320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Norm l6pp taaskord 90+2 S. Huszti oli siis seekord see,kes jättis 3p koju.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Üpris mõruda maitsega on see 3-2 võit kui nüüd aus olla. Dioufi väravatest 2-0 ette ja jälle osati magama jääda ja 2 väravat tagasi lasta. Mäng juba liikus viigisadamasse kui Artur Sobiech tõmati kasti joonel maha ja kohtunik andis meile penalti ja saatis vea teinud Helsingborgi mängja ka platsilt minema. Üks Helsingborgi mängja sai protestimise eest ka punase kaarti. Ma pole veel kordust näind aga minu arust ei olnd see viga kastis sees ja penalti oli rootslastele ikka ülekohtune. Huszti realiseeris penalti. Üpris effektselt ka veel kusjuures.
      Diouf lõi 2 väravat ja nüüd ollakse 10 punktiga tabeli tippus ja edasipääs järgmisse ringi on kindel. Järgmine mäng võõrsil Stuttgartiga

      Kommentaar


        Algselt postitas Rover Vaata postitust
        Ma pole veel kordust näind aga minu arust ei olnd see viga kastis sees ja penalti oli rootslastele ikka ülekohtune. Huszti realiseeris penalti. Üpris effektselt ka veel kusjuures.
        Будьте в курсе событий в Казахстане: свежие новости, аналитика, интересные факты в одном месте. Новости политики, экономики, культуры, спорта и многое другое.

        Hinnake ise. olukord alates 2:33. Mina jään oma arvamuse juurde

        Kommentaar


          Algselt postitas Rover Vaata postitust
          Huszti realiseeris penalti. Üpris effektselt ka veel kusjuures.
          Peaks mainima, et pigem tänu uskmatule õnnele.

          Kommentaar


            Puhka rahus edasi Robert
            RIP Robert Enke†(24 August 1977 — 10 November 2009)Robert Enke Top Ten save from China CCTV5(background music:LeAnn Rimes - The Rose)10.2009 International Fr...

            Kommentaar


              Algselt postitas Rover Vaata postitust
              Järgmine mäng võõrsil Stuttgartiga
              Statistika on siin kõike muud kui positiivne. Viimati võitis H96 Stuttgarti nende kodus 2007. aastal. Kokku on Stuttgarti koduväljakul mängitud kuueteistkümnel korral ja Hannover on neist kaotanud 14. Lisame siia juurde veel asjaolu, et viimasest kümnest võõrsil mängust on Hannover lahkunud kaotajana üheksal korral.

              Kommentaar


                Algkooseis vs Stuttgart: Zieler; Cherundolo, Eggimann,Haggui, Rausch; Stindl, Schmiedebach, Schulz, Huszti; Sobiech, Diouf
                Pink: Miller, Sakai, Pander, Nikci (Õnnitlused sünnipäeva puhul), Schlaudraff, Ya Konan, Abdellaoue

                Kommentaar


                  2-0 kaotuseisust 4-2 eduseisu. Hooaja teine võõrsilvõit on vist tulemas

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rover Vaata postitust
                    2-0 kaotuseisust 4-2 eduseisu. Hooaja teine võõrsilvõit on vist tulemas
                    Ja täpselt selle seisuga mäng ka lõppes.
                    Stuttgart asus esimesel poolajal juhtima 21. minutil kui Getner oli vist värava lööjaks ja kodumeeskond kahekordistas eduseisu 37. minutil kui Ibisevic realiseeris Huszti poolt kingitud penalti.
                    Hannover alustas tagasitulekut 57. minutil kui Artur Sobiech värava lõi. 64. minutil teenis penalti omakorda Hannover kui Stuttgarti mängja palli kastis kogemata käega mängis. Schlaudraff asus lööma ja kuigi Ulreich arvas ära löögisuuna polnd tal päästa enam midagi. 2-2
                    66. minutil vahetas Sobiechi välja Abdellaoue kes viis Hannoveri juhtima 68. minutil. Paremalt tulnud palli üritas Diouf Ulreichist mööda mängida aga see jõudis mingi valemiga norrakani kes selle väravasse lõi.
                    73. minutil realiseeris Abdellaoue penalti. Penalti eelset olukorda ma ei näinud ja ei oska komenteerida.
                    Ehk 2-0 kaotusesis pöörati ümber 16. minutiga. Pole üldse paha.
                    Mängupildil üldiselt ei olnud ka häda mitte midagi kuigi enne Sobiechi väravat ei olnud küll kuskilt näha, et Hannover siit täna midagi saada võiks.
                    Saime kolm punkti juurde ja punkte on koos 17. Tabelis koht kuues. Järgmine mäng kodus järgmisel laupäeval kell 16.30 ja vastaseks Freiburg. Tervitused siit ericbanale.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rover Vaata postitust
                      Saime kolm punkti juurde ja punkte on koos 17. Tabelis koht kuues. Järgmine mäng kodus järgmisel laupäeval kell 16.30 ja vastaseks Freiburg. Tervitused siit ericbanale.
                      Tervitused vastu. Ei saa Freiburgil kindlasti mõnus olema AWD-Arenal, teades, kui hästi te seal mängite tavaliselt. Eelmisel hooajal Hannoveri vastu oli aga saldo korralik. Kohutavas sügisringis kodus 1-1 viik ja kevadringis, kus näidati superesitusi, võõrsil 0-0 viik. Selle hooaja sats ei jää eelmisele hooajale millegi poolest alla, seega olen optimistik . Saabäge mäng olema! Punktivahe ka hetkel ainult 4p

                      Kommentaar


                        Mohamed Abdellaoue valiti Man of the Matchiks Stuttgarti vastu.

                        Lisaks veel selline uudis, et H96 on sõlimud partnerlus lepingu rongiettevõttega nimega S-Bahn.

                        Kommentaar


                          Kooseis Freiburgi vastu: Zieler; Sakai, Eggimann, Haggui, Rausch; Schulz, Stindl, Huszti, Schlaudraff; Abdellaoue, Diouf.
                          Pingil: Miller, Chahed, Pander, Pinto, Schmiedebach, Ya Konan, Sobiech.

                          Kommentaar


                            Huvitav huvitav mida Hannoveri mängjad mõtlesid enne kui nad väljakule läksid. Jalgpall selleks asjaks küll ei olnud, sest Freiburg oli täna ikka kordades paremini häälestatud ja lõpuks neile ka igati vääritud võit.
                            Mõlemad väravad mis meile löödi olid Freiburgile ikka väga suured kingitused. Esimese puhul oli esmalt Hagguil võimalus pall puhtaks lüüa ja tundus, et ta seda ka teeb aga siis ta jättis selle operatsiooni katki miskipärast. Seejärel magas ka Rausch natuke ja polndki Jonathan Schmidil muud teha kui pall tühja värava toimetada.
                            Pennaltist niipalju, et minu arust oli otsus õige ja Abdellaoue viigistas sealt ka seisu.
                            Teise värava juures tekkis mul küsimus: Mida kuradit Haggui seal mõtles? Hakkas oma kasti ääres driblama või mis iganes selle asja nimi ka oli. Resuldaadiks palli kaotus, sööt vasakule kus Freiburgi mängja Zieleriga 1-1 olukorda pääses. Sealt sööt paremale ja Rosenthalil polnd sealt eriti raske palli tühja väravasse lükata.
                            Mängupilt oli midagi halva ja masendust tekitava vahepealset. Viimaseks 15. minutiks ärgati üles ja loodi ka väravavõimalusi. Eggimanni pealöök vastehk kõige parem.
                            Freiburgile enam kui teenitud 2-1 võit. Aga suhtumist võiks nüüd natuke paremaks muuta ja kaitseliiniga peab ka kindlasti midagi ette võtma. Poleks Zielerit oleks siit tulnud 3-4 väravaline kaotus. Aga tema ka igalepoole ei jõua.
                            Tabelis oleme hetkel veel kuuendat. Homme võime koha võrra langeda. Selleks peab Werder võitma. Järgmine mäng kodus Twentega

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rover Vaata postitust
                              Poleks Zielerit oleks siit tulnud 3-4 väravaline kaotus. Aga tema ka igalepoole ei jõua.
                              See mees valiti ka Freiburgi mängu parimaks kui kogus 35,6% vastanute häälest.

                              Mingil kummalisel põhjusel sai Diouf teise koha 23,4% ja kolmandaks tuli Lars Stindl kes kogus 14,8% hääldest.

                              Kommentaar


                                Hoian teemat aktuaalsena ja lisan H96 v Twente koosseisud
                                Hannover: Zieler - Cherundolo, Eggimann, Haggui, Pander - Schmiedebach, da Silva Pinto, Nikci - Schlaudraff - Abdellaoue, Sobiech. - Trainer: Slomka

                                Enschede: Mihailow - Schilder, Rosales, Bengtsson, Braafheid - Fer, Janssen, Brama - Cabral - Tadic, Castaignos. - Trainer: McClaren.
                                Hannover on edasip22su juba kindlustanud kuid koduf2nnidele tuleb alati parim anda hoolimata palju kaalul on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X