320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    UEFA CL sümboolne koosseis:

    Kommentaar


      Huumor on mõelda, et tuleval hooajal üks kollane juba vahetab särgi tumeda vastu ja ehk ka teine.
      Saksa klubidel läheb hästi Euroopas.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Esimene Saksa finaal UEFA CL ajaloos. Täna võime ametlikult käed tõsta taeva poole, kangutada õllepudelid lahti ja hüüda - Me oleme finaalis! Vägev. Deutschland!!

        Kommentaar


          Peaks nüüd ühe suurema ühisvaatamise Hiius ära korraldama.

          Kommentaar


            Mõtlesin piklt, kas postitada siia või Wolfsburgi teemasse. Igatahes seis on selline, et saksamaa klubidel on reaalne võimalus võita CL nii meeste kui naiste arvestuses. Kõik siis sõltub sellest, kuidas Wolfsburgi naised homme peetavas CL-i finaalis, mis peetakse Stamford Bridgel, Lyoni naiskonnaga hakkama saavad. Lyoni võistkond teatavasti naiste arvestuses tõeline supervõim, kes on finaalis neljandat aastat järjest. Kaks korda on võidetud. Kusjuures kõik neli korda (koos selle korraga) on vastaseks saksamaa klubi.

            2009/10 võitis 1. FFC Turbine Potsdam penaltitega 7-6
            2010/11 kaotas 1. FFC Turbine Potsdam omakorda normaalajal 2-0
            2011/12 pidi 2-0 kaotuse vastu võtma 1. FFC Frankfurt.

            Igatahes kellel võimalus, siis homme õhtul see mäng toimub. Ise olen paar korda sattunud naiste CL-i finaali vaatama ja peab tunnistama, et päris huvitav on olnud. Üks kord oli vist see, kui Potsdam penaltitega võitis.

            Olgu öeldud, et Eurosport 1 teeb ka algusega 21.15 ülekande. Et kes samal ajal Eurosport 2-st tulevat meeste üleminekumängu ei viitsi vaadata, siis vahetage kanalit.

            Kommentaar


              Võtan siis selle teema uuesti ülesse. Täna loositi play-off´i vastased ja kuigi vastastest suurt midagi ei tea, siis nime järgi ütleksin, et igati mängitavad klubid.

              Champions League play-off:
              FC Schalke 04 (GER) v FC Metalist Kharkiv (UKR)

              Europa League play-off
              HNK Rijeka (CRO) v VfB Stuttgart (GER)
              Qarabag FK (AZE) v Eintracht Frankfurt (GER)

              Kommentaar


                täitsa solid loos ka minu arust, kõik saksa klubid peaksid võidukad olema

                Kommentaar


                  Eintrachtilt töö korralik play-offis, 2-0 võit võõrsilt tähendab selle vastase vastu sisuliselt kindlat edasipääsu. Stuttgarti päästis õnneks Ibisevic, kes väärtusliku võõrsilvärava 89.minutil lõi. Kaotati küll Rijekale 1-2, aga seis võinuks päris nutune olla, kui ise poleks skooritud. Hetkeseisul on võimalused siiski väga soliidsed.

                  Kommentaar


                    Algus Euroopas tehtud ja saldoks 3 v6itu 1 viik ja 1 kaotus. Totralt andis Freiburg oma 2-0 edu käest.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      kaks kaotust ikka.

                      Kommentaar


                        Sakslased ruulivad!! See nädal CL-is neljast neli!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                          Sakslased ruulivad!! See nädal CL-is neljast neli!!!
                          duubeldan
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Aitáh Saksa klubide ultrafánnid. Ilus kuulata, kuidas Schalke ultrad laulavad Stamford Bridge'il

                            Kommentaar


                              See nädal tuleb vääga kurb paraku.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                BuL klubid esinesid CLis väga väärikalt kõik neli võistlustules olnud klubi edenesid play-offi, seejuures kaks suurt (Dortmund ja Bayern) võitsid oma alagrupi, natukene vähemsuured Neverkusen ja Schalke said grupis teise koha

                                Tahaks öelda kohe, et maailma parim liiga, aga sama resultaadiga said hakkama ka inglise klubid - 4-st 4 ja kaks klubi grupi võitjatena, kaks teise kohaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X