320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

BL fantasy

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  BL fantasy

  Ise olen ajakirja "Kicker" võrguväljaande manager-mängu usin, aga sportlikult ebaõnnestunud osaline.

  Erx777 mängib sport1 eriti keerulise punktisüsteemiga fäntäsit (vaata threadi Saksa liiga Allstars), milles mulgi account, kuid pole aega olnud suuremalt jännata.

  Siiralt usun, et eestimaiseid BLi managere on kindlasti rohkem kui kaks. Andke märku, igati asjalik oleks asjakohast infot vahetada.
  http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

  #2
  Nagu eespool mainitud mängin sport1 fantasyt. Kõikse paremini pole läinud aga on ka helgeid päevi olnud. Kahni vahepealne vigastus andis valusa põntsu. Ehk läheb peale talvepuhkust paremini

  Kommentaar


   #3
   Nojah.

   Olen ka tegelt vist mõnes BL manageris sees a pole aega jännata, a mudu iganädalasi Tip-Spiel'e teen ka vahel.
   17.ST. ennustuse võitsin ära siuxes kohas nagu sports.com BL ennustusvõistluses. Auhinnaks sain FIFA MAnageri 2002 , väga hea mäng , muud ei oskagi öelda .
   Viel Spass beim Tip-Spielen.
   Bis später

   Kommentaar


    #4
    Replying to Topic \'BL fantasy\'

    Sel hooajal moodustama kokku minu teada esimese - kui keegi teab paremini, palun andku märku - Eesti BL-manageri community (v. liiga). Omavaheline jõukatsumine muudab asja veelgi põnevamaks - kui see üldse on veel võimalik põnevamaks minna.

    Mina olen proovinud kahte, mida on ka selle threadi vanemates postides mainitud.

    1. www.kicker.de - kickeri (SEE vutiajakiri Saksamaal) manager (variandid classic ja interaktiv) on suhteliselt lihtne ning vähe aega nõudev.
    a. Hooajaga alguses tuleb suhteliselt nappi budgeti (eelmine hooaeg 30 miljonit eurot) eest moodustada 15-liikmeline (1+1/3+1/5+1/2+1) meeskond (classic-variant). 11 meest on põhis ja jäävad sinna hooaja lõpuni punkte teenima. Igal positsioonil on veel üks varumees, kes liitub mõne põhimehe eemalejäämise (vigatsus, mängukkel vms) korral. Kaks või enam puudujat positsiooni kohta tähendab tühje kohti. Asi on lihtne, ei nõu mingit pidevat jälgimist.
    b. Interaktiv-variandis ostab mängur pisikese lisaraha eest (eelmine hooaeg 20 miljonit eurot) classicu 15-le veel 7 meest lisaks, moodustades 22-liikmelise kaadri (3 väravavahti, 6 kaitsjat, 8 poolkaitsjat, 5 ründajat). Neid mehi on võimalik kogu aeg vahetada, koostades iga mängupäeva eel oma meeskonna.

    Kicker-ajaleht annab iga nädal mängijatele \"koolihindeid\", mis rakenduvad ka managermängus. Lisaks saab boonust värava, man of the match eest. Arvesse lähevad vaid algrivistuses väljakule pääsenud mängijad. Tegu on kompaktse, mitte liiga keerulise (saksa keele oskus äärmiselt minimaalne) ega aega nõudva üritusega. Community\'d võistlevad ka omavahel. Auhinnaks on kevadel 1250 eurot, poolajaks detsembris 625 eurot. Muidugi, selle jaoks pidi eelmine hooaeg edestama 150000 kaasvõitlejat classic-variandis ja 100000 interaktivis.
    Meeskondade koostamine läheb lahti 24. juulil, mil on võimalik ka teiste hulgas Eesti community asutada (info hiljem). Nimekirjad mängijate hindadega leiab mh. koduleheküljelt. Juba 9. augustil algab hooaeg õite magusa mänguga Dortmund-Hertha, kuid manageriga on võimalik ka hiljem, kasvõi viimasel mängupäeval, liituda.

    2. Sport1-ran (www.sport1.de) manager on juba aeganõudvam ja keerulisem. Samuti tuleb hallata piiratud eelarvega koostatud võistkond. Hooaja vältel on võimalik üksikuid mängijaid müüa-osta. Hinnad on pidevas liikumises üles-alla vastavalt mängijate esitusele, vigastustele jms statistilised etailid. Stardikapital ei luba tippmeeskonda osta, kuid osavalt ajastatud müügitehingud toovad raha sisse, mida on taas võimalik teistesse mängijatesse investeerida.

    ***

    Küsimused, parandused, ettepanekud või huvi korral saab endast märku anda kasvõi mulle privasse või postida siia. Igal juhul kindlasti lükkame mõne Eesti community käima.

    Täpsustav info hiljem, kui managerimängu hooaeg algab (nt kicker siis 24. juulist).
    http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

    Kommentaar


     #5
     Replying to Topic \'BL fantasy\'

     Asetagem panused, härrased!

     Tänasest võivad vaprad BL-managerid aadressil www.kicker.de oma meeskondi moodustama hakata. Eelarve on samaks jäänud, vaid numbriliselt on see euro tulekuga pooldunud väiksemaks. Küll aga võib esimese pilgu järel tõdeda, et mängijate hinnad on jällegi tõusnud. Päris põnev on kombineerida endale 30 miljoni juures 15-meheline võistkond, kui vähetuntud pallivõlurid nagu Kahn (8 miljonit), Lucio (7,5 miljonit) või Klose maksavad juba hiigelsummasid. Nigelam veelgi on Interaktiv-variant, kus classicu 15-le ostetakse 7 meest lisaks kokku 12,5 miljoni eest.
     Olgu tutvustatud veel reeglid, mida saab saksa keeles ka kickeri koduleheküljel nautida.

     Classic-variant
     - Igal mängijal (st. accountil) on vaid üks meeskond.
     - Liituda võib ka hooaja jooksul.
     - Meeskond moodustatakse u. 500 BLi mängija hulgast.
     - Punktiarve muutub peale iga vooru, neid liidab-lahutab \"kicker\", võitjatele teatatakse

     - 15 mängijat, sh 1 väravavaht, 3 kaitsjat, 5 poolkaitsjat, 2 ründajat, lisaks igale positsioonile üks reserv
     - ühest klubist maksimaalselt kolm mängijat
     - mitte-UEFA riikidest maksmiaalselt 5 mängijat
     - eelarve maksimaalselt 30 miljonit
     - kui üks mängija saab vigastada, lülitub põhisse vastava positsiooni reservist. Kui positsiooni kohta saab üle kahe vigastada, siis hiljem juurde osta ei saa.
     - arvesse lähevad vaid tegelikkuses põhikoosseisu mahtunud mängijaid. St., näiteks 15. minutil sissevahetatud mängija ei anna sulle punkte, löögu või viis väravat kääridega.
     - punktid: “kicker” jagab nn hindeid: 1 (parim) = 10 punkti; 1,5 = 8 punkti; 2=6p; 2,5=4; 3=2p; 3,5 = 0p; 4=-2p; 4,5=-4p; 5=-6p; 5,5=-8p; 6=-10p.
     Iga värava eest saab kah: väravavaht  6 punkti; kaitsja 5p; poolkaitsja 4p; ründaja 3p.
     Eemaldamised anaavad miinuseid: punane= -6 punkti; kaks kollast --> punane = -3p.

     Interaktiv-variant
     Interaktivis on võimalik siis oma meeskonna põhikoosseisu vahetada. Lisaks classicu 15-le tohib (ei ole katsetanud, kas võib ka vähem) juurde osta 7 mängijat 12,5 miljoni eest. Ühe BL meeskonna kohta jälle maksimaalselt 4 mängijat, mitte-UEFA mängijaid maksimaalselt 6. Punkte võib ka teenida \"Spieler des Spiels\" elik \"man of the match\" elik \"kohtumise kangelase\" eest, neid boonuspunkte on siis 3. Ülejäänud reeglid on nagu classicus.
     Iga vooru deadline, mil oma põhimehed kokku panna (jälgides näiteks vigastusi, hetkevormi jms.), on esimese kohtumise avavile. Küll võib 11 meest pidevalt muuta, loeb avavile kõlades koostatud kaader. Vaid esimese vooru tähtaeg on erandlikult 9. august, kell 12.00.
     Nii classic kui interaktivis tohib vaid kord osta mängijad oma meeskonna. Hooaja jooksul müüki-ostmist-vahetamist ei toimu!

     ***

     Niisiis, www.kicker.de alt saab \"Managerspiel\" või ka nt \"Anmelden\" kaudu avada oma accounti oma meeskonna mangeerimiseks. Selleks on vaja e-post aadressi, kuhu password saadetakse. Samal leheküljel saab tutvuda mängijate ja nende hindadega.
     Annan niipea teada, kui on ka soccernet-community moodustatud, kuhu saab oma kaadriga liituda.
     Loodan, et asi ei jäänud segaseks (kirjutasin käbedalt off-line).
     Kindlasti andke teada, kui keegi on liitunud, samuti probleemide-küsimustega võib rõõmsal meelel privasse pöörduda. Seniks aga jõudu!
     http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

     Kommentaar


      #6
      Replying to Topic \'BL fantasy\'

      Kicker-manageri on paari esimese päevaga registreerinud juba üle 20000 kasutaja (möödunud aastal oli võistlejaid 170000).
      Sel aastal tekitavad managerifoorumis palju diskussiooni mängijate hinnad. Eelarve on samaks jäänud, kuid väljakäidav summa on silmaga hinnates umbes 50% tõusnud. Seega Ballacki ostmine neelaks peaaegu kolmandiku. Minu meelest teeb see asja huvitavamaks, kuna pole enam võimalik endale osta vaid tippmeestest võistkonda. Tuleb leida hea balanss paari tähtmängija, hooaja jooksul kiiresti areneva talendi ja kindla punktitooja vahel. Mängijate nimekirjaga peab põhjalikult tutvuma, et leida need peidetud pärlid (minu meelest on neid küllaga!).
      Soccerneti/Eesti liiga registreerin u. 5. augustil, sest alles oma meeskonna sisestamisega saan seda tehniliselt teha. Seni aga tuleb aga hoolikalt jälgida näiteks mängijate vormi või võimalikke vigastusi: nii olen juba pidanud välja praakima Marc Wilmotsi, kes peab pärast operatsiooni pallimurult eemal viibima umbes kolm kuud (kes sel ajal loomulikult ka punkte ei annaks ning temasse investeeritud raha läheks lurri). Meeskonna koostamisel peab ka silmas pidama ka seda, kes mahuvad algrivistusse, sest ainult need annavad ju punkte. Seetõttu võib näiteks mõnigi Bayerni tippmängija olla kasutu, sest Hitzfeld toob teda alati vaid jokkerina.

      Seniks head käppa ning julget pealehakkamist!
      http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

      Kommentaar


       #7
       Uus soccerneti liiga

       Manager mäng kicker.de põhistel andmetel tuginedes , igaühele loositakse mingi võistkond + 20 miljonit raha , mille eest oma võistkonda täiendada. Ses suhtes VÄGA HUVITAV MÄNG , KUNA IGAT MÄNGIJAT ON AINULT 1 JA NAD ON KÕIKIDE OSALEJATE PEALE ÄRA JAGATUD.
       Selline värk. Comunio.de \'s

       LIITUGE KIIRESTI , SEDA PAREMAD MÄNGIJAD ON VÕIMALIK ENDALE MÄNGIMA SAADA.
       :JUMP1:

       Community nimi on soccernet ja password on eesti

       KES SAKSA KEELT EI OSKA , siis ... tuleb toimida järgnevalt : www.comunio.de

       edasi - \"noch nicht angemeldet?\" vajutada

       \"Ich möchte an der kostenlosen Variante des Spiels teilnehmen\" valida ja \"weiter\"

       \"Ich akzeptiere die Teilnahmebedingungen\" vajutada

       \"eine bestehende, private Community (Du hast Name und Passwort der Community erhalten)\" valida ja \"weiter\"

       siis sisestad community nime ja passwordi , mis on üleval pool kirjas.

       edasi tuleb kasutajanimi (Benutzername) ja password registreerida ja eesnimi (Vorname) on ka vaja täita ning kui te ei soovi e-maile comuniost saada siis
       \"Möchtest du den Comunio.de-Newsletter erhalten
       (nur mit einer gültigen Email-Adresse)?\" JÄRELE \"nein\" valida.

       Kõik nüüd juba leiutad ise kuidas mängijaid osta ja miinusesse ei tohi mängupäevaks jääda , muidu ei lähe punktid kirja ja AUFSTELLUNG nupu all tuleb oma võistkond üles anda.

       Kommentaar


        #8
        Replying to Topic \'BL fantasy\'

        Vaadates momendi seisu, loodan esimese vooru lõpuks esituhande sees olla.Beginners luck...i quess..samas eks mulgi läks puusse..nimelt classic osa, ma ei märganud, et seal saab ka muudatusi teha ja nii jäi nagu algselt mehed valitud ehk ....vigastunud hamburglased ründes ja Christiansen pingil...damn...Õnneks on interactiv see, mis valitud peasuunaks.Loodetavasti suudan edukalt jätkata...arvata on, et ei suuda, sest nähes teiste spetsialistide ebaedu,kardan, et varem või hiljem jõuab see minunigi...

        Tundub ,et osalejaid on mingi üle 70 000...või on kuskil mingi täpne number...igatahes väga popp asi.
        Oma communityga oleme 800 koha peal...tuleb hakata 11 toetama infoga vigasatute ja muu sellisega ,et meie keskmine tõuseks....kui keegi e saa netti ,siis võiks keegi teine ta eest valiku teha jne..Või mis?Ikkagi eesti asi....

        Kommentaar


         #9
         Replying to Topic \'BL fantasy\'

         [tre jälle, pärast loetuid päevi internetivabas keskkonnas oli aeg end olukorraga kurssi viia]

         9 kolleegi Eesti communities, pole paha. Et ma aga punast laternat hoian ja community-skoori alla tirin, on juba kurvem lugu . Call me Hannover.

         Muide, Aramis, classicus ei tohiks saada mehi vahetada? Hmm?
         http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

         Kommentaar


          #10
          Replying to Topic \'BL fantasy\'

          Originally posted by mel21


          [tre jälle, pärast loetuid päevi internetivabas keskkonnas oli aeg end olukorraga kurssi viia]

          9 kolleegi Eesti communities, pole paha. Et ma aga punast laternat hoian ja community-skoori alla tirin, on juba kurvem lugu . Call me Hannover.

          Muide, Aramis, classicus ei tohiks saada mehi vahetada? Hmm?
          Vistisisti, sai sellest kuidagi 1kõikselt mööda mindud.Aga interactive on küll kontrolliall - kolmanda tulemusi pole tulnud, aga ma juba näen ,et minu powermehed Christiansen ja Rydleviz on hästi töödanud ja jokkerina peaks Münchgi palju punkte tooma.

          Kommentaar


           #11
           Replying to Topic \'BL fantasy\'

           Sind peab tõesti õnnitlema, Aramis, hea vaist.

           Tagantjärele tarkusest võin ainult nutta, kui viimasel hetkel loobusin Elberist ja Rydlewiczist. Suurostud: Marcelinho on alavormis, Scholl pääseb vaid vahetusest platsile ning seni kindel Juangi teenis -6 punni. , lahe hasart, muud ei midagi.
           http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

           Kommentaar


            #12
            Replying to Topic \'BL fantasy\'

            Basleri -10 oli aga väga õnnetu teema.Pühapäeva õhtuses RAN saates oli mees stuudiokülaline ja lahati FCK teemat.Loodame ,et mees pele seda juttu ikka koosseisus püsib.Kuigi silma järgi tundus mees tagasihoidlikuma jutuga kui varasematel aastatel.Aga ikkagi konkreetne vend - üks mu lemmikutest.

            Kommentaar


             #13
             kicker-managerspiel Eesti

             Ae, leidsin põhjuse ühe muldvana teema taas üles kruvida.

             Vutiajakiri kicker korraldab igal aastal kümneid tuhandeid huvilisi ühendava auhinnalise manageerimismängu.

             Mäng on lihtne, reegleid napilt. Lühidalt: klubiomanik koostab suhteliselt napi eelarve raames endale 22 mängijast meeskonna, millest mänedžer valib igaks mängupäevaks 11 lahingelevanti. Kicker jagab matšide eest mängijatele hindeid, millele lisandub veel punkte värava-väravasöödu eest või võetakse neid ära eemaldamise tõttu. Talvel saab mängijaid ka osta-müüa.

             On olemas ka veelgi lihtsakoelisem classic variant, mis koosneb vaid 15 mängijast ja mida hooaja lõpuni muuta ei saa.

             Klubi saab liituda võrdluseks ka kuni viie liigaga. On üks ka eestikeelsetele BuLi-sõpradele, mille leiad soovi korral loomingulisust kõrgpilotaaži näitava pealkirja "Eesti Bundesliga" järgi otsides.

             Mängukeskkond on saksakeelne, aga teksti on vähe ja vajadusel saab abi.
             http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

             Kommentaar


              #14
              kicker-Interactive reeglid

              Sellised on kicker-interactive manageerimismängu reeglid.

              * Iga osaleja tohib vaid ühe meeskonna koostada - eelmisel hooajal osales classic-variandis üle 300.000 huvilise.
              * Mänguga võib liituda ka hooaja vältel.
              * Osalejad valivad oma meeskonna 500 Bundesliga mängija seast.
              * Meeskondade koostamine lõppeb 10. augustil kell 21 (Eesti aja järgi). Selle tähtajani võib kaadrit kohendada (vt nuppu "Transfer").
              * Iga vooru järel arvestab kicker automaatselt punkte. Lisaks saab eripunkte sügisringi (17. vooru) ja hooaja lõppedes.

              * Meeskond peab koosnema 22 mängijast, neist kolm väravavahid, kuus kaitsjad, kaheksa poolkaitsjad ja viis ründajad.
              * Ühest BuLi-klubist tohib olla kuni neli mängijat.
              * Iga vooru algrivistuses tohib olla kuni kolm mängijat ühest BuLi-klubist.
              * Eelarve kuni 42,5 miljonit eurot.

              * Iga vooru eel saab määrata nii 11 algrivistuse meest kui nende taktikalise skeemi. Valida saab 3-5-2, 4-4-2, 4-5-1, 4-3-3 ka 3-4-3 vahel).

              * Mängijaid saab müüa-osta kahe üleminekuakna ajal. Esimene lõppeb 10. augustil kell 21, teine kestab 17. detsembrist kell 16 kuni 1. veebruarini kell 21. Sellel perioodil saab välja vahetada ühe mängija igast meeskonna elemendist (max. ühe kaitsja, ründaja jne.).

              * Iga vooru algrivistus tuleb paigutada hiljemalt esimese mängu avavileks. Erand on 1. voor, mille tähtaeg lõppeb 10. augustil kell 21.

              * Punkte on võimalik koguda või kaotada sedaviisi:

              Hinded
              1 (parim) = 10
              1,5 = 8
              2,0 = 6
              2,5 = 4
              3,0 = 2
              3,5 = 0
              4,0 = -2
              4,5 = -4
              5,0 = -6
              5,5 = -8
              6,0 = -10

              Väravad
              -- väravavaht = 6
              -- kaitsja = 5
              -- poolkaitsja = 4
              -- pündaja = 3

              Eemaldamised
              -- punane = -6
              -- kollane-punane = -3

              Lisapunktid
              -- väravasööt = 1
              -- algrivistuses = 2
              -- kohtumise parim mängija = 3


              Alustamiseks võib navigeerida siia. "Jetzt Kader auswählen" viib teid registreerimise/meeskonna koostamise juurde. "Liga beitreten" on viit mõne liigaga ühinemiseks, nt "Eesti Bundesliga".
              http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

              Kommentaar


               #15
               Homme õhtul lõppeb 1. vooru ülesseadmistähtaeg. Kogu info liitumise ja tillukese Eesti community kohta leiab eelmisest kirjast.

               kicker.jpg

               Joonis 1. Mäned˛er on valinud Rensingu kahe miljoni eest esiväravahiks.
               http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

               Kommentaar

               Working...
               X