320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leverkuseni Bayer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koduseinte toetusel väääga raske võit Saloniki vastu 1-0 90',VÄRAV Vidalilt. Tabel on ju iseenesest suht ok.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Täna Müncheni lennuväljal hakkas silma hääleta tv pilt kus oli Bayeri särgis mees trenni tegemas ja all kiri Rene Adler to Manu
      Siin netis ei tundu eriti vastet olema sellele...Bildi uudis pidi see olema.

      Kommentaar


        Täna Mainz-Bayernit vaadates tuli tõdeda, et Bayer saab endale korraliku venna Schürrle näol. Olen kindel, et Bayeri süsteemis paistab mees veel rohkem silma,kui Mainzi eest. Samal ajal tuleb ka meenutada tõsiasja,et Helmes skooris täna Huntide eest.

        Kommentaar


          Kui vaid... poleks eelmises voorus Bayerni käest pakki saadud oleks hetkel Dortmundiga vahe vaid 2 punkti. Üldse vaadates tänast Bayerni saamatust Frankfurti vastu tekib väike kahtlus selle eelmise nädala tulemuse üle. Aga noh arvatavasti näen tonti seal kus seda pole.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Kui vaid... poleks eelmises voorus Bayerni käest pakki saadud oleks hetkel Dortmundiga vahe vaid 2 punkti. Üldse vaadates tänast Bayerni saamatust Frankfurti vastu tekib väike kahtlus selle eelmise nädala tulemuse üle. Aga noh arvatavasti näen tonti seal kus seda pole.
            No see eelmise nädala mäng läks Leverkusenil kohe esimesest minutist nii rappa kui rappa ja põhimõtteliselt oli terve see mäng üks kannatamine. Vidal, kes muidu on suurepärase hooaja teinud, tegi lapsikuid vigu jne jne. Aga veel on lootust Dortmund kinni püüda, õnneks osati ise oma elu jälle natuke raskemaks teha!

            Bayern ongi sel hooajal muidu selliste väga ebastabiilsete esitustega silma paistnud.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Ja Bayerni vastu mängis meeskond, kes oli saanud uue treeneri ja see on paraku teistmoodi motivatsioon, kui meeskond, kelle treener on kindlasti lahkumas hooaja lõpus.

              Kommentaar


                Tore viimane postitus selles teemas oli aprilli kuust. Ei maksaks nii külmalt suhtuda meeskonda, kes mängib Meistrite Liiga alagrupiturniiril ja sõidab homme Londonisse Chelseaga mängima. Selgelt ollakse autsaiderid, aga lootma peab. Loodab ka Ballack, et ehk saab vana klubi vastu platsile.
                Bayeri kaitseliin tundub nõrguke sel tasemel - ja seda muljet ei paranda ka Adleri vigastusega väljasolek. Ehk, siis 0-0 seisule ma lootma ei jääks. Teine asi, kui suudetaks eise lüüa midagi.

                Kommentaar


                  Ei suhtu üldse Leverkusenisse külmalt. Vastupidi, juba 18 aastat olnud mu absoluutne lemmik Saksamaal!

                  Mis Ballacki mängupääsemisse puutub, siis kõik märgid näitavad, et mees tuleb põhikoosseisus platsile (koos Rolfesiga sellist kontrollivat poolkaitset mängima). Algselt kardetud variant, et Schürrle jäetakse pingile, ei tundu ka tõele vastama.

                  Liialt optimistlik on raske olla. Viigiga minema sealt pääseb, siis on ikka väga hästi...
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Kickeri info on mängust järgmine:

                    Staadion: Stamford Bridge
                    Peakohtunik: Lannoy (Prantsusmaa)


                    Eeldatavad algkoosseisud:


                    P. Cech - Bosingwa, Ivanovic, Terry, A. Cole - Ramires - Mata, Lampard, Raul Meireles - Fernando Torres, Anelka
                    Treener: Villas Boas
                    Leno - Castro, Reinartz, Toprak, Kadlec - Ballack, Rolfes - Sam, Renato Augusto, Schürrle - Kießling
                    Treener: Dutt

                    Kommentaar


                      Renato Augusto jäeti pingile ja pandi siis keskele kolm meest, kes kõik kaitsesse rohkem jooksevad. Ehk Kickeriga võõreldes Augusto asemel Bender. Ehk siis jällegi - mõlemad vennad alustavad samal päeval oma Meistrite Liiga kogemusega, aga erinevate meeskondade eest. Müstika.

                      Kommentaar


                        Ja täna naaseb siis peale mõnigast pausi Meistriite Liiga jalgpall ka BayArenale. Kicker pakub järgmisi kooseise:

                        Leno - Castro, Reinartz, Toprak, Kadlec - L. Bender, Rolfes - Sam, Schürrle - Derdiyok, Kießling
                        Trainer: Dutt
                        Köteles - Anele Ngcongca, Simaeys, Nadson, Pudil - Buffel, Hubert, Tözser, de Bruyne - Barda, Vossen
                        Trainer: Been


                        See on nii must win , kui must win olla saab. Peale mingit muud tulemust võib hakata hüvasti jätma mõttega selles liigas edasi mängida peale grupifaasi.

                        Kommentaar


                          Tuli siis see võit,vanameister lõi 90' teise kolli,kuna teine mäng lõppes viigiga,siis kõik võimalused olemas.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Milline come back Leverkusenilt. 2:1 juhitakse Valencia vastu.

                            Väravad 4' minuti jooksul Schürrlelt ja Samilt.

                            Kommentaar


                              Oi oi oi, mida Leverkusen teeb.Täiesti lootusetu esimese poolaja järel, on löödud teie poolaja esimese 11 minutiga kaks väravat ja juhitakse kodus Valencia vastu 2:1.


                              Dortmund võiks õppust võtta!
                              Müün jalkasärke!:
                              http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Soldat Vaata postitust
                                Oi oi oi, mida Leverkusen teeb.Täiesti lootusetu esimese poolaja järel, on löödud teie poolaja esimese 11 minutiga kaks väravat ja juhitakse kodus Valencia vastu 2:1.


                                Dortmund võiks õppust võtta!
                                Ei võta paraku nende jaoks läbi.

                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X