320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leverkuseni Bayer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Benfica vastaseks ELis, vägagi raske vastane, Bayer isegi favoriidirollis. Võites kokku Kiievi Dünamo või Bordeaux'ga. Talvepausile minnes super 2. koht tabelis, Kiessling 12. väravaga juhtimas ka väravalööjate edetabelit, väravasööte (2), mis kokku jäävad Müllerile alla (9+7). Pole ka veel hilja koondisekutset saada.

    Kommentaar


      Kahju, ainult 30 000 silmapaari saavad kohapeal seda lahingut näha!

      Leno - Boenisch, Toprak, Wollscheid, Carvajal - Rolfes, Reinartz, Bender - Schürrle, Castro - Kiessling

      Järgmine aasta CL koht vägagi reaalne, parimad pojad võiks alles ka hooaja lõpus jääda.

      Kommentaar


        täna kaotati avamäng kodus benfikale 0:1,aga k6ik pole veel kadunud
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Schürrle Chelseasse 23 milli eest (19 Leverkusenile ja 4 Mainzile). Medical tegemata siiski. Son HSVst tuli asemele, kõik värgid on temaga joonde aetud.

          Kommentaar


            Algselt postitas petteri Vaata postitust
            Schürrle Chelseasse 23 milli eest (19 Leverkusenile ja 4 Mainzile). Medical tegemata siiski. Son HSVst tuli asemele, kõik värgid on temaga joonde aetud.

            http://www.kicker.de/news/fussball/b...son-kommt.html
            Kokkuvõttes väga hea diil Leverkusenile. Son vaat, et ideaalne asendus.

            Kommentaar



              Hehe, Serie B relegatsiooni mudast CL-i mängima. Pole paha.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Ja viimane mees täitsa oma koha kinnitanud põhis. Tore on ka minu vaatenurgast see, et Bayerni kasvandik Can on end algkoosseisu trüginud, kui viimased mängud ta ikka põhitegija ei olnud. Edukat Euro hooaega. Ja ees Sam-Kiessling-Son on täitsa korralik.

                Kommentaar



                  Viimasel ajal räige killing-spree.

                  Kommentaar


                    Viimase minuti karistuslöögist 2-1! Hegeler!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jürks Vaata postitust
                      Viimase minuti karistuslöögist 2-1! Hegeler!!!
                      See oli mega super karistuslöök,asi läheb põnevaks CL selles grupis.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Ei tahaks küll uskuda,et Leverkuseni 2-1 v6it jõusse jääb sest selgelt oli kordusest näha,et pall läks väravast mööda,sealjuures ei rõõmustanud ka väravalööja alguses,vaid hoidis peast kinni. Aga eks millalgi oleme targemad.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar




                          Ka ilma selle "väravata" oli üsna vastuoluline mäng.
                          Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                          Kommentaar


                            Pääris räme kala ikka. Üks selle sajandi hullemaid Bundesligas. Brych saab tõenäoliselt päris pika bänni selle eest.

                            Kommentaar


                              Kiessling lööb isegi väravast mööda lüües väravaid, aga koondisesse ikka ei pääse.
                              Aga nali naljaks, midagi sarnast on ka varem juhtunud http://www.youtube.com/watch?v=b_-H0_Q946M

                              Kommentaar


                                Bundesliga juhtidest oleks ääretult sümpaatne, kui ka see mäng uuesti mängitaks. Näitaks vähemalt, et vigu julgetakse tunnistada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X