320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väike update Mirko Slomka lepingu pikenduse kohta. Antud hetkel on mees keeldunud Hannoveriga lepingut pikendamast kuna ta tahab keskenduda eesolevatele mängudele. Ta on nõus lepingukõnelusi alustama Bundesliga talvepausil. Martin Kind ütles, et uus leping loodetakse sõlmida veel selle aasta numbri sees.
    Allikas: transfermarkt.de

    Kommentaar


      Rahvuskoondiste mängud on selleks korraks läbi ja Bundesliga juubelihooaeg läheb aga rõõmsalt edasi. Hannoverile tähendab see seda, et seekord on vaja minna vastamisi selle hooaja üllataja, hetkel tabelis teist kohta hoidva Eintracht Frankfurtiga viimati nimetatu koduväljakul.
      Hannoveri koduleht väidab, et alustamas on: Zieler; Cherundolo, Haggui, Eggimann, Rausch; Ya Konan, Pinto, Stindl, Huszti; Schlaudraff, Abdellaoue
      Pingil: Miller, Sakai, Schulz, Pander, Schmiedebach, Diouf, Sobiech

      Kommentaar


        Esimene poolaeg läbi ja Frankfurt juhib teenitult 2-1.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rover Vaata postitust
          Esimene poolaeg läbi ja Frankfurt juhib teenitult 2-1.

          Frankfurt on hoos rsk
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Frankfurt on hoos jah aga Hannoveri mäng täna ka just eriti hea ei olnud. Frankfurdil lasti alguses teha mida nad tahavad ja tulemus oli see, et kahekümnendaks minutiks oli H96 2-0 kaotuseisus. Siis hakkas ka Hannover vaikselt ärkama ja poolaja lõpu poole lõi ilusa kombinatsiooni järel ka ühe värava tagasi.
            Teise poolaja algus oli paljulubav aga mida aeg edasi seda rohkem hakkas mäng jälle Frankfurdi kontrolli alla minema. Ya Konan luhtas veel ühe väga hea võimaluse.
            Mis mind häiris oli see, et peaaegu igalt poolt üritasid Hannoveri mängjad vigu välja rääkida ja väga kergelt kukkusid ka nad täna. Ühest sellisest olukorrast kui vist Diouf oli kukkujaks ja kui kõik H96 mehed käsi laiutasid läks Frankfurt kontrale ja lõid sealt ka 3-1.
            Slomkal on minu arust küll põhjus täna natuke kuri olla. Aga mis siin ikka. Elu läheb edasi ja neljapäeval juba vaja Rootsi sõita, et mängida Helsingborgiga. Järgmine Bundesliga mäng kodus Borussia Mönchengladbachi vastu.

            Kommentaar


              E.Frankfurti imeline hooaeg jätkus sest H96 andis taas kuidagi uimase lahingu.Kui Jan välja vahetati elavnes 96 ründetegevus ning tagasi löödud värav kruttis pinge üles.Penalti situatsioonist nii palju ,et Huszti sai kollase divemise eest kuid krt seda teab kas sellisel kiirusel juba pisikesest kõksustki piisaks et platsil siruli olla.Igatahes jäi nagu mulje ,et ungarlane võttis seda kaarti nii südamesse ,et ei suutnud enam 100% keskenduda.Läks nagu läks loodame neljapäeval Rootsis ja pühapäeval AWDl paremaid tulemusi sest vaikselt hakatakse tabelis kukkuma.

              Kommentaar


                Hannover läheb täna vastamisi Helsingborgiga kes asub Rootsi meistri liigas viiendal kohal. Nad on hetkel liidrist maas 10 punkti ja Euroopa liigale viivale kohast üheksa punkti maas ja neil on hooaja lõpuni mängida veel 3 vooru. Seega kui nüüd just imet ei juhtu siis Helsingborg järgmine aasta Euroopa liigas ei osale.
                Seda enam on neil aga tõestada see hooaeg. Twente vastu nad ka juba üht teist tõestasid kui läksid nende vastu poolajaks 2-0 ette. Tõsi Twentel õnnestus see mäng viigistada ja tulemuseks jäi seal 2-2. Kerget mängu täna oodata ei ole aga õnneks mängib Hannover mingil kummalisel põhjusel Euroopa liigas võõrsilmänge paremini kui Bundesligas.
                Probleeme on täna aga keskkaitses. Felipe on väljas vigastusega ja Haggui on mängukeelu all. Seega peaks keskkaitse paar olema Eggimann, Schulz.
                Eeldatav algkooseis: Zieler; Cherundolo, Eggimann, Schulz, Rausch; Stindl; Smiedebach, Pinto, Huszti; Schlaudraff, Abdellaoue

                Kommentaar


                  Tegelik kooseis Helsingborgi vastu: Zieler; Cherundolo, Eggimann, Sculz, Rausch: Schlaudraff, Pinto, Stindl, Huszti; Abdellaoue, Diouf
                  Pingil: Miller, Sakai, Pander, Schmidebach, Evseev, Sobiech, Ya Konan

                  Kommentaar


                    ui sa rsk 90+2 kodumeeskond viigistab ja 90+3 yakona aaaa toob Hannoverile raske 2:1 v6idu v66rsilt yakona aaaa on kunn
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Didier Ya Konan. Tänane päästeingel. Mul oli peas juba tekst valmis mõeldud, et mida ma siia kirjutan peale seda kui Helsingborg teisel üleminutil seisu viigistas. Aga õnneks seda pole vaja kirjutada.
                      Hannover asus juhtima 12. minutil kui nurgalöögi järgselt jääti Diouf kastis väga vabaks ja eriti raske tal vist seda väravat lüüa ei olnud.
                      Hannoveril oli täna väravavõimalusi päris palju aind, et nende realiseerimine jättis natuke soovida. Viimasel kümnel minutil jäädi ka magama ja rootslastel tekkisid päris palju häid võimalusi. Teisel üleminutil siis suudeti üks pall ka väravasse putertada.
                      Võiduvärava lõi Ya Konan aga mõned sekundid ennem lõpuvile kui realiseeris Rauschi ja Sobiechi hea eeltöö.
                      Tabelis aga punkte seitse ja kohaks esimene. Järgmine mäng kodus Borussia Mönchengladbachi vastu.

                      Kommentaar


                        Paar pilti kah
                        90+2

                        90+3

                        Kommentaar


                          Lisaks ka midagi eilsest jahedast Rootsist.Nimelt oli tervet mängu vaadates kuidagi rahulik olemine justkui teades et Helsingorgs IF jääb kuidagi lahjaks vastaseks nagu mõni bundeliga 2 bottom klubi.Kiire värav andis taaskord mõista et ennem H96 ennast kiiremini liigutama ei hakka kuniks karistatakse mis 91 minutil ka teoks sai.Sellega polnud aga veel alla antud Sobiechi suurepärane eeltöö ning Ya Konani reliseerimine pani mängule ilusa punkti.
                          Alagrupp L hoitakse 3 peetud mängu juures 7 punktiga kindlat 1 kohta.

                          Kommentaar


                            H96 mängib kodus Borussia Mönchengladbachiga. Meeskonnaga kes Hannoveri viimati Awd arenal võitis.
                            Hannover alustab kooseisuga: Zieler, Sakai, Eggimann, Haggui, Rausch - Stindl, da Silva Pinto, Ya Konan - Schlaudraff, Diouf
                            Pingil: Miller, Cherundolo, Chahed, Schulz, Pander, Smiedebach, Sobiech, Abdellaoue

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rover Vaata postitust
                              H96 mängib kodus Borussia Mönchengladbachiga. Meeskonnaga kes Hannoveri viimati Awd arenal võitis.
                              Ja Mönchengladbachiga selle kaotusteta seerja ka täna ära lõpetas. Ja ma tõsiselt loodan, et sellist asja minu silmad enam nägema ei pea. Koduväljakul. 2-0 eduseisus mängida kümne minutiga maha.
                              Lihdsalt ei ole sõnu rohkem. Aga siis traditsiooniline lõpp ka. Järgmine mäng kodus Dresdeni Dynamoga DFB pokali raames

                              Kommentaar


                                Zieleril polnud just parim päev,kui vaadata seda kolmandat väravat.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X