320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    CList see voor 3st 3!!! Bundesliga ftw!

    Kommentaar


      Algselt postitas petteri Vaata postitust
      CList see voor 3st 3!!! Bundesliga ftw!
      Yeah!!! Ja mitte mingite tundamtute satside vastu!

      Kommentaar


        Pean tunnistama, et olen rahul Ja nüüd tahaks jälle küsida, et mis mure oli rahval, et Bundesliga sai lisa CL koha. Asi peaks olema selge miks. Eriti peale selle ringi tulemusi
        Based in the industrial city of Gelsenkirchen, Schalke are one of the Bundesliga's best-supported clubs.

        Kommentaar


          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Yeah!!! Ja mitte mingite tundamtute satside vastu!
          N6us,aga ootaks homme samasugust esitust Euroopa karika eest BL klubidelt,v6iks ju tulla 7st 7
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            N6us,aga ootaks homme samasugust esitust Euroopa karika eest BL klubidelt,v6iks ju tulla 7st 7
            Loota võib aga kardan , et M'Gladbach äkki veab alt. Samas ega ka Stuttgart ei ole suurem asi momendil. Aga äkki hoiavad liigas tagasi ja teevad euroopas tagasi. Nagu Dortmund. Kes tundub, et ei suuda kahte asja korraga tõsiselt võtta 2x bundesliga võitu ja neil aastatel mujal lained ei löödud. Nüüd longitakse Kodus ja ülbatakse väljas
            Based in the industrial city of Gelsenkirchen, Schalke are one of the Bundesliga's best-supported clubs.

            Kommentaar


              Huvitav on ka see, et keegi poleks arvanud peale alagruppide selgumist, et kõige "keerulisem" situatsioon on peale esimest ringi Bayernil.

              Kommentaar


                Positiivne on ka see, et Saksamaa kindlustab selliste tulemustega oma 4. cl kohta ka tulevasteks aastateks. Kuigi ega hetkel sealt tagantpoolt kedagi ohustamas ei näe. Ja Pitsu see on väga positiivne, et Schalke ja Dortmund ülbitsevad Euroopas

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Huvitav on ka see, et keegi poleks arvanud peale alagruppide selgumist, et kõige "keerulisem" situatsioon on peale esimest ringi Bayernil.
                  T6si,aga ei näe siiski paanikat kui aus olla.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Suurepärane kesknädal !

                    Kommentaar


                      peale esimest ringi siis seis selline:
                      Dortmund ja Shalcke juhivad oma alagruppe Euroopa suurklubide ees (mõlemal kirjas seitse punkti), eriti vägev on Dortmund kes juhib nn. "surmagruppi" kus mängivad tippliigade meistrid Ja ega Bayernilgi seis halb pole, olgugi, et esimene ring nii libedalt ei läinud ja tuli üllatus kaotus vastu võtta, aga siiski pm algab ju kõik nullist, kolme meeskonna vahel F- grupis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pitsu Vaata postitust
                        Pean tunnistama, et olen rahul Ja nüüd tahaks jälle küsida, et mis mure oli rahval, et Bundesliga sai lisa CL koha. Asi peaks olema selge miks. Eriti peale selle ringi tulemusi
                        Kuidas siis sellel neljandal tiimi CLis läheb?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Sama hästi, kui Itaalia kolmandal cl tiimil.

                          Kommentaar


                            euroopas hetkel 5 st 5
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              euroopas hetkel 5 st 5
                              Kurta ei saa jah

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rover Vaata postitust
                                Kurta ei saa jah
                                Asi jäi siis Stuttgarti taha. Kaotuseta vähemalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X