320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Zwayer ütles pärast mängu, et tema jaoks tavapärane ülakehakontakt.

    Kommentaar


      Nagelsmann saatis pressikal tervitusi Benficale ja ütles, et homme minnakse peale parima võimaliku koosseisuga. Väga hea, et homme nalja tegema ei minda. Aitame loodetavasti kaasa sellele, et see võlamiljonäride klubi katalooniast kukuks Euroopa liigasse. Lewalt alla hattricki on pettumus.
      Eemale jäävad Kimmich, Goretzka, Sabitzer, Choupo, Stanisic ja Cuisance. Võib arvestada, et keskväljal alustavad Tolisso-Musiala.

      VAR'-i projektijuht Dr. Drees jõudis vahepeal DFB kodukal anda intervjuu, milles kinnitas et Bayernile pennal anda oli õige otsus ning Dortmundi potentsiaalse pendla olukorras leiti, et väljakukohtunik ei hinnanud olukorda veaväärilisena ning pildid olukorrast ei andnud põhjust sekkuda. Lisaks oli Haaland suluseisus enne.

      Kommentaar


        Ma lugesin välja, et penaltit vaatas eraldi(et võitlust ei arvesta vaid lihtsalt milline oli käepuude), vb mu keeleoskus veab alt aga kui nii siis natuke jabur. Põhimõtselt Hummels lykati sinna palli. Olen bayerni trussikutes magav Bayerni fänn ja minumeelest ei olnud see penalt ja need käepenaltid üleüldse vahepeal normilt lappes ikka.

        Kommentaar


          Neuer ©
          Pavard, Süle, Upamecano, Davies
          Tolisso, Musiala
          Coman, Müller, Sané
          Lewandowski

          Kommentaar


            Peaks kokku lööma, mitu korda karjääri jooksul Pique on Bayerni vastu välja pidanud võtma. Vend on vist kõik need vägistamised kaasa löönud.

            Kui nii mängud jäävad, on Bayerni väravatevahe +19 ja kõigil teistel kamba peale kokku -19. Päris huvitav.

            Senise põhjal arvan, et Barca nulli peale täna ei jää.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Djokovic oli ka paar kuud audis ja siis võitis AO

                Khamzat Chimaev oli ka paar kuud audis ja siis tassis täiskasvanud mehe octagoni teise otsa nagu väikese tüdruku ja pani ta ilusti magama

                usun, et on ka OK neil bayerni poistel

                Kommentaar


                  Üks asi on ok olla, teine on klubi alt vedamine oma teguviiside pärast. Peaks vennad kuni naasemiseni preemiaks palgata puhkusele saatma.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust

                    Djokovic oli ka paar kuud audis ja siis võitis AO

                    Khamzat Chimaev oli ka paar kuud audis ja siis tassis täiskasvanud mehe octagoni teise otsa nagu väikese tüdruku ja pani ta ilusti magama

                    usun, et on ka OK neil bayerni poistel
                    Tore kriitilise mõtlemise tase.

                    Panna ühele pulgale individuaal ja meeskonnaalad.

                    Ilmselt mingit maailmalõppu pole, kui on paar kuud probleemid, aga osade inimeste puhul on kopsukahjustus ka püsiv. Loodame, et seda õnnestub vältida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                      Tore kriitilise mõtlemise tase.

                      Panna ühele pulgale individuaal ja meeskonnaalad.

                      Ilmselt mingit maailmalõppu pole, kui on paar kuud probleemid, aga osade inimeste puhul on kopsukahjustus ka püsiv. Loodame, et seda õnnestub vältida.
                      Peale selle, et see tüüp twiitis Bayerni kontot ei ole tema twiidil, ega ka minu vastusel meeskonnaaladega ju mingit seost? Ta ei väida ju, et Kimmich ja Choupo oleks pidanud oma tiimi edu nimel vaktsiini võtma? Tüüp esitles 2 anti-vax "case study" ja sama tegin mina.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust

                        Peale selle, et see tüüp twiitis Bayerni kontot ei ole tema twiidil, ega ka minu vastusel meeskonnaaladega ju mingit seost? Ta ei väida ju, et Kimmich ja Choupo oleks pidanud oma tiimi edu nimel vaktsiini võtma? Tüüp esitles 2 anti-vax "case study" ja sama tegin mina.
                        "ei ole meeskonnaaladega mingit seost" ?

                        kas Kimmich on meeskonna-ala sportlane või ei? Ja kas räägid Kimmichist või ei? Kui mõlemale küsimusele vastus on "Jah" siis on seos justkui olemas.

                        Ja isegi kui paari kuu pärast on Kimmich tagasi siis see on olemuslikult erinev kas Djokovic või Chimaev võtavad isikliku valiku tõttu ise oma individuaalkarjääris puhkuse... või siis meeskonnaala sportlane oma otsusega veab alt ka meeskonnakaaslasi.

                        Kommentaar


                          Musiala värav eriti hea

                          Kommentaar


                            Atletico Madrid. Las tulla!
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Salzburg hoopis
                              The One and Only

                              Kommentaar


                                Täna hakkame hundi nahka võtma.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X