320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Basyern on om ära teinud. Nüüd on vaja Leverkusenil hakata normaalset tabeliseisu vormistama edasipääsuks ja Dortmundil üritata pea võimatut.
    Saame täna näha, kuidas see Kassai siis vilistab - mis käsud Uefa seekord on andnud.

    Kommentaar


      #92
      Nu Leverkusen peaks olema edasi koos BAYERNIGA. Dortmund out. Mis puudutab tänas vilet siis paar kollast mitte millegi eest aga muidu isegi talutav.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        #93
        Mis kõige tähtsam, mõlemad peaks edasi olema alaagrupi võitjatena.

        Kommentaar


          #94
          Euroopas ei jätaka vaid üks klubi,ülejäänud said k6ik edasi,pole paha.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            #95
            EL-s siis jätkavad mõlemad. Schalke järgmine vastane on küllaltki tugev Twente ja Hannoveri vastane Liege. Mõlemale jõukohased vastased, kuigi mitte midagi liiga kerget. Ootaks, et CL-i duo saaks EL duo edust indu juurde. Leverkuseni ülesanne tundub muidugi üsna võimatu olevat, kuid Bayerni poolt ootaks küll, et BL-t jääb veerandfinaalidesse ka keegi esindama.

            Kommentaar


              #96
              Madalamas Euroopa liigas kehva päev nii Hannoveril,kes mängis võõrsil 1:2 ja Schalkel kes mängis kodus ja kaotas 2:3
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                #97
                Kurvad seisud jah aga vähemalt on Hannoveril võõrsilvärav olemas mis võib kodus kasuks tulla.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Schalkel kes mängis kodus ja kaotas 2:3
                  2:4 siiski
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    2:4 siiski
                    Jha sorry
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rover Vaata postitust
                      Kurvad seisud jah aga vähemalt on Hannoveril võõrsilvärav olemas mis võib kodus kasuks tulla.
                      Olen nõus sellega.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        2012 a Euroopas avaetteasted tehtud ja saldoks 3 v6itu 4 viiki,mis iseenesest polegi ju paha,aga jh pen needus oli peal.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          CLis 3 võitu ja Euroopa liigus 4 viiki, zzz

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            CLis 3 võitu ja Euroopa liigus 4 viiki, zzz
                            ja nende seitsme mängu peale 4!!!!! eksitud penaltit. 3 tükki CL-is ja üks EL-is

                            Kommentaar


                              Õnneks midagi suurt kaduma ei läinud nende pennalde mitte realiseerimstega, kui Gladbachil jäi võit eksitud pendla taha, siis ülejäänud ikkagi võitsid.
                              Kui Schalke ja Gladbachi mööda löödud pendlad olid pigem ebajopid, siis BVB ja Bayerni pendlad olid ikka päris sitad.

                              Kui nendest neljast viigist rääkida, siis Hannoveri 2-2 viigiga Twente vastu võib tulemuse põhjal rahule jääda, aga mänguliselt oli Twente ikka palju parem ja Hannoveril oli ikka kõvasti õnne mõlema löödud värava puhul ja veel rohkem õnne, et ise ainult 2 palli väravast välja võeti. Ju Hannover sai kõigi teiste Bundesliga ELis mängivate klubide õnne endale, sest teistel jäi õnnest vajaka, nii Stuttil, kes Steaua vastu lasi sisse väga mageda kolli ja lisaks andis kohtunik Stuti vastu pendla täieliku daivi eest. STU 2-2 STE
                              Leverkusenil oli oma 10 minti enne lõppu vägagi reaalne võimalus võiduvärav ära lüüa, kui Bellarabi sai 2 korda järjest väravavahiga silmitsi löögile, peale kaht head tõrjet lendas pall Schürrlele ette, kes kasti joone pealt latti tulistas, seejärel sai veel Rolfes löögile, kuid selle vv püüdis. Kindlasti oleks kodus Leverkusenilt võitu oodanud, ka statistika rääkib seda keelt, et Leverkusen oli üle, löögid väravale oli 11-1 Lervekusenile. BAY 0-0 MET
                              Gladbachil oli lisaks pendlale veel päris mitu võimalust, kuid enamat väravateta viigist ei suudetud. Jääb üle loota võitu järgmisest voorust, kuid siis juba oluliselt tugevam vastane, Fenerbahce.

                              Kommentaar


                                Selle nädala saldo BL klubidel EUROOPAS 3 kaotust Bayern,Stut,Gladbach- 2 viiki Dort ja Schalke ja 2 v6itu Hannover,Leverkusen.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X