320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SC Freiburg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas petteri Vaata postitust
    Kohe saabuvad siia teatud isikud, kes ütlevad, et sa oled lihtsalt kade.
    Läks tund ja 27 minutit.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Läks tund ja 27 minutit.
      Ai kui valus. Jälle oled ämbris. Kadedusest pole keegi rääkinud. Proovi siis järgmine kord uuesti.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Läks tund ja 27 minutit.
        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
        Ai kui valus. Jälle oled ämbris. Kadedusest pole keegi rääkinud. Proovi siis järgmine kord uuesti.
        JOB WELL DONE! Klähvi oma teemas.


        Andeksi, ericbana, reostamise pärast aga ma lihtsalt pidin.
        sigpic

        Kommentaar


          Võtan ju teist eeskuju, muud ei midagi.
          Sorry ericbana, et BVB härrad ikka ja jälle suudavad headeks stiilinäideteks osutuda. ;]
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas sanderos Vaata postitust
            Andeksi, ericbana, reostamise pärast aga ma lihtsalt pidin.
            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Sorry ericbana, et BVB härrad ikka ja jälle suudavad headeks stiilinäideteks osutuda. ;]
            Mingi p*rsepugemise võistlus käimas teil siin?

            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            PS. Hea, et ma Bayerni pooldaja ei ole, sest vastasel korral ei viitsiks ma vist ühtegi Bundesliga mängu vaadata nende esituses. 95%-s mängudes puudub igasugune pinge ning küsimus on ainult selles, millal Bayern oma ära lööb. Väga tuimaks muutuks asi mõne ajaga. Tunnen kaasa.
            Oleneb vist inimesest. Armastades võitlusliku ja tasavägist sporti (ükskõik mis alal) ning olles küll bayerni fänn aastast 1999 on nende BL mängud minu jaoks küll suht igavaks läinud ning eriti ei viitsi neid vaadata. Pigem jälgin lahinguid järgmiste kohtade peale ning CL ikkagi pakkub pinget ja karikas ka mingil määral. Aga kui ma aegajalt vanematel külas käin ning isaga (kes on Bayerni fänn alates 90ndate algusest) BLi teemasid arutame siis tema on kyll siiralt õnnelik Bayerni ülevõimu üle ja vaatab kõiki mänge ikka suure huviga. Nii, et jah - kuidas kellegile...
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              Oleneb vist inimesest. Armastades võitlusliku ja tasavägist sporti (ükskõik mis alal)....
              Just selline algne point tegelikult oligi. Tasavägine sport on vähemalt minu jaoks ainuke põhjus miks seda üldse jälgida järjepidevalt. Ühe riigi, klubi, inimese ülemvõim ükskõik mis alal muutub mingi aja pärast ebahuvitavaks ja kahandab huvi märkimisväärselt. Ibanez sai asjast valesti aru; ma ei öelnud, et keegi Bayerni fännidest peaks lõpetama nende toetamise seetõttu, et nad on hetkel liiga edukad. See oleks ju absurd. Point oli selles, et ma ISIKLIKULT olen siiralt õnnelik, et ma pole juhtumisi Bayerni fänn, sest vastasel juhul ei saaks ma Bundesligast sellist emotsiooni nagu ma saan väikest klubi toetades. Tõenäoliselt ei ootaks ma kõiki Bundesliga nädalavahetusi nii nagu ma teen seda praegu, sest võiksin juba neljapäeval ära öelda, et ilmselt võidetakse vähemalt 2+ väravaga. Loomulikult oleks ma ka Bayerni fännina pikemas perspektiivis üliõnnelik, et võidetakse karikaid ja ollakse tipus, aga igast üksikust mängust ma ilmselt sellist emotsiooni ei saaks nagu hetkel.

              Kui Freiburg võidab mingi persepõrke värava ja rõlgelt koleda mänguga võõrsil 1-0 Braunschweigi, siis annab see ikkagi hea emotsiooni terveks nädalaks. Paljudel Bayerni fännidel polnud aga ilmselt eile suuremat emotsiooni selle 4-0 mängu peale kui "meh, tehtud". Emotsioon, nii võit kui ka kaotus, on iga üksiku mängu järel kordades intensiivsem. Ükski mäng ei jäta külmaks, on kas seitsmes taevas või must masendus.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Just selline algne point tegelikult oligi. Tasavägine sport on vähemalt minu jaoks ainuke põhjus miks seda üldse jälgida järjepidevalt. Ühe riigi, klubi, inimese ülemvõim ükskõik mis alal muutub mingi aja pärast ebahuvitavaks ja kahandab huvi märkimisväärselt...
                Nõus. Sellepärast ongi Bundesliga ülekaalukalt kõige põnevam tippliiga. Hetkel on küll Bayerni täielik ülemvõim aga inimesed kipuvad unustama, et see on alles teine tiitel järjest ning enne seda võitis kaks tiitlit järjest BVB. Lisaks sellele on viimase kümne aasta jooksul meistriks tulnud veel kolm klubi. Ma olen kindel, et järgmise hooaja tiitlivõitlus saab olema hulga põnevam.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                  Ma olen kindel, et järgmise hooaja tiitlivõitlus saab olema hulga põnevam.
                  Mina jälle selles üldse nii kindel poleks, mida sa selle all mõtled? Nii kaua, kuni Bayernil hästi läheb(kindlasti läheb veel pikemat perioodi) st. neil piisavalt raha on ja BL-mängijatele(eriti BVB,S04,B04 jne.) ei kirjutata lepingutesse sisse Bayernisse minekut keelavat punkti(täiesti utoopia ju), tundub asi ikka väga vähetõenäoline. Asjaolu, et paar hooaega tagasi tegi Dortmund duubli, ei puutu tänasel päeval enam paraku kuigivõrd asjasse...

                  Teemasse ka, kahju, et Augsburg nii hambutu oli ja teile elu tublisti keerulisemaks tegid
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Tõenäoliselt ei ootaks ma kõiki Bundesliga nädalavahetusi nii nagu ma teen seda praegu, sest võiksin juba neljapäeval ära öelda, et ilmselt võidetakse vähemalt 2+ väravaga. Loomulikult oleks ma ka Bayerni fännina pikemas perspektiivis üliõnnelik, et võidetakse karikaid ja ollakse tipus, aga igast üksikust mängust ma ilmselt sellist emotsiooni ei saaks nagu hetkel.

                    Emotsioon, nii võit kui ka kaotus, on iga üksiku mängu järel kordades intensiivsem. Ükski mäng ei jäta külmaks, on kas seitsmes taevas või must masendus.
                    Duubeldan!

                    Kommentaar


                      Okei, sellist sitta on juba raske kommenteerida. Kui kodus suudetakse kaitses sellist paska toota nagu täna terve mängu, siis pole lootustki viimastes mängudes püsimajäämise eest võidelda. Juhtida kodus 73.minutil 2-1, aga kaotada mäng 2-4. No tra. Ainuke adekvaatne mees kaitseliinis oli Baumann, kelleta võinuks viimase 15.minuti jooksul veel vähemalt kaks sisse imeda. Kõik teised vennad kaitseliinis küpsetasid vähemalt kaks korda mängu jooksul. Oleks pärast juhtväravat mängu ära tapnud, jagaksime mängu vähem pidanud Bremeni ja Eintrachtiga 13. kohta. Selle asemel aga oleme eelviimased, kolm punkti ees viimasest kohast. Kaitses peab midagi korralikult muutuma, sest vastasel korral võin hakata juba ennast vaikselt 2.Bundesliga klubidega kurssi viima.

                      Eriti murelikuks teeb see, et Nürnberg on saanud väga hea hoo sisse ja meist juba 5 punkti eespool. Tänane HSV võit näitab ka, et Slomka tulekuga on uus tuhh saadud. See on väga ohtlik. Lootus on, et ehk Stuttgart ja Bremen jätkavad sama sitalt kui seni. Siison vähemalt kellegagi konkureerida. Ohjah. Järgmine nädal võõrsil Herthaga, mis hui on kerge mäng. Perssse!

                      Kommentaar


                        Et lõpetada päev positiivse noodiga, siis meie Freiburgi väravad olid sitaks kenad. Eriti esimene loomulikult.

                        Kommentaar


                          Nii. Täna siis üks hooaja olulisemaid kohtumisi võõrsil Hertha vastu. Kui ka tänasest kohtumisest punkte juurde ei tule, siis on meie kaotuste limiit sellel hooajal juba üpris otsakorral. Eriti arvestades seda, et nii HSV kui Nürnberg tunduvad mõlemad ülesmäge liikuvat. Kuna tabeli põhi on hetkel väga tihe, siis võib arvestada, et püsimajäämiseks on vaja ca 31-35 punkti. Alla selle läheb asi väga piiripealseks ning päris viimase vooru (vs Hannover võõrsil) peale asju jätta ei tahaks. Muidu saaksin ma ilmselt infarkti.

                          Hertha võõrsil pole loomulikult just parim variant, kust punkt(e) juurde võtta arvestades kaitseliini viimase aja tegevust. Sisuliselt on seis selline, et kahe vooru pärast hakkab meil kuue mänguline tsükkel, kus iga kohtumine on reaalselt elu ja surma võitlus. Enne seda veel kodus mäng Dortmundiga, kus midagi loota oleks siiski optimistlik. Kuigi Dortmund on tänavu ka nõrkadele palju punkte loovutanud. Selleks hetkeks ei tohi aga vahet otseste konkurentidega liiga suureks lasta. Praegu on seis võrreldes meeskondadega, kellega võime konkureerida selline:

                          11. Hannover 96 24
                          12. 1. FC Nürnberg 23
                          13. Eintracht Frankfurt 22
                          14. Werder Bremen 22
                          15. VfB Stuttgart 19
                          16. Hamburger SV 19
                          17. SC Freiburg 18
                          18. Braunschweig 15

                          Järgnev kalender on aga selline:

                          23. voor vs Hertha (võõrsil)
                          24. voor vs Dortmund (kodus)
                          25. voor vs Frankfurt (võõrsil)
                          26. voor vs Bremen (kodus)
                          27. voor vs HSV (võõrsil)
                          28. voor vs Nürnberg (kodus)
                          29. voor vs Stuttgart (võõrsil)
                          30. voor vs Braunschweig (kodus)

                          Seega on 30-ndaks vooruks selge, kas tuleb hakata 2.Bundesliga meeskondadega ennast kurssi viima või mitte, sest viimased neli mängu on jällegi põrgulikult rasked. Gladbach kodus, Wolfsburg võõrsil, Schalke kodus ja Hannover võõrsil. Tuleb ise mees olla ja vajalikest mängudest hakata punkte võtma. Kui seda ei suudeta, siis polegi midagi Bundesliga teha.

                          Mis tänasesse mängu puutub, siis meie jaoks positiivne on see, et Adrian Ramose mängimine on väga kaheldav. Pole viimasel ajal korralikult treenida saanud ning otsus mängimise kohta tehakse ilmselt viimasel hetkel. Kindlasti ei saa kaartide tõttu mängida Wagner, kes lõi viimases voorus võiduvärava.

                          Kommentaar



                            Hästi! Tänase kohta võib küll öelda, et võidetud punkt. Neutraalse vaataja jaoks päris kole mäng ilmselt, tuleb tunnistada. Kole palju võitlust ja pikki palle. Samas kui ise kellegi poolt olla, siis nii nüri mäng ei tundunudki. Variante oli mõlemal meeskonnal tegelikult umbes 2-3. Selliseid, mis heal päeval võrgus maanduvad. Väga positiivne oli see, et suutsime 90.minutit kaitses ilma prohmakateta mängida ning kohe vastutasuks nullimäng. Seda pole ausalt öeldes juba tükk aega kogenud. Hooaja peale alles kolmas. Võrdluseks siia see, et eelmisel hooajal oli neid kokku 13.

                            Samuti teeb rõõmu see, et suudeti Hertha esimese veerandtunni tugev surve üle elada. Tõsiselt agressiivselt tulid peale ja meil sageli sellega probleeme olnud. Peast ei oska öelda, aga sellel hooajal oleme ikka lubamatult palju väravaid esimese veerandtunni sees endale lubanud. Selles mõttes positiivne. Nüüd veel üks tõsiselt raske mäng Dortmundiga järgmisel nädalal ning siis hakkab see kuue mänguline kõik või mitte midagi seeria pihta!

                            Seniks aga Ginterile edu Saksamaa koondise juures.

                            Kommentaar


                              Ginter tegi siis eile 3.minutilise debüüdi A-koondise eest. Uhke värk. Aga olen kindel, et see on millegi suure algus. Matthias on Saksamaa jalgpalli "next big thing". Ja kui arvestada, et kaitseliin pole Saksamaal just maailma parim, siis usun, et juba 2016. aasta EM-il võib ta olla päris tegija. Matthias on nüüd tänu eilsele debüüdile 900 mängija, kes Saksamaa koondise eest väljakul käinud. Samuti on ta oma 20 eluaastaga (süntar oli kusjuures alles 19.jaanuar) noorim kaitsemängija, keda Löw koondises oma ametiajal kasutanud on. Kuna Matthiase leping kestab 2017.aasta suveni ning erinevalt paljudest teistest Freiburgi mängijatest väljaostuklausel puudub, siis loodan, et klubi kasseerib tema eest õiglase papi sisse, millega näiteks uut staadionit finantseerida. Olgu see siis Dortmundilt, ManU-lt või mõnelt teiselt suurelt klubilt. Hetkel hinnatakse väärtuseks ca 10 milli ning kuidagi ei tahaks väiksema summa eest teda minema lasta. Eks hooaja lõpus ole näha, kes pakkuma hakkavad.

                              Kommentaar


                                Nonii. Väga intrigeeriv teema igatahes. Nimelt on Gladbach hankinud endale Baseli väravavahi Yann Sommeri. Väga huvitav saab olema see, mida toob kinnitatud üleminek kaasa seoses Baumanniga. Oli ju Gladbach üks loogilisemaid sihte, kuhu üleminek võinuks toimuda. Praeguse seisuga Bundesligas ühtegi klubi ei ole, mis ilmtingimata väravavahti vajaks. Loodetavasti tähendab see seda, et suudame Baumanni veel veidike aega endale hoida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X