320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Tuchel hooaja lõpuni siis.
    Täiesti loll otsus, siin midagi ei arene enam positiivses suunas või mis on kellegi mott, kui on juba ette teada, et nägemist on kindel hiljem.

    Kommentaar


      See humorist peab enne Lazio mängu läinud olema, et mingi edasipääsulootus säiliks.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Õnnitleme Leverkusenit.

        Kommentaar


          Tel kuni 2029. Super.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Kas Mainz oli siis nii kohutav või?

            Kommentaar


              Sel nädalavahetusel mängime punase laterna Darmstadtiga. Õhus veel üks kübar Harry Kane'i esituses. Mis oleks ka väga kena samm löömaks Lewangoalski rekordit.

              Meistrite liigas veerandfinaalis vaid kõvad tiimid alles. Bayern, Dortmund, Barca, Real, Atletico, Arsenal, City, PSG. Seega vahet pole, kes kellega kokku lähevad, vaatamist peaks küllaga olema. Ise sooviks Realiga kokku minna.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Võtaks Barcelona hea meelega.

                Kommentaar


                  Tuli Arsenal. Saab huvitavaid mänge näha. Meil pole just nagu midagi enam liigas püüda ja saab CL keskenduda. Samas neil on veel vaja kahel rindel madistada.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Esimene kord 10a jooksul kodus Dortmundilt sisse. See hooaeg on üldse selline "10-20a pole juhtunud aga nüüd kõik suudavad" temaatika popp.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Tuli esimene decent sats peale seda Lazio, Mainz, Darmstadt võiduseeriat ja üle ka meid mängiti. Pole seda 10 aasta tagust tuhhi sees, kus ikkagi võideldi lõpuni. Vaadates kuidas Leverkusen neid 90+ väravaid lööb, siis ikkagi väga räige mentaliteedi erinevus siin esile tuleb.

                      Davies selgelt mõtetega Madridis, suht mannetu vaadata tema liikumisi viimasel kolmandikul. Peaks olema bulis üks kiiremaid, aga ei paista enam sellegagi silma. Kimmichilt igati aus statement.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Kimmich võib rahul olla, sest võõrsil saadi 2-0 edust 3-2 tappa.... Heidenheimilt. Arsenali mäng saab hea kino olema. Kuna nemad pole ka Bayernit vist miljon aastat võitnud, saab see seeria nüüd otsa. On ju tavade murdmise hooaeg käsil.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Arsenal on rõvedalt üles haibitud meeskond ikka, ma küll neid nii võimsaks ei pea, kui meedia ja bookied.
                            Meil on muidugi viimasel ajal kombeks igast asendisse kõik sisse imeda, sõltumata mängu käigust ja see erilist optimismi ei sisenda, aga ma siiski usun, et Arsenal ei tohiks meie vastu nii suur favoriit küll olla. Kui Tuchel Dumboga keskkaitses alustab ja Laimer paremal, siis tõesti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              Arsenal on rõvedalt üles haibitud meeskond ikka, ma küll neid nii võimsaks ei pea, kui meedia ja bookied.
                              Meil on muidugi viimasel ajal kombeks igast asendisse kõik sisse imeda, sõltumata mängu käigust ja see erilist optimismi ei sisenda, aga ma siiski usun, et Arsenal ei tohiks meie vastu nii suur favoriit küll olla. Kui Tuchel Dumboga keskkaitses alustab ja Laimer paremal, siis tõesti.
                              Ma olen muidu Arsenali ka pikalt tõusikuteks pidanud, aga käesoleval ma nii enam ei lahmiks. Oskavad rünnata, oskavad kaitsta, oskavad taktikat ka. Küpseim kui väga pikalt varem.

                              Kommentaar


                                Davies pika puuga platsi kõige kehvem mees, terve see hooaeg ikka väga halb olnud. Dier keskkaitses on ka ikka päris naljakalt halb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X