320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tuleb tänada Augsburgi "suurepärast" realiseerimisprotsenti, et poolajaks juba 3 või 4-0 kaotusseisus ei oldud.
    Tuleb tänada Panderi suurepäraseid tsenderdusi, et seis poolajaks oli 1-1 . Natuke tuleb olla tänulik ka Jentchi ebakindla tegutsemise üle Mame värava juures ja kiita tuleb ka Augsburgi mängja kukkumisoskust.
    Die Rotenil seisb nüüd ees järjekordne mäng Standart Liegega ja seda võõrsil.
    Järgmine Bundesliga mäng on võõrsil Werderi Bremeniga.

    Kommentaar


      Kolmandat korda mängime selle hooaja jooksul Belgia klubiga Standart Liege. Seekord siis jälle võõrsil. Sügisel lõppes see mäng meile 2-0 kaotusega. Loota tuleb, et seekord läheb paremini. Igatahes alustamas on Zieler; Cherlundolo, Eggimann, Haggui, Pander; Stindl, Chahed, Pinto, Rausch; Ya Konan, Diouf.
      Pingil: Radlinger, Stoppelkamp, Schulz, Pogatetz, Lala, Sobiech

      Kommentaar


        Ja võõrsil värav on olemas. Lars Stindl realiseeris penalti. Hannover juhib 1-0

        Kommentaar


          Ja juba ollakse 2-1 kaotuseisus

          Kommentaar


            Mame lõi värava ja seis on viigis 2-2

            Kommentaar


              Võib tulemusega täitsa rahule jääda.
              Müün jalkasärke!:
              http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

              Kommentaar


                Algselt postitas Soldat Vaata postitust
                Võib tulemusega täitsa rahule jääda.
                Nõustun sinuga. Lõpus oli ikka mehe moodi õnne, et Standart kolmandat ei löönud. Kordusmänguks peaks ka Schlaudraff ja Abdellaoue tagasi olema.

                Kommentaar



                  Pilt mängu viimasest minutist. Standartil oli karistuslöök millest sai üks nende mängja ka peaga löögile. Zieler ei tõrjunud selle löögi just kõige kindlamalt.
                  Ta päästis aga olukorra kui lükkas palli naüilt selle Liege mängja jala eest minema ja sellele pildile järgnevas olukorras sai väga vabalt löögile Tchité kes aga otsustas ässama hakata ja lõi palli küljevõrku.

                  Palju õnne ka Didier Ya Konanile kes eile isaks sai ja ka Mario Eggimannile kellele pühapäeval sündis perre juba teine laps.

                  Kommentaar


                    Ennem esimest Bremeni väravat need löömata jäänud kollid said saatuslikuks. Võimalusi tekitati ikka hulga ja oleks pidanud ära lööma ennem. Euroopa Liiga koht nüüd 4 punni kaugusel.

                    Kommentaar


                      Selles suhtes jah 4 punktine vahe ei ole veel midagi. Aga väga rasked mängud on tulemas. Eriti võõrsilmängud kus võidupunkte on raske loota. Aga lootus selles suhtes ikkagi püsib

                      26. voor: Hannover 96 - 1. FC Köln
                      27. voor: FC Bayern München - Hannover 96
                      28. voor: Hannover 96 - Borussia Mönchengladbach
                      29. voor: FC Schalke 04 - Hannover 96
                      30. voor: Hannover 96 - VfL Wolfsburg
                      31. voor: Hamburger SV - Hannover 96
                      32. voor: Hannover 96 - SC Freiburg
                      33. voor: Bayer 04 Leverkusen - Hannover 96
                      34. voor: Hannover 96 - 1. FC Kaiserslautern

                      Lisaks nendele on vaja mängida ka Euroopa liigas veel vähemalt üks mäng.

                      Kommentaar


                        On olemas ka v6imalus EL koht tagada 7. j22des seda siis sellisel tingimusel et DFB pokali v6idab Bayern,Dortmund v6i Gladbach.

                        Kommentaar


                          Keegi tänast stremi ka jagab? Pm ise kysisin ise vastan

                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Muljelt avaldav võit Standard Liege yle 4:0 JA VEERANDFINAALIKOHT OLEMAS
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              vägagi hea tulemus. Edu teile edaspidi. Koguaeg on meeldinud Hannover Bundesliigas. Kui loosiga veab, siis võite ka poolfinaali vabalt jõuda.

                              Kommentaar




                                Sellist tulemust ma nüüd küll ei oodanud....Tubli Hannover. Kahju, et ma ise mängu ei näinud.
                                Aga veerandfinaalidses on võimalikud vastased:







                                Hispaanlasi võik vältida. Nendega on juba see hooaeg mängitud ka juba niiet.....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X