320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas boobek Vaata postitust
    Algul šoti keskmik ja siis Anderlecht/Bordeaux. Ma ei näe mingit erilist takistust 1/8 finaali jõudmisel.
    sulaselge vastaste alahindamine või siis õigustatud enesekindlus. oleks et bundesligas 15 pointsane edu, siis veel
    AILTON

    Kommentaar


      kui bayern peaks enne 1/8 finaali välja langema oleks see suur üllatus ikkagi.Ja bundesligas ollakse ikkagi esimesed pealegi on bundesliga tase mingist soti tasemest ikkagi kõrgem

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        sulaselge vastaste alahindamine või siis õigustatud enesekindlus. oleks et bundesligas 15 pointsane edu, siis veel

        Ma arvan, et oleks Bundesliigas 15 punktine edu, siis just oleks oht. nüüd aga tehakse vaheajal tõsist tööd ja aasta esimeste kuude mängud tulevad kindlalt ära. Pigem on oht põnevas tabeliseisus kui vaadata võimalikku poolfinnali või finaali - kui selleks ajaks keegi suudab Bundesliigas Bayerniga sammu pidada, siis võib prioriteetide paika panemisel UEFA teiseks jääda.

        Kommentaar


          Hitzfeld lahkub juunis Bayernist.

          Kommentaar


            Hummels suundub Dortmundisse, nii umbes paariks kuuks. Iseasi kas ta ka platsile seal pääseb. Ja need onu Hose jutud on liiga varajased. Lisaks tiirleb peale meie ka palju teisi kärbseid teamakese ümber. Samas ideepoolest oleks väga huvitav.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              no sorry, aga ma olen küll surmkindel, et Mourinho Bayernisse ei lähe.

              Kommentaar


                Algselt postitas Homie Vaata postitust
                no sorry, aga ma olen küll surmkindel, et Mourinho Bayernisse ei lähe.
                Tahad mürki sellepeale võtta?
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Klinsi võtab siis tüüri üle. Tundub, et vimm on alla neelatud.

                  Kiire otsus. Münhenlased saavad nüüd Allofsi lahtikangutamisele keskenduda.
                  http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                  Kommentaar


                    Mnjah - ma arvan, et super. Väga tugev valik kindlasti.

                    Kommentaar


                      Loodame, et Klinsi kõrvale saabub ka korralik abitreener kes taktikast midagi jagab. Muidu on plats täis särasilmseid, enesikindlusest pakatavaid noori poisikesi kes palliga midagi peale ei oska hakata. Aga huvitav valik siiski.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas boobek Vaata postitust
                        Loodame, et Klinsi kõrvale saabub ka korralik abitreener kes taktikast midagi jagab. Muidu on plats täis särasilmseid, enesikindlusest pakatavaid noori poisikesi kes palliga midagi peale ei oska hakata. Aga huvitav valik siiski.
                        Just. Ilme korraliku abita pole Klinsist kasu. Keda fännid ise pakuksid? Mina arvan,et Kohler,Babbel( jälle meitelt) või Brehme poleks vast halvad valikud?

                        Kommentaar


                          Esimene uus mees järgmiseks hooajaks on Tim Borowski.

                          Kommentaar


                            Ei tea, kelle Breno pingile istutab, kui istutab. Micho ja Lucio on Ottmari lemmik kaitsepaar, ehk Lucio asemele siis noor brass :P Kuigi vaevalt ta alguses siiski väga põhisse saab.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Ottl pikendas lepingut 2011. aastani.

                              Kommentaar


                                Nähtakse temas vst potentsiaali tõusta põhikoosseisu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X