320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina arvan, et tegemist on ohtliku mänguga Sobiechi poolt

    Kommentaar


      Peab õnnelik olema, et Huszti enam koondises ei mängi

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Peab õnnelik olema, et Huszti enam koondises ei mängi
        Huszti siis Tallinna ei tule aga Zieler kes sai hakkama ajaloolise sündmusega olles vist esimene Saksamaa väravavaht kes rahvuskoondise eest mängides punase kaarti sai kutsuti Saksamaa koondisesse mängudeks Iirimaa ja Rootsi vastu

        Kommentaar


          Võtaks samuti lühidalt kokku lahingu Levante vastu.Nimelt olin juba esimese 5 minuti jooksul kindel et Levante saab kindla kaotuse kuid punane kaart lihtsalt võrdsustas mängu ning oligi näha et isegi 80 minutit ülekaalu ei andnud Levantele mingit eelist.Peab muidugi ära mainima Zieleri korraliku partii kuid jama on selles et mehed pidid selle võrra rohkem energiat kulutama ning homne vastane Dortmund pole just lihtsamate killast .Elmisel hoojal olime ainsad kes Dormundile ära tegid nüüd lõpetas selle rekordi HSV.
          Olen alati optimist ja usun et meie AWD rekord homme ei lange.

          Kommentaar


            Eriti veel, kui 2 põhimeest vastastel pool vigased on.

            Kommentaar


              Täna õhtul on AWD arenal täismaja 49 000 pealtvaatajat kui Hannover mängib valitseva meistri Dortmundi Borussia vastu ja tsiteerides Konstantin Rauschi, siis Dortmund on ikkagi favoriit aga meie ei tohi neid karta ja peame mängima oma mängu, sest kodus on Hannover tugev. Ja tõsi tal on. Viimati kaotas Hannover Bundesligas AWD arenal 30.04.2011 ja vastaseks oli siis Borussia Mönchengladbach.
              Hannover alustab kooseisuga: Zieler; Cherundolo, Haggui, Eggimann, Rausch; Ya Konan, Stindl, Pinto, Smiedebach, Huszti; Schlaudraff.
              Pingil: Miller, Sakai, Felipe, Nikci, Sobiech, Abdellaoue, Diouf

              Kommentaar


                Algselt postitas Rover Vaata postitust
                Viimati kaotas Hannover Bundesligas AWD arenal 30.04.2012 ja vastaseks oli siis Borussia Mönchengladbach.
                2011 siiski.

                Terve eelmine hooaeg oldi kodus kaotuseta. Seejuures alistati Dortmund kaotusseisust 2-1.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  2011 siiski.

                  Terve eelmine hooaeg oldi kodus kaotuseta. Seejuures alistati Dortmund kaotusseisust 2-1.
                  Jah 2011 on õige. Kirjutasin valesti lihdsalt. Parandan postituses ka selle eksimuse ära

                  Kommentaar


                    jube andmine oli aga 1-1 6iglane tulemus, värav mis ära v6eti oli minuarust 6ige otsus,aga pärast seda läks t6siseks madinaks,mis tuli mängule aint kasuks
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      mis seal juhtus, et värav ei lugenud? endal jooksis pilt kokku sel hetkel

                      Kommentaar


                        Algselt postitas arx20 Vaata postitust
                        mis seal juhtus et, värav ei lugenud? endal jooksis pilt kokku sel hetkel

                        Ya Konan tõmbas väravaolukorras Schmelzeri pikali ja seepärast jäeti lugemata.
                        Müün jalkasärke!:
                        http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

                        Kommentaar


                          Mina nägin mängu alates 60. minutist kuna ei leidnud ühdegi korralikult töötavat Streami või Steami või kuidas iganes neid kutsutakse. Aga Hannover jättis ikati positiivse mulje ja kui keegi leiab kuskilt siis pange siia pilt Jürgen Kloppist peale seda kui Hannover seisu viigistas.
                          Aga Dioufi möödalöök oli ikka tase.

                          Aga nõustun sellega, et viik oli õiglane tulemus. Nüüd on siis 22 mängu koduväljakul ilma kaotuseta. Not bad at all.

                          Kommentaar


                            Kuigi Dortmund alustas maruliselt siis olen samuti nõus et viik on igati õige tulemus ning Eggimanni tühistatud värav oli samuti õige otsus.Müstilisel kombel sai 3 Dortmundi mängijat vigastada ning ma ei näe siin süüd H96 mängijate poolt.Kuigi kohati rapiti neid küllaltki brutaalselt .

                            Kommentaar


                              Mirko Slomka leping hakkab vaikselt läbi saama. Nimelt saab see läbi 30.06.2013. Martin Kind ja Jorg Scmadke on aga juba alustanud Slomkaga uusi lepingu läbirääkimisi. Mina tahan küll, et see mees jätkaks H96 peatreenerina. Niiet fingers crossed

                              Edit
                              Tegin veel natuke uuringut ja leidsin ka mängjaid kellel hakkab leping läbi saama. Nimekiri on päris muljetavaldav
                              Markus Miller
                              Mario Eggimann
                              Steven Cherundolo
                              Sofian Chahed
                              Leon Andreasen
                              Sérgio da Silva Pinto
                              Konstantin Rausch

                              5 meest on praegu siis põhimeeskonnas tegevad.
                              Ja siis on veel ka paar tuleviku meest kes siis peavad vb järgmisel hooajal uue tööandja otsima

                              Yannik Schulze
                              Sascha Schünemann
                              Deniz Aycicek
                              Niko Gießelmann

                              Kommentaar


                                Kahtlemata on Slomka saabumine Hannoverile tohutult rõõmu ja tulemusi pakkunud ning ostupoliitika ennast samuti ära tasunud.
                                Slomka vahetas mitme mängija positsioonid ära kes olid uutes rollides suurepärased nagu näiteks tõi Pinto keskele ja leidis Schmiedebachi kes on võrratu talent ning hädavajalik täiendus keskele lisaks liigutas ta Rauschi poolikusse kes paraku see hooaeg pole nii säranud.See geenius peab tingimata lepingut pikendama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X