320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna on meil külas Taanlaste au ja uhkud FC Kopenhagen. Kes veel ei tea siis tegemist on Euroopa liigaga.
    Algkooseisuks on märgitud Zieler; Chulz, Haggui, Pogatez, Cherundolo; Pander, Stindl, Pinto, Schimedebach; Ya Konan, Abdellaoue

    Kommentaar


      Esimene poolaeg mängitud ja Hannover juhib Panderi väravast 1-0.

      Kommentaar


        Kellegil norm linki pakkuda?
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          b-day

          Kommentaar


            Hmm,mai tea kas olin halb enne Hannoverile,aga panin peale löödi 1:1 ja kui jälle lülituse tegin löödi 2:2 ja nii ta lõppes.
            Hannoveri väravaid ei näinudki.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Mäng lõppes 2-2 viigiga. Pinto värav oli päris ilus aga paraku Zieler oskas kuidagi palli jalge vahelt väravasse pudistada. (Ikka juhtub) PAnder küll üritas päästa mis päästa annab aga kui ta pallini jõudis oli pall juba pool meetrit väravas. Tabelis on meil viis vunkti ja jagame jätkuvalt esimest teist kohta

              Kommentaar


                Panderi esimest väravat ma nägin. Edasi ei vaadanud. Aga kirjutan hoopis seetõttu, et märkasin põhjust, miks varu vv Miller mängudest eemal on "schwer erkrankt" ja "mentale Erschöpfung" käisid tekstist läbi. Ehk peale traagilist lugu Enkega võetakse neid asju väga tõsiselt ja vaimne kurnatus on dianoos, mille peale ei vaadata läbi sõrmede.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Panderi esimest väravat ma nägin. Edasi ei vaadanud. Aga kirjutan hoopis seetõttu, et märkasin põhjust, miks varu vv Miller mängudest eemal on "schwer erkrankt" ja "mentale Erschöpfung" käisid tekstist läbi. Ehk peale traagilist lugu Enkega võetakse neid asju väga tõsiselt ja vaimne kurnatus on dianoos, mille peale ei vaadata läbi sõrmede.
                  Pigem võiks öelda, et Enke tragöödia andis julguse vaimust väsinutele oma haigusega avalikkuse ette tulla. Pärast Millerit on samalaadse ülestunnistuse teinud ka tšehhide kunagine ründelootus Martin Fenin (enne Frankfurt, viimati Cottbus).
                  http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                  Kommentaar


                    Badstuber suutis siis mängus Napoli vastu palli Neueri seljataha toimetada. Täna üritavad sama teha Hannoveri mehed ja seda veel AWD arenal. See mäng oli muidu juba augusti lõpus läbi müüdud. Ma tahaks loota, et Hannover saab siit viigiga minema või isegi võidab aga optimist minus ennustab ühe ja pessimist kolme väravalist kaotust.

                    Algkooseisuks ennustadakse: Zieler - Cherundolo, Haggui, Pogatetz, Schulz – Pinto, Stindl, Pander, Schlaudraff – Ya Konan, Abdellaoue

                    Kommentaar


                      Poolajal oleme 1-0 peal Abdellaoue penaltist ja Boateng on teeninud punase kaardi (ma ei tea miks). Seega on Hannoveril ühe meheline ülekaal. Zieler suutis ka ühe kindla värava ära päästa.

                      Kommentaar


                        Ma tahaks loota, et Hannover saab siit viigiga minema või isegi võidab aga optimist minus ennustab ühe ja pessimist kolme väravalist kaotust.
                        Lõpuks saime aga igati väärt 2-1 võidu. Ma lasen nüüd esimestel emotsioonidel üle minna ja siin teen veidi põhjalikuma ülevaate

                        Kommentaar


                          Boatengi punane:
                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Läks tõmblema vastastega. Lükkas vastasmängijat kõrist põhimõtteliselt. Ja tema omakorda lükkas mingi abistava personali tegelase uppi. Lõpuks oleks võinud peaaegu kakluskeks minna... aga ei läinud. Tegelikult ei saa tema punasega väga viriseda, pole siis vaja tõmblema minna.
                          Hetkel 3-4s koht, Euroopa kurss.

                          Kommentaar


                            Kui optimist minus leidis, et saame minimaalse kaotusega siis tegelt tuli minimaalne võit. Penalti oli minu arust õigustatud ja Abdellaoue ei suutnud küll Neuerit ära petta aga õnneks oli löök piisavalt tugev ja oli nii nurka, et Neuer seda tõrjuda ei suutnud. Boatengi punasest siis niipalju, et lõi Schulzi vastu kõri ja vist natuke müksas ka Hannoveri teenindavat personali.

                            Teise poolaja alguses võeti Schulz ka välja ja asendati Rauchiga aga see ilmselt rohkem sellepärast, et Schulzil oli kollane kaard all ei tahetud rohkem riskida. 5 kollast kaardi on täis aga Pintol ja täna teenis punase kaardi ka Cherundolo seega peaks need härrased Hannoveri järgmise mängu vahele jätma.
                            Pander suutis Hannoveri suuresti tänu Luis Gustavole Neueri teist korda üle mängida ja Hannoveri 2-0 ette viia.
                            Rikosett oli seal ikka väga jõhker.

                            Talle võiks küll juba natuke pikema lepingu ette anda.
                            Hannover suutis ikka mängu viimased minuti põnevaks teha. Kõigepealt lasti Alabal üks värav tagasi lüüa ja mõni minut hiljem päästis Hannoveri juba väravapost. Kahju, et Rausch ei suutnud Neueri seiklust ära karistada.
                            Kokkuvõteks siis niipalju, et väga väärt võit mis tõstis meid tabelis jagama 3-4 kohta aga parem väravate vahe annab 3. koha Schalkele. Järgmine mäng on DFB Pokali mäng Mainziga mis toimub 26. oktoobril AWD Arenal

                            Kommentaar


                              DFB POKALi teise ringi mäng on varsti algamas ja mängib H96 selle mängu täna oma koduväljakul. Külaliseks teine Bundesliga klubi Mainz. Seega peaks tulema päris põnev mäng.
                              Hannover alustab kooseisuga: Zieler; Cherundolo, Haggui, Pogatez; Pander; Smiedebach, Stindl, Pinto, Rausch; Abdellaoue, Schlaudraff.
                              Pingilt leiame sellised mehed nagu Radlinger, Eggimann, Schulz, Chahed, Lala, Stoppelkamp, Ya Konan

                              Kommentaar


                                DFB POKALIS on Hannoveri mängud selleks hooajaks mängitud. Mainzile jäädi alla 0-1. Suur abi oli sellel Mainzi väravavahil kes Hannoveri vastu tavaliselt väga hea mängu teeb. Vähemalt nii ma olen täheldanud. Võitja selgitamiseks läks vaja lisaaega ja Mainz lõi värava 93. minutil. Hannoveril oli mängu viimasel hetkel kasutada veel penalti aga Ya Konan ei suutnud seda realiseerida.
                                Hannover mängis täna väga tujutult. Nagu ei tahedudki seda mängu võita (Erandideks Zieler, Haggui, Pogatez). Mainz tahtis siit võitu rohkem ja said ka selle. Palju õnne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X