320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Hannover 96

  Jälle uus teema siis. Eelmise hooaja BuLi alles 12. meeskonnas on materjali kõvasti rohkem, kui välja näidatakse. Nende väravavaht Enke valiti koguni terve liiga parimaks kollkipriks ning Kahni lahkumise järel, hõivab mees arvatavasti koondisekoha.

  Praegused mängijad on sellised:

  Väravavahid:
  Morten Jensen - 20.09.1987 - Number: 30
  Frank Juric - 28.10.1973 - Number: 25
  Robert Enke - 24.08.1977 - Number: 1

  Kaitsjad:
  Steven Cherundolo - 19.02.1979 - Number: 6
  Dariusz Zuraw - 14.11.1972 - Number: 3
  Vinicius Bergantin - 31.07.1980 - Number: 2
  Per Mertesacker - 29.09.1984 - Number: 29
  Soeren Halfar - 02.01.1987 - Number: 35
  Michael Tarnat - 27.10.1969 - Number: 18
  Moritz Marheineke - 20.02.1985 - Number: 32

  Poolkaitsjad:
  Altin Lala - 18.11.1975 - Number: 8
  Ricardo Sousa - 11.01.1979 - Number: 10
  Hanno Balitsch - 02.01.1981 - Number: 14
  Silvio Schröter - 29.06.1979 - Number: 27
  Christoph Dabrowski - 01.07.1978 - Number: 5
  Johannes Dietwald - 13.04.1985 - Number: 36
  Jan Rosenthal - 07.04.1986 - Number: 26
  Chavdar Yankov - 29.03.1984 - Number: 23

  Ründajad:
  Daniel Stendel - 04.04.1974 - Number: 11
  Mo Idrissou - 08.03.1980 - Number: 21
  Thomas Christiansen - 11.03.1973 - Number: 9
  Thomas Brdaric - 23.01.1975 - Number: 13
  Michael Delura - 01.07.1985 - Number: 25
  Jiri Stajner - 27.05.1976 - Number: 24
  Hendrik Hahne - 15.04.1986 - Number: 28
  Vahid Hashemian - 21.07.1976 - Number: 16

  Treeneriks on meeskonnal Peter Neururer. Suvel on enda ridadesse äritud ka juba kaks uut mängijat. Ruzomberokist tuli aastaks ajaks laenule slovakk Erik Jendriksen. 19-aastane ründaja oli muide ka Slovakkia liiga topp-skoorer. Teine täiendus on ungarlane Szabolcs Husti, kes ühines Hannoveriga FC Metzist.

  #2
  Vastus teemale \'Hannover 96\'

  Algselt postitas Saarlane
  Nende väravavaht Enke valiti koguni terve liiga parimaks kollkipriks ning Kahni lahkumise järel, hõivab mees arvatavasti koondisekoha.
  Julgen kahelda.
  Pigem lülitatakse koodnisesse Wiese või siis Rost.

  Kommentaar


   #3
   Vastus teemale \'Hannover 96\'

   Rost on suht vana ning Wiese ebakindel.

   Kommentaar


    #4
    Vastus teemale \'Hannover 96\'

    Algselt postitas Saarlane


    Rost on suht vana ning Wiese ebakindel.
    Noormees nägid sa tema esitusi enne vigastust ka või lahmid peale CL kaotatud mängu?
    Wiese oli koos Hildebrandiga üks silmapaistvamaid värvavahte hooajal 2004/2005.

    Kommentaar


     #5
     Vastus teemale \'Hannover 96\'

     Enke on hiilgav ja kindel väravavaht...usun, et sobiks teiseks-kolmandaks väravavahiks.
     Ja Wiese oleks tõesti selge nr 1 - siin nõustun täielikult Prasiga. Tema miinuseks võib osutuda vigastuste tihe esinemine.

     Kommentaar


      #6
      Vastus teemale \'Hannover 96\'

      Arnold Jan Brüggink on Hannoveri uus mängija, kes tuli siia Heerenveenist.

      Kommentaar


       #7
       Vastus teemale \'Hannover 96\'

       Meeskonna peatreener Peter Neururer vallandati siis halbade tulemuste tõttu ametist täna.

       Kommentaar


        #8
        Vastus teemale \'Hannover 96\'

        Algselt postitas KID


        Meeskonna peatreener Peter Neururer vallandati siis halbade tulemuste tõttu ametist täna.


        Avatar kurat, vaata et Hannover 15-ndal Wolfsburgi vastu võidu võtaks

        Kommentaar


         #9
         Minu palveid on kuulda võetud. Volkswagen Arenale kogunenud Huntide fännid pidid tunnistama Hannoveri 2:1 paremust. Hurraa! Väravad lõid Brdaric (2 tükki) ning Wolfsburgi poolelt Krzynowek.

         Kommentaar


          #10
          Uh-uh. Tegijad. Leverkuseniga mängiti 1:1 viiki. Samas kaastunne Robert Enkele, kes kaotas kahe-aastase tütre.

          Kommentaar


           #11
           Hannover, AWD ja Stuttgart siis päeva märksõnadeks. Rääkimata bistroo töötajast eestlanna Mariast ja U S of A-st pärinevast ärimehest-turistist, kelle vanaisa puha eesti poiss oli... väike maailm. Aga siia ikka rohkem esimese kolme kohta.

           Esimest poolaega mängis kodumeeskond päris hästi ja ega Stuttgart midagi erilist korda saata suutnudki, kui esimeste minutite ehmatus ja nähtavasti Gomesi löök, mis postist üsna napilt mööda veeres, välja arvata. Hannover valdas palli märksa rohkem ning kui ei oleks olnud mängijat numbriga 24 ehk siis kiilakat ja paksu tšehhi Jiri Stajnerit, kelle pea iga pallipuude jm liigutus tõi kaasa midagi koomilist, siis oleks ehk seis Niedersachseni meeskonna jaoks isegi parem olnud. Kuigi tõele au andes suutis mainitet mees ka ühest üsna olematust olukorrast suht kasti servalt peaga vägagi ohtliku pealöögi sooritada... Rosenthali värav tuli Tarnati vasakult antud madalast tsenderdusest, mis Stuttgarti kaitsjate vahelt jõudis penaltipunkti lähistel olnud kahe H96 mängijani - palju ei puudunud, et oleks hoopis end segama hakatud. Ent ei, Rosenthal kui tagant tulija lükkas väidetavalt 87 km/h kiirusega palli Hildebrandi selja taha. 1-0.

           Teisel poolajal muutus asi märgatavalt, Stuttgart oli kui ümber sündinud. Või noh, vähemalt tegutseti märksa aktiivsemalt ja otsustavamalt. Hitzelspergeri värava puhul oli juba sekundeid enne näha, mis tulemas on - mees unustati täiesti vabaks. Ja kuigi Gomez keskel oli suluseisus, siis sööt tuli hoopis tahaposti jooksvale Hitzile, kel polnud raskusi otse õhust vasakuga mõne meetri pealt pall väravasse saada... kuigi Enke vist isegi puudutas palli. Teine värav tuli ka üsna pea, kui Mario Super või Gomez sai kõrge palli karistusala joonel omaks, trikitas ära paar kaitsjat (endine Werderi poiss Fahrenhorst?) ja lõi palli Enkest mööda... kuid mööda ka väravast elik posti. Esimesena jõudis jaole paraku aga Kakao või noh see tõmmu poiss. Üleüldse olid nood kaks pisikest tõmmut venda Stuttgarti poolelt teisel poolajal üsna nähtaval kohal, koos Gomeziga siis. Tõenäoliselt loomulikult seetõttu, et Hannover pidi tõusma ja ründama ning sellega jäi väledatele neegripoistele rohkem ruumi. Nagu öeldud, kodumeeskond küll üritas, kuid ei midagi... Ahjaa, lõpupoole sai Hitz ka teise kollase ehk punase, aga see oli juba liiga hilja.

           AWD Arenast kah. Vot see oli ikkagi hoopist teist masti staadion võrreldes Weserstadioniga. Pole ka ime, et üks oli WM-iks välja valitu, teine mitte. Kaugelt vaadates tundus teine küll kuidagi pisike, õigemini madal... ei hakanud mitte kaugelt silma oma kõrgete konstruktsioonidega nagu mõni muu suur jalgpallipühamu, kuid võimsusest siiski puudu ei tulnud. Kuidagi omalaadne nägi välja, nn teine korrus või Oberrang ei olnud mitte alumise kohal, vaid kaugemal tagapool, jättes ruumi ka teatud vahekäigule. Sellest võiks ju järeldada, et Oberrang on väravast ja väljakust kaugel, aga võta näpust... vale järeldus. Ei tea, kuidas see nii tehtud on. Irve. Omamoodi on ka staadioni ümbrus, mis tähendab, et mitte staadionile endale minnes ei pea piletit ette näitama ja kompamiste ohver olema, vaid seda juba pisut eemal staadionialale sisenedes... eeldatavasti peaks seetõttu staadionil päris lahe ka miskeid kontsert korraldada olema.
           Kui Werderi staadioni puhul oli juttu vajaduste rahuldamiseks ette nähtud ruumidest jms, siis miks mitte ka nüüd. Euro, palju, suur. Nänni sai ka osta vabalt, ilma erilise järjekorrata... mõnus, planeeritud.
           Viimast ehk ka seetõttu, et 49000st kohast oli täidetud vaid 28847. Paraku. Ei teagi, mis atmosfäär veel täismaja puhul olla võiks. (Ja jätkuvalt ei mõista, miks on publikunumbris Hannoveris nõnna kesised, olla ju staadiongi omal ajal märksa rohkem rahvast mahutanud kui nüüd) Sest atmosfäär oli isegi selle 28847 puhul hea, heli kajas mõnusalt, eriti vilekontserdid vahetuste ja venitamiste ajal, ükshäälsed hüüded "Hannover, Hannover" jms. Stuttgarti fännid tegid ka parasjagu palju häält. Taaskord olid nad lähedal. Üks asi, mida ma veel ei mõista, on see, kuidas nad viitsivad terve mängu vältel neil lippe lehvitada... uskumatu. Nemad on siis seekord saksa jalgpallifännid.
           Häiris pisut see, et Stuttgarti fänne oli igal pool, mitte ainult nende jaoks ette nähtud sektoris. Lõunatribüünil oli nende väravate ajal ikka päris palju karglemist ja rõõmustamist näha... uskumatu, Inglismaal selline asi küll läbi ei läheks ja karistamata ei jääks. Kindlasti mitte. Ja siis veel see, et võrreldes Bremeniga lahkus märksa rohkem rahvast juba oma 5 minutit enne mängu lõppu. Kuid õnneks polnud see siiski veel võrreldav Celticu ja Newcastle'i feimarite tegevusega. Ahjaa, ja tablood olid ka väiksemad kui Bremenis. Ja salle oli mitte-nii-palju. Hahaa.

           Paar pilti siiagi siis:


           Kommentaar


            #12
            Hannoveri üks parimaid mängijaid Chavdar Yankov ühines klubiga lõplikult. Mees oli siiani siin Sofia Slaviast vaid laenul.

            Kontraht allkirjastati praegu küll vaid 2007. aasta suveni, kuid see daatum peaks üsna varsti hilisemaks tõstetama.

            Kommentaar


             #13
             Benjamin Lauth, poole milli eest. Pole väga vigagi, saaks aga kunagine tulevikulootus lõpuks hoo sisse ja hakkaks korralikult kõmmutada.

             Kommentaar


              #14
              Uus kodusärk on selline:              Päris kenake teine.

              Kommentaar


               #15
               Äsja lõppenud sõprusmängus sõideti Real Madridist kui teerulliga 3:0 üle. Kuigi mitmed Reali tähed-Robinho, Emerson, RvN ei mänginud ei vähenda see saksa klubi võidu väärtust, kes olid enamuse mängust domineerivad.

               Bernd Schusteril on mille üle mõelda, kuigi La Liga hooajani on veel 4 nädalat.
               Wij komen terug met de cup in de hands

               Kommentaar

               Working...
               X