320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa sellest universiaalsest Sarbitzeri armastusest küll väga aru.
    Tundub nagu okay vant, aga Bayerni kaliibriga meeskonna jaoks pigem puhkuse andja / vahetusmees.

    Ei paistnud suvel EMil millegiga silma ega ole ka murupallurite särgis oluliselt silma paistnud.
    Selles süsteemis mis Leipzig mängib ta ju toimib, aga kuidas selle mujale üle kannab - eks ole näha. Nii kõva mees ta igaljuhul ei tundu kui siit teemast mulje jääb.

    Mis puudutab Tolissot ja tema hinda siis jah - nii on, et mees on sant mis sant. Peaks ikka raha peale väga vihane olema kui tema eest mingi suurem summa välja käia. Viimase kolme hooaja peale on ta mänginud kaasa 2800 minutit. Ehk 10 (!) täismängu hooaja peale.

    Pigem eeldades, et ta võiks küsida mingi 100k nädalas palka siis on pigem küsimus, et kas isegi 10 milli keegi maksab mehe eest, kui pead lisaks üleminekusummale käima talle välja 5 mln EUR aastas ehk 500 tuh eur ühe mängu kohta. Kõlab nagu kehv tehing.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Ma ei saa sellest universiaalsest Sarbitzeri armastusest küll väga aru.
      Tundub nagu okay vant, aga Bayerni kaliibriga meeskonna jaoks pigem puhkuse andja / vahetusmees.

      Ei paistnud suvel EMil millegiga silma ega ole ka murupallurite särgis oluliselt silma paistnud.
      Selles süsteemis mis Leipzig mängib ta ju toimib, aga kuidas selle mujale üle kannab - eks ole näha. Nii kõva mees ta igaljuhul ei tundu kui siit teemast mulje jääb.

      Mis puudutab Tolissot ja tema hinda siis jah - nii on, et mees on sant mis sant. Peaks ikka raha peale väga vihane olema kui tema eest mingi suurem summa välja käia. Viimase kolme hooaja peale on ta mänginud kaasa 2800 minutit. Ehk 10 (!) täismängu hooaja peale.

      Pigem eeldades, et ta võiks küsida mingi 100k nädalas palka siis on pigem küsimus, et kas isegi 10 milli keegi maksab mehe eest, kui pead lisaks üleminekusummale käima talle välja 5 mln EUR aastas ehk 500 tuh eur ühe mängu kohta. Kõlab nagu kehv tehing.

      Ma teiste eest ei oska sõna võtta aga Sabitzer on võitleja, liider, kes suudab mängida edukalt mitmel erineval positsioonil ja/või rollis (Nagelsmanni all mänginud äärel, keskel, olnud lõhkuv, kontrolliv ja ehitav poolik ning korra/kaks ka edukalt tipus false 9 peal) ning tema kauglöögid on mammud. Siin juba aasta/kaks tagasi korra mainisin, et minule meeldib ta rohkem kui näiteks Thiago, sest Sabitzer kiigutab seda palli oluliselt vähem ja pea püsti liigub värava suunas (Thiago kippus kaaslaste sööstud maha magama ja sekund/kolm üle hoidma). Kui ta peakski liituma, siis minuteid jagub talle kamaluga, Goretzkat kipuvad kimbutama pisivigastused, Roca on endiselt mõistatus, Kimmich/Müller kohe kindlasti ei kannata kolmandat aastat järjest sellise tempoga kõike mänge, eriti nüüd kui on oht, et Müller taas stabiilselt koondisesse pääseb ja tegelikult me veel ei tea milline saab olema Juliani go-to formaatsioon meiega, sest Hoffenheimis/MuruPallimängudega armastas ta tihti oma asetusi muuta sõltuvalt vastasest, vahel isegi 3-4 korda mängu jooksul (preseasonil katsetas juba 3-4 erinevat varianti, mis mulle kui fantasy managerile valmistab paraja peavalu), seega Sabitzer pole kindlasti pallur, kes edukalt suudab funktsioneerida ainult ühes süsteemis. Sellega olen muidugi päri, et Austra oli tervikuna pettumus - vähemalt minu ootused olid oluliselt kõrgemad ja isegi ennustasin neid potentsiaalseks mustaks hobuseks aga kivi või kolm loobiks hoopis nende treeneri (Foda) kapsaaeda, kes ei suutnud maksimumi välja pigistada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Sellega olen muidugi päri, et Austra oli tervikuna pettumus - vähemalt minu ootused olid oluliselt kõrgemad ja isegi ennustasin neid potentsiaalseks mustaks hobuseks aga kivi või kolm loobiks hoopis nende treeneri (Foda) kapsaaeda, kes ei suutnud maksimumi välja pigistada.
        Austria kohta käivad vastuolulised hinnangud tekitavad minus segadust. Jäid nad alla ju ikkagi tulevasele Euroopa meistrile ja seda õige napilt ning lisaajal. Teisalt jällegi panevad kulmu kergitama hinnanguid, et Itaalia mängis halvasti, sest Austria võitmisega nähti nii palju vaeva. Austria oli korralik sats ja mängis oma välja.

        Kommentaar


          Algselt postitas Vask Vaata postitust
          Austria kohta käivad vastuolulised hinnangud tekitavad minus segadust. Jäid nad alla ju ikkagi tulevasele Euroopa meistrile ja seda õige napilt ning lisaajal. Teisalt jällegi panevad kulmu kergitama hinnanguid, et Itaalia mängis halvasti, sest Austria võitmisega nähti nii palju vaeva. Austria oli korralik sats ja mängis oma välja.
          Mind jäid häirima kohati arusaamatud vahetused (näiteks miks Kalajdzici platsile toomisega nii kaua viivitati, kui oli juba näha, et Arnautovic on küpse ja Itaalia kaitsele ta enam suurt ohtu ei kujutanud) ja kahvatu esitus Hollandi vastu. Muidugi on võimalik, et vahetud emotsioonid said võitu ja ma nägin kõike oluliselt tumedamates toonides ebarealistlike ootuste taustal.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Kruttige siis Viaplay peale. Jään tagasisidet ootama. Minu jaoks uus liiga.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Kruttige siis Viaplay peale. Jään tagasisidet ootama. Minu jaoks uus liiga.
                Ära ainult unusta igal võimalusel mainida, mida arvad Neuerist, eksole

                Kommentaar


                  1-1 avamäng. Ja ma magasin selle maha. Raisk!
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Ära ainult unusta igal võimalusel mainida, mida arvad Neuerist, eksole
                    Sai avaldatud
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Ära ainult unusta igal võimalusel mainida, mida arvad Neuerist, eksole
                      Mis ta siis arvas?
                      Ise vaatasin Sky pealt.

                      Kommentaar


                        Vaatasin DAZN-ist ja kuulasin Sandro Wagnerit.

                        Vähemalt on nüüd üks kahest hooaja kõige ebamugavamast mängust kalendris peetud. Parema realiseerimise korral võinuks võita, samas kokkuvõttes peab viigiga rahul olema ning tänama, et Gladbach ei suutnud ise rohkem lüüa ja Upa tegutsemisi kastis pendlaks ei vilistatud. Väga palju tehnilist praaki ning näha oli et lõpus jäi meestel hapnikust ajus puudu ja endale taheti veel kangesti teist ehitada.
                        Järgmisena ees ootavast Marco Reusi karikast ei ole ei sooja ega külma. Parem mängupilt oleks juba edasiminek.

                        Kommentaar


                          Davies oli beast gladbachi vastu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas feedme Vaata postitust
                            Davies oli beast gladbachi vastu

                            Platsi nobedaim mees, aga kodumeeskonna värav oli suuresti tema süü.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Platsi nobedaim mees, aga kodumeeskonna värav oli suuresti tema süü.
                              ma ei paneks seda tema süüks. sellisest situatsioonist kus sa oled kolme mehe vahel palliga pole lihtne välja tulla kui meeskond võimalusi ei paku ning pallikaotuse järel ülejäänud kaitseliin mängu pealt jääb vaatama. Upamecano küljes olevat hinnalipikut vaadates oleks paremat tegutsemist oodanud, mängu halvim rating talle ka Kickerilt.


                              Kommentaar


                                Algselt postitas feedme Vaata postitust
                                ma ei paneks seda tema süüks. sellisest situatsioonist kus sa oled kolme mehe vahel palliga pole lihtne välja tulla kui meeskond võimalusi ei paku ning pallikaotuse järel ülejäänud kaitseliin mängu pealt jääb vaatama. Upamecano küljes olevat hinnalipikut vaadates oleks paremat tegutsemist oodanud, mängu halvim rating talle ka Kickerilt.


                                Kes tal käskis sinna kolme mehe vahele kinni joosta? Aga teisalt nõus, Upamecano jäi ka väga passiivseks värava olukorras.

                                Eelmine hooaeg oli Upamecano Leipzigi kiirem mängija joostes 35.4km/h. Eile ei saanud mees kordagi vist isegi mitte üle 30km/h. Vähemalt mitte 1. poolaja ametliku statistika järgi. Ja päris tihti jäi ta aeglaseks.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X