320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nõustun eelkõnelejate kiitusega Roveri aadressil. suurepärane, et olemas nõnda aktiivne H96-e fänn. ega ma muidu Hannoveri uudistega nõnda palju kursis olekski kui siit eestikeelseid mõtteid jms lugeda ei saaks. samuti kiidaks ericbana't, kes teeb Freiburgi teemas tublit tööd

    Kommentaar


      Algselt postitas petterii Vaata postitust
      nõustun eelkõnelejate kiitusega Roveri aadressil. suurepärane, et olemas nõnda aktiivne H96-e fänn. ega ma muidu Hannoveri uudistega nõnda palju kursis olekski kui siit eestikeelseid mõtteid jms lugeda ei saaks. samuti kiidaks ericbana't, kes teeb Freiburgi teemas tublit tööd
      Kiidan omalt poolt ka.
      Müün jalkasärke!:
      http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

      Kommentaar


        Väike ülevaade nendest keda Hannover ostis.
        Oli oste mis õnnestusid, oli oste mis võivad tulevikus kasulikuks osutuda ja oli oste mis ebaõnnestusid täielikult.
        Kõige parem ost sel hooajal oli loomulikult Mame. Tean seda mängjat juba sest ajast kui ta Blackburnis mängis ja teadsin mida ta teha suudab ja ta ei valmistanud pettumust. Igas mängus kus ta platsile sai oli ta ohtlik ja valmistas vastaste kaitsjatele alati peavalu. Teda töödeldi ka alatasa ja korralikult ja hüppeliigese vigastus lõpetaski tema hooaja natuke varem kui oleks pidanud. Loodetavasti saab ta teveks uue hooaja alguseks. Heade ostude nimekirja lisan veel Christian Panderi. Hannoveri standartolukordadele andis ta palju juurde.
        Tulevikus kasulikuks võivad osutada Samuel Radlinger ja Artut Sobiech. Viimane sai ka hooaja lõppus pidevalt mänguaega aga minu jaoks tähendas see seda, et väravate löömisega läheb nüüd veidi raskeks. Ühe väga tähdsa värava ta lõi aga noor Poola ründaja peab veel trennides vaeva nägema, et värava ees ohtlik olla. Aga kollaste kaardide teenimisega saab ta hakkama suurepäraselt. Radlingeri ma mängimas näind ei ole aga tulevikus kui Zieler juhtub vigastustega hädas olema siis võib teda vaja minna.
        Ostud mis ebaõnnestusid täielikult. Daniel Royer ja Henning Hauger. Esimene tuli üle üleminekuakna viimasel päeval ja loodeti, et ta annab võimalusi juurde ründemängus. Aind ühes mängus ta platsile pääses ja ka seal midagi suurt korda ei saatnud. Noor Austria mängumees on aga juba lahkumismõtteid mõlgutamas. Samas kui ta jääb siis võib ka temast tulevikus kasu olla. Henning Hauger sai hooaja alguses vigastuse millega ta on kimpus siiamaani. Mängis aind ühe mängu ja sedagi vahetusest

        Kommentaar


          Hooaja kokkuvõtteid jätkates vaataks nüüd siis mängjaid.
          Väikesele meeskonnale omaselt on meil pink lühike ja iga mängja tähtis. Iga põhimees annab midagi sellist juurde mille puudumist ei märka kui nad platsil on. Kui aga nad puuduvad on seda ka koheselt tunda. Olgu siis selleks, Stindeli driblamine, Schmiedebachi lõhkumine, Pinto kauglöögid või siis Rauschi spurdid ja Stoppelkambi kramblik üritamine.
          Põhiliselt kasutati terve hooaja jooksul 16 erinevat meest. Tuleb kiita Slomka etteevalmistusprogrammi, et nad kõik hooaja lõpuni vastu pidasid isegi siis kui oli vaja mängida ka Kaks mängu nädalas.
          Aga minu silmis (Ja see on nüüd puhtalt minu arvamus) on kolm mängjat keda peaks esile tõstma.
          Ron Robert Zieler- Noor väravavaht tegi oma esimesel täishooajal Bundesligas väga hea esituse ja tegi ka arengus suure sammu edasi. EM-ile tal vist asja seekord pole aga tulevikus hakkab kindlasti ka koondise esikinda koha eest võitlema
          Jan Schlaudraff- Meie playmaker. Tema oli see kes hakkas asja enda peale võtma kui seda vaja oli. Vahepeal õnnestus mängu muutus tuua ja vahepeal mitte aga kui teda platsil polnud, oli ründemäng palju hambutum. HSV vastu löödud värav oli ikka väga hull.
          Mame Biram Diouf- Ainuke ründaja kellest vähemalt mina hooaja lõppus puudust tundsin. Ei Abdellaoue kui ka Sobiech ei suutnud hooaja lõppu faasis enam nii ohtlik olla kui tema. Kahjuks jah vigastus lõpetas tema hooaja varakult.
          Ma siiski kiidan ka kõiki teisi kes sellel hooajal oma panuse andsid oli see siis nii hea kui halb tahes. Poleks teid olnud ei oleks me praegu kohas kus me oleme. Aitähh teile.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rover Vaata postitust
            HSV vastu löödud värav oli ikka väga hull
            Väike meenutus ka siis

            Kommentaar


              ei, tuleb tunnistada, et Hannover on päris huvitav meeskond. taaskord siis üks näide, et madala eelarvega saab kokku panna meeskonna, kes ka Euroopas tegusid teeb. Hannoveriga muidugi meenub mulle selline huvitav seik, et paar aastat tagasi kooliga Saksamaal noorteseminaril olles sain tuttavaks paari H96 fänniga. jutt läks muidugi Bundesliga peale ja nende ootustele aastaks 2010/11. Pehmelt öeldes olid vennad pessimistlikud ning olnuks rahul ka kohaga, mis võimaldanuks üleminekumängud . Reaalsus oli siis hoopistükis 4 koht ja imeline hooaeg. Selle hooaja alguses siis otsisin tüüpide kontaktid üles ja võtsin taas ühendust. Nad olid igatahes siiras ja meeldivas šokis möödunud hooajast, kuid pilvedesse ei tõusnud. Nad ütlesid, et oleksid väga rahul, kui saaksid Euroopa koha taaskord. Eks paistab, mida siis järgmisest hooajast loodetakse

              Kommentaar



                Zieler on arvatud Saksamaa koondisesse enne EM-i toimuvadeks treeninglaagritesse. See aga ei taga veel pääsu EM-le kuna kolmele väravavahi kohale on neli kanditaati. Lisaks Zielerile veel Manuel Neuer, Tim Wiese ja Marc-André ter Stegen.
                Artur Sobiechil on ka EM-ile asja kui ta arvati Poola koondisesse.

                Kommentaar



                  Taas on põhjust Zielerist pilt üles panna. Seekord siis sellepärast, et noormees võitis sellise toreda auhinna nagu TUI-s Man of the year. Maakeeli öeldud fännide arvates hooaja parim mängja. Ja võitis ta selle auhinna mäekõrguselt kogudes 64% kogu hääldest. Teiseks jäi Mohamed Abdellaoue 18%-iga ja kolmandaks Jan Schlaudraff 17%-iga.

                  Kommentaar


                    Ma ei tea kui paljud teist on kursis, et meie spordidirektor Jörg Schmadtke andis nädala alguses sisse lahkumisavalduse. Põhjuseks tõi mees, et tahab rohkem aega veeta oma perega.
                    Klubi omanik Martin Kind ja peatreener Mirko Slomka veendsid aga 48. aastase mehe ümber ja koos Schmadtkega jõuti sellisele lahendusele, et ta pere kolib Hannoveri ja mees jätkab siiski oma ametit spordidirektorina.
                    Klubi ametlik leht väidab, et peale seda kui Schmadtke paneb alkirjad silmapaistvatele ostutele läheb ta seejärel suvepuhkusele.
                    See on igati hea uudis, et ta jääb sest, Hannoveri edus on temal ikka väga suur roll.
                    Pilti kah

                    Kommentaar


                      Lõppenud hooajast ka natuke numbreid
                      • Kõige enam mänguminuteid sai sel hooaja Zieler: 4410 minutit Teist ja kolmandat kohta jäid selles arvestuses jagama Stindl ja Pogatetz 2497 minutiga.
                      • Abdellaoue lõi sel hooajal kõige rohkem väravaid ehk siis 11. Teiseks selles arvestuses jäi Diouf 6 väravaga. Kolmandat kohta jäid jagama Haggui ja Schlaudraff 3 väravaga. Kokku sahistati vastaste väravavõrke 61 korral.
                      • Schlaudraff andis hooaja jooksul 7 resultatiivset söötu. Täpselt sama palju resultatiivseid sööte andis ka Christian Pander
                      • Hannoveri mängjad said sel hooajal kolm punast kaarti. Artur Sobiech (VS Dortmund), Ya Konan (Vs Wolfsburg) ja Cherundolo (vs Bayern)
                      • Sergio Pinto sai 11 kollast kaarti, Stindl 8, Smiedebach ja Schulz 6 kaarti. Ühtekokku näidati Hannoveri mängjatele kaarte 101 korda
                      • AWD keskmine külastajate arv oli 44226

                      Kommentaar


                        Nii.. Ma nüüd ei tea. Üks uudis on siin keerlend juba väga pikalt erinevates foorumites ja ka transfermarkt. de-s ja ma tean, et ametliku teadet selle kohta veel ei ole. Aga tundub, et oleme saanud endale juurde ühe mängja. Nimelt siis Jaapanlasest äärekäitsja Hiroki Sakai kes peaks klubiga liituma juulis.
                        Väike video ka

                        Kommentaar


                          Sai just nädalavahetusel Sakai klubi Kashiwa Reysol mängu Cerezo Osaka vastu Eurosport 2-e pealt vaadatud, kus ta andis kaks resutatiivset söötu ja aitas klubil 0:1 kaotusseisust 2:1 võita. Esimese puhul oli ta küll selgelt suluseisus, kuid teise puhul tegi küll väga kena eeltöö. Oma pikkuse kohta tundub väga korraliku tehnika ja kiirusega olevat. Meeldib äärekaitsest rünnakule lülituda. Hea ost kui tõeks osutub.

                          Kõnealune mäng:

                          Kommentaar


                            Tundub päris korralik mängija olevat. Eks näis kus ta siis lõpuks maadub. Kunagi lugesin kuskilt, et ka Borussia Dortmund jahib tema allkirja

                            Kommentaar



                              Leon Andreasen on pikendanud lepingut. Taanlane on olnud pikalt vigastuse küüsis millest ta alles taastund on. Ta leping pidi lõppema sellel suvel ja oli ka jutte, et ta siirdub Brondbysse aga Hannover on otsustanud talle veel ühe võimalusega anda sõlmides 29 aastase kaitsva poolkaitsjaga tulemuspõhilise lepingu.

                              Kommentaar


                                Meie poolakast ründaja Artur Sobiech nimetati algavaks EM-iks Poola koondisesse. Päris algkooseisu kohta ma talle ei ennusta aga vahetusest võib sekkuda mingil hetkel küll.
                                Zieleri saatus peaks selguma teisipäeval

                                Kommentaar

                                Working...
                                X