320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pilte Saksamaa jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Kurat Vaata postitust
    Ja see on Saksamaa jalgpalliga kuidas seotud? Pigem soovitaks selle kuskile Off-topicusse postitada.
    Kas isegi Eestlastest Saksa jalgpallifännid on võtnud üle neile omase alandlikuse ja kõrge valuläve onu Dolfiga seotud teemade mainimisel ?
    Cheer up, thats life !
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      #47
      No ma ei tea, mis nüüd selles artiklis oli sellist mida karta. Siin oli jutt ikkagi noorsoo masendavast intellektist. Ma kohe kirjutan, et tegelt ei ole asi generatsioonis - igas vanuses on ju "lambad" olemas. Päris suur protsent elanikkonnast koguni.

      Kommentaar


        #48
        Jeerum, mul on vuntsist kama kaks, küll ei leidnud ma ühtegi, iva miks see artikkel Saksamaa jalgapalliga seotud olema peaks.
        Kui briti kooliõpilased ei tea Aadut, siis peaks see Inglismaa alamfoorumis olema, mitte Saksamaa omas. Loogiline mõtlemine lihtsalt lonkab tänapäeva noortel nagu ka Karljorks seda demonstreerib.

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          #49
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            #50

            Kommentaar


              #51

              Kommentaar


                #52

                Kommentaar


                  #53

                  Kommentaar


                    #54
                    Siiani on olnud super esitused Meistrite Liigas ja mõned meeleolupildid sai siia lisatud, sest põhjust on uhke olla

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Siiani on olnud super esitused Meistrite Liigas ja mõned meeleolupildid sai siia lisatud, sest põhjust on uhke olla

                      Lisaks, kui ma ei eksi, siis peaks see olema esimene ametlik mäng, kus kanti võõrsilvormi.

                      Kommentaar


                        #56


                        yo

                        ja koledam kirjadega https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...56634702_n.jpg

                        Kommentaar


                          #57
                          See Mario oma on päris kõva.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Vaata Karljõrri avatari ja mõistad isegi, et tegu puhta kibestumisega.
                            Ei ole siin mingit kibestumist , Prantsusmaa pilt on mul puhtalt lemmiku Henry pärast .

                            Kommentaar


                              #59

                              Kommentaar


                                #60

                                Kommentaar

                                Working...
                                X