320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas FFAF Vaata postitust
    Hannover on edasip22su juba kindlustanud kuid koduf2nnidele tuleb alati parim anda hoolimata palju kaalul on.
    Kodufännid tunnistasid 0-0 viiki. Ise ma mängu ei näind ja komenteerimiseks peaksin ma mõned highlightid ära nägema aga praegu näha neid veel ei olnud.
    Tabeliseis on aga väga hea. 11 punktiga esimesel kohal ja kui järgmist Euroopla liiga mängu Levantele ei kaota siis me gruppi ka ära võidame.

    Kommentaar


      Üks pilt pidi ütlema rohkem kui tuhat sõna. Vaatame kas on nii.

      @

      On arusaadav?

      Kommentaar


        Alustamas on: Zieler; Cherundolo, Eggimann, Hagui, Rausch; Stindl, Scmiedebach, Pinto, Huszti; Diouf, Sobiech
        Pingil: Miller, Chahed, Schulz, Pander, Nikci, Schlaudraff, Abdellaoue

        Kommentaar


          Mis ma oskan öelda. 5-0 kaotus on ikka 5-0 kaotus vaata mis nurga alt sa vaatad. Hannoveri mäng on aga muutunud palju stabiilsemaks. Viimased mängud on mängitud stabiilselt kehvasti.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rover Vaata postitust
            Mis ma oskan öelda. 5-0 kaotus on ikka 5-0 kaotus vaata mis nurga alt sa vaatad. Hannoveri mäng on aga muutunud palju stabiilsemaks. Viimased mängud on mängitud stabiilselt kehvasti.
            Pole vist muud lohutuseks õelda vast seda,et kalender on tihe.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Pole vist muud lohutuseks õelda vast seda,et kalender on tihe.
              Üpris kehv vabandus aga aitähh

              Kommentaar


                Järgmisel nädalal on võimalus seisu paranda päris korralik. Teisipäeval kodus Fürthi vastu ja laupäeval võõrsil Mainziga. Niiet tuleb loota, et tänane pakk mõjus äratuskellana ja järgmisel nädalal on eelkõige mängupilt ilusam. Kui see paraneb siis küll need punktid ka tulevad.

                Kommentaar


                  Zieler võttis viis palli väravast välja aga ikkagi valisid fännid ta eelmise mängu parimaks ja veel millise ülekaaluga. Kogus 73% vastanute hääldest. Lars Stindl kogus 11,3% hääldesy ja oli teine ja Mame Diouf kogus 3,6% ja oli selles arvestuses kolmas.
                  Lars Stindl korjas Bayerni vastu ka oma viienda kollase kaardi sel hooajal ja mäng Fürthiga jääb tal vahele. Paganama kahju aga ilmselt saab Nikci end tõestada.

                  Kommentaar


                    Täna õhtul koduväljakul Fürthi vastu kes on tabelis eelviimasel kohal kaheksa punktiga. Loodetavasti on pühapäeval ja esmaspäeval treenitud kaitsemängu, sest antud hetkel on meist rohkem väravaid lasknud ainult Hoffenheim. Slomka ise ütles ka, et kuigi fännid loodavad näha palju väravaid ja, et mäng lõppeks kodumeeskonna võiduga 3-2 siis tema on rahul ka juba 1-0 võiduga ja siinkohal ma täiesti nõustun temaga.
                    Peale Andreaseni ja Felipe on täna puudu ka Stindl kes on mängukeelu all ja seljahädedega jääb kõrvale ka Abdellaoue
                    Ennustan algkooseisuks midagi sellist: Zieler; Cherundoli, Eggimann, Haggui, Rausch; Nikci, Pinto, Schulz, Huszti; Diouf, Ya Konan.
                    Suurem osa mängust jääb mul ilmselt endal nägemata

                    Kommentaar


                      Kindlalt on tänane märksõna millega seda mängu iseloomustada. Kindel 2-0 võit. Asusime juhtima juba neljandal minutil kui Ya konani lähilöögi küll Fürthi väravavaht tõrjus aga esimesena jõudis lahtise pallini Diouf kes siis mänguskoori ka avas. Peale seda mänguseis küll võrdsustus aga Zieler küll töörohkuse üle kurta ei tohiks. Ühe hea tõrje pidi tegema aga see oli ka kõik.
                      Mario Eggimann viis Hannoveri 2-0 juhtima kui ta karistuslöögi järgselt kastis väga vabaks jääti. Peale seda väravat tehti ka juba seisu hoidmisele suunatud vahetus Schlaudraff-Schmiedebach ja asi täitsa toimis. Fürth mingi väikese surve küll peale sai aga midagi ohtliku see endast ei kujudand.
                      Laupäeval külastame Mainzi kes täna üllatas Frankfurti kui nii öelda võib.

                      Kommentaar


                        Tore et tabelisse 3 punni kirjutati kuid vastane oli ka liiga nõrgemate killast ning ka neil olid omad võimalused aga Zieler oli taaskord super ja tuli selle hooaja üks haruldaseim nähtus nimelt clean sheet.
                        Loodame laupäeval võõrsil Mainzi siis üllatada.

                        Kommentaar


                          Kuulge, teeme täna nii, et võtate selle Mainzi võõrsil kindlalt ära, eks. Siis võidan ma trios korralikult ja tõuseb Freiburg loodetavasti pärast tänast neist ka mööda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Kuulge, teeme täna nii, et võtate selle Mainzi võõrsil kindlalt ära, eks. Siis võidan ma trios korralikult ja tõuseb Freiburg loodetavasti pärast tänast neist ka mööda.
                            Su mõtteviis täitsa meeldib mulle.
                            Hannoveri koduleht väidab, et algkooseis on järgmine: Zieler; Cherundolo, Eggimann, Haggui, Pander; Pinto, Schulz, Stindl, Schlaudraff, Rausch; Diouf
                            Pingil: Miller, Sakai, Schmiedebach, Nikci, Huszti, Sobiech

                            Kommentaar


                              Päris hea päev täna Mainzi väravavahil. Võtta pall väravast välja, saada kollane ja siis ka veel otse punane kaart.

                              Kommentaar


                                Esimest korda Hannoveri mängu vaadates tekkis mul soov midagi vastu seina puruks lüüa. Olla ühemehelises ülekaalus ja siis veel kardetakse rünnata ka veel pealekauba. Tõsi oli 2 head olukorda. Esimesel päästis Mainzi varuväravavaht ja teisel lõi väljakumängja palli joonelt minema.
                                Kõige hullem on aga see, et lõpus imeti jälle mingi imevärav sisse. Vasakult pääses keegi härra väga vabalt tsenterdama ja härra Haggui (andke keegi tappa sellele mehele) jättis Salzai väga vabaks kes siis peaga oma 9. värava lõi.
                                Mäng lõppes 2-1. Meie värava lüi Schulz

                                Kommentaar

                                Working...
                                X