320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui võimalus onm käige kindlasti Hannoveri statal mängu vaatamas!
    väga võimas elamus
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOL

    Kommentaar


      Olen seda 18 korral teinud ning soovitan samuti kylastada yleyldse bundesliga m2nge.

      Kommentaar


        Super m2ng ning tulemus kuid skoor oleks vabalt v6inud ka suurem olla aga ei maksa ahneks ka minna
        M2rkida tuleb et Szabolcs Huszti andis 4 tulemusliku s66tu mille vormistasid v2ravateks 10 min Haggui,26 ja 56 Sobiech ning 52 Andreasen.

        Kommentaar


          Huszti... milline algus hooajale. Väga heal kursil.

          Kommentaar


            Huh milline m2ng alustatakse enesekindlalt mis ka kohe 2ra tasub kuid siis p66rdub k6ik pea peale ,Bremen n2itas oma noortega et on v6imelised m2ng-m2ngult aina paremaks minema.Huszti imev2rav ja 3 punkti oli kyll suurep2rane kuid kripeldama j2i kyllaltki rumal Huszti punane mis j2tab ta j2rgmises voorus eemale m2ngus Hoffenheimiga kus tuleks selle meeskonna halb algus 2ra kasutada 3 punkti n2ol.

            Kommentaar


              Algselt postitas FFAF Vaata postitust
              Huh milline m2ng alustatakse enesekindlalt mis ka kohe 2ra tasub kuid siis p66rdub k6ik pea peale ,Bremen n2itas oma noortega et on v6imelised m2ng-m2ngult aina paremaks minema.Huszti imev2rav ja 3 punkti oli kyll suurep2rane kuid kripeldama j2i kyllaltki rumal Huszti punane mis j2tab ta j2rgmises voorus eemale m2ngus Hoffenheimiga kus tuleks selle meeskonna halb algus 2ra kasutada 3 punkti n2ol.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Hannover näitas v66rsil Twente vastu sisu tulles 0:2 välja 2:2 le. Päris hea.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Pole pikalt midagi kommenteerida täiesti näotu ning ideetu mäng H96lt kas tõesti Huszti puudumise korral on see kõik mida suudame.
                  Kolmapäeval sõidab külla Nürnberg,loodetavasti meie endine loots meid üle ei kavalda ja me suudame säilitada 3 koha tabelis.

                  Kommentaar


                    1.FC Nürnberg sai tulemusega 4:1 alistatud ning suprise suprise Huszti oli jälle man of the match ,samas peab kiitma ka aktiivset Didier Ya Konani kes kasutas mitmel korral resultatiivselt 1.FC Nürnbergi kaitsjate eksimused.
                    Täna siis Nord derby Hamburger SVga.

                    Kommentaar


                      Palju ebaõnne realiseerimisel ning lätlase värav andis suurele HSV napiskoorilise võidu ja magusad 3 punkti.Palju õnne 125 aastapäeva puhul.
                      Pole midagi teha kui,et Levantele ja Dortmundile see nädal kott pähe tõmmata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FFAF Vaata postitust
                        Palju ebaõnne realiseerimisel ning lätlase värav andis suurele HSV napiskoorilise võidu ja magusad 3 punkti.Palju õnne 125 aastapäeva puhul.
                        Pole midagi teha kui,et Levantele ja Dortmundile see nädal kott pähe tõmmata.
                        Vot see viimane rida mulle meeldib
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Hello....I am back. Suured tänud kasutajale FFAF, et teemat ikka elus hoidis.
                          Aga nüüd asja kallale. Mängime koduväljakul Euroopa liigas Hispaanlaste Levante vastu. Esimesest voorust on all 2-2 viik Twentega. Täna oleks ikka võitu vaja.
                          Algkooseis on järgmine. Väravasuul Zieler. Kaitseliin vasakult: Rausch, Haggui, Eggimann, Cherundolo. Ma küll ei tea aga usun, et poolkaitse on selline deemandi kujul kus Pinto on rohkem kaitsva suunitlusega ja Schlaudraff siis opereerib ründajate taga. Stindl ja Huszti on siis äärel. Ja ründeduuoks on siis Sobiech ja Ya Konan.
                          Pingilt leiame Milleri, Sakai, Felipe, Panderi, Schmiedebach, Abdellaoue ja Mame.

                          Kommentaar


                            Kohtunik tahab küll ikka tähelepanu keskpunktis olla

                            Kommentaar


                              super võitlusvaim, et sellisest seisustvälja tuldi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FFAF Vaata postitust
                                Pole midagi teha kui,et Levantele ja Dortmundile see nädal kott pähe tõmmata.
                                Levantele sai see kott pähe tõmmatud seisuga 2-1.
                                Ja täna näitas Hannover sisu. üheksandal minutil tõmbas Karim Haggui karistusalas maha Levante mängja ja kohtuniku otsus oli penalti ja Hagguile punane kaart. Penaltiga ma isegi nõustun aga punane kaart oli minu arust natuke liiast. Kahjuks mina ei ole näinud, et Zieler mõne penalti tõrjund oleks ja erandit ei juhtunud ka seekord.
                                Hannover aga sellest end väga häirida ei lasknud ja asuti kohe viigivärava jahile mis saadi kätte 21. minutil ja seegi värav tuli penaltist. Miks see penalti anti. Vat sellest ma väga hästi aru ei saand. Eks ma vaata highlightedest järgi pärast. Selle seisuga lõppes ka poolaeg.
                                Teise poolaja alguses asus Hannover juhtima kui peale Cherundolo kauklööki ja pall Levante kasti pendeldama kui see lõpuks Ya Konanini jõudis kes siis palli ka väravasse toimetas. Peale eduseisu oli Husztil võimalus lüüa värav veel otse nurgalöögist ja Zieler tegi mitu head tõrjet ja minu arust Hannoverile igati teenitud võit. Tabelis peaksime olema praegu 4 punktiga esimesel kohal.
                                Ja pühapäeval siis Dortmund.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X