320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas boobek Vaata postitust
    Mis veel.. Rensing ... mina juhtkona asemel hakkaks korraliku väravavahti otsima kuna see tüüp kõlbabki ainult pinki nühkima. Sorri aga ta on tuim nagu kala ja tal puudub igasugune arusaam kuna ja kuhu tuleb väljajooksudel liikuda.Eriti tobe oli see kui ta teisel poolajal lõpuks ming tõrjega hakkama sai siis poosetas nagu oleks maailmaime juhtunud.
    Ma pole väga stabiilselt Bayerni mänge vaadanud ning seega ka Rensingit eriti näinud. Aga kas tõesti on tegu nii kehva mehega, sest mõni aeg tagasi olid sa tema osas hoopis teistmoodi meelestatud.

    Kommentaar


      Pole sel' Rensingil häda midagi. Tegi päris kobedaid esitusi, kui Khan vigastatud oli.

      Kommentaar


        Super kaotus Cottbusile! PWNED D:
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Kas Ribery'iga juhtus midagi?

          Kommentaar


            Jah, penaltit ei löönud sisse. Kui sa seda mõtlesid.

            Kommentaar


              Ahh ok.
              Ma vaatasin statistikat ja Ribery nime taga oli mingi imelik märk. Kartsin ,et sai vigastada.

              Kommentaar


                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                Super kaotus Cottbusile! PWNED D:
                Tore mäng meeskonna vastu, kes tänu sellele relegatsioonist hetkeks välja puges .

                Loodan, et Baierimaa staarid ka UEFA Cupil niimoodi üllatada oskavad ja teistele sellega võimalusi jätavad
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Tore mäng meeskonna vastu, kes tänu sellele relegatsioonist hetkeks välja puges .

                  Loodan, et Baierimaa staarid ka UEFA Cupil niimoodi üllatada oskavad ja teistele sellega võimalusi jätavad
                  Unistada ju võib. Arvan, et nüüd võetakse end taas kokku ja kõik kopsikud, kus osaletakse ka auhinnakappi lisatakse.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Õnneks/kahjuks oskas Werder Volkswagenile kaotada, niiet liigaedu punktides eriti ei muutunud. Häda on selles, et kolmapäeval tuleb ise Volkswageniga puid ja maid jagada.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Lucio tahab suvel Bartsaloonase või Miilani minna ... mina vastu ei oleks...
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas boobek Vaata postitust
                        Lucio tahab suvel Bartsaloonase või Miilani minna ... mina vastu ei oleks...
                        Kahtlen, et Bartsaloona või Milaan teda tahavad.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                          Kahtlen, et Bartsaloona või Milaan teda tahavad.
                          Väidetavalt olevat Bartsaloonaga diil juba tehtud ja 20 milli oirodes kapinurgas hoiul. Aga see veel selline linnalegend. Kuigi arvestades milline Barca kaitseliin viimasel ajal on olnud siis ma üldse ei imestaks.
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas boobek Vaata postitust
                            Väidetavalt olevat Bartsaloonaga diil juba tehtud ja 20 milli oirodes kapinurgas hoiul. Aga see veel selline linnalegend. Kuigi arvestades milline Barca kaitseliin viimasel ajal on olnud siis ma üldse ei imestaks.
                            Ega see Lucio pole ka mingeid hiilge mänge viimasel ajal teinud.
                            Ma ei mäleta täpselt aga ühes viimastes mängudes tegi ta kaitses vale söödu, millest vastased ka värava lõid.
                            Edit: Meelde tuli. See oli Hamburgi vastu, kus ta ei söötnudki valesti vaid kobas palli kaitses endale nii ette ,et HSV ründaja sai jala vahele ja söötis Olicile kes ka värava lõi.

                            Kommentaar


                              Ma liigitaksingi Lucio pigem ründajaks. Kaitses ta küll püsida ei taha, veab palli nagu oleks see tal jalale kleebitud. Vahest võib ette joosta aga tänu tema ekslemistele on Bayern omajagu väravaid sisse lasknud.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Täna siis Wolfsburgiga rinda pistma. Vahelduseks oleks hea ka võidurõõmu maitsta.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X