgiga ja võitis 3-1.
                  Kogu see staadionikompleks jätab vägeva mulje. Ilmselt on see üldse üks impressiivsemaid natsi ajastust säilinud ehituskomplekse. Seal on lihtne tunnetada, mida teeb jõud ja võim lihtsa inimesega. Tseremooniate väljak, mis jääb staadioni taha võtab hinge kinni. Seal on inimene väike ja süsteem suur.
                  Staadion on uskumatult mugav ja hubane. Minu visiidi ajal oli vaatajaid umbes 35000.
                  Pool staadionit? Ei tundunud. Tundus nagu tühi oleks. Ostkurve oli muidugi tihedalt rahvast täis. Sinna pääsemine oli ainult eri piletitega. Ses mõttes, et kui tahtsid sektorisse pääseda, siis kodanikud vestides kontrollisid su piletit ja ütlesid Nein, kui sul polnud ametlikult sektorisse asja. Ometi oli sinnapääs avatud, kemmergute kaudu! nimelt ei kontrollinud keegi, kui sa tahtsid läbitöötatud Warsteinerit Berliini kloaaki hoiule anda. Sissepääs oli aga kahelt poolt, nii väljastpoolt kui ka seestpoolt. Nii vaatasin ma jupp aega elu Ostkurves enne mängu. Oli uskumatu vaatepilt. Oli emotsionaalne.
                  Lugu 5. Plussi oleks saanud Sa siis, kui oleks täinud ära märkida ka üht truud ja kuulsat fännisektorit, Ostkurvet.

                  PS. See sinine, see mõjus kummaliselt alul, vägagi kepsakalt siis kui ära harjusid.

                  PPS. ja kui juba, siis kirjuta Werderist, klubist kellele Hertha möödunud nädalavahetusel 0-3 sauna korraldas.
                  Nagu korduvalt maininud olen nägin mina just seda õnnetut Herta kodus kaotust Werderile. Nüüd oli revanz magus.

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Saksa jalgpalli ajaloost kommentaarid\'

                    Algselt postitas Saarlane


                    Kammoon raffas, ma ei saa ju kirjutada, kui pakkumisi pole tehtud
                    loe mu loo lõppu
                    kirjuta werderist.
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Saksa jalgpalli ajaloost kommentaarid\'

                      Kas see on hääletus, kui uks tühine vastus tuleb??? SEE ON TERROR!!!

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Saksa jalgpalli ajaloost kommentaarid\'

                        TÜHINE???
                        14. september 2006, Tallinn

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'Saksa jalgpalli ajaloost kommentaarid\'

                          Ma ei mõelnud seda just nii See on tore, et sa ainsana vastasid, kuid valiku tegemisel ei ole selle häälel suurt väärtust midagi, kuna se eon ainuke. Oleks kellegagi konkureerida vot siis...

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Saksa jalgpalli ajaloost kommentaarid\'

                            Ma annaks kah hääle Werderi poolt

                            Nüüd juba 2

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Saksa jalgpalli ajaloost kommentaarid\'

                              Werderi jutt valmis nüüd. Minge uurige-puurige ja kindlasti kommenteeriga kah. Järgmise loo valikud kah siis:
                              1. Müncheni Bayerni hooaeg 1976´(keegi Aramis vist tahtis kunagi saada juttu Bayerni edu tagamaadest)
                              2. Bodo Illgner
                              3. Josef (Sepp) Maier
                              4. Saksamaa koondis MM-il 1974

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Saksa jalgpalli ajaloost kommentaarid\'

                                Davai, kommentaare ja hääletust!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X