320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Oleks mõlemas mängus Milan või Roma eduseisus olnud, oleksid nad ka kaitses istunud.
    sellist jama on raske kommenteerida

    Kommentaar


      Jõudu ohvtoopiku mehed. Üks saksa jalgpalli sõber avaldaks ka oma arvamuse. Ja ma pole nüüd väga populaarne, aga ma olen siin nüüd cannumehega ühel nõul.
      Pikk pall ei ole itaalia jalgpalli sünonüüm küll mitte. Edusaeisus igav ja ilmetu mäng , mida on tõesti kole vaadata - ja seda küll ja seda osatakse ülihästi. Ja igav on ta just sellepärast, et tõesti ei lasta vastasel midagi teha. Aga siiski kui on vaja väravat lüüa, siis tehakse seda väga mitmekülgsel moel. Mõni aeg tagasi peeti itaalia liiga jalgpalli õigusega rohkemiate taktikavariatsioonidega jalgpalliks. Paraku igasugused skandaalid viisid häid mängiaid ära ja Hispaania sai sellest enamuse, kuid arengu on teinud eriti just Inglismaa liiga tippkklubid, kes oma heade välistreenerite toel ja nende soovil hangitud shitloadi jagu välismängijate abiga on loonud praegusel hetkel selgelt tugevaima tippklubide tuumiku. Mitte siis taktikat silmas pidades, aga just saavutusi - vaatame eurokarikat ja näeme ise.
      Seega see pika tagumine - Premier Leaague alumise poole klubid on silma jäänud nii palju kui ma olen näinud ja Liverpool, kui Crouch platsil on - aga see on täiesti normaalne.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        sellist jama on raske kommenteerida
        Romat ma tõesti ei tunne nii hästi, aga Milan oleks istunud küll. Kui ei oleks , siis oelksid nad väga rumalad. Aga see esimene värav saada - see on see asja tuum.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          sellist jama on raske kommenteerida
          Aga proovi.

          Kommentaar


            ok proovime...

            Sinu väide, et eduseisus oleks Milan ja Roma KA kaitses istunud...Mismõttes nad siis kehvemad või kaitsvamad on kui need teised, kes sinu enda sõnul ka kaitses istuvad? Ja see oleks on nagu on...Meenuta CL finaali, mis 3-3 lõppes. Kas Milan istus kaitsesse pärast esimest või teist väravat? ja Lisaajal oli ju ka Milan see kes hullult ründas ja domineeris. Kas Roma istus kaitses kui 2-1 Mänku vastu juhiti? Üritatu ju veel lüüa...

            Kommentaar


              Minu üks lemmik koondisi on kahtlemata Itaalia ja MM2006 t6estas et ei istuta sugugi mitte kaitses. See kaitses istumine on lihtsalt sisse juurdunud inimeste peakolusse, kes kunagist Itaaliat mäletavad. Minul ei ole ka liiga jalgpalli kohta midagi halba öelda, Roma ei ole kindlasti kaitsev meeskond ja manu vastu üritati k6vasti lihtsalt kvaliteeti antud mängudes jäi väheseks. Kuna ma lubasin et offtopicut minu suust ei tule siis l6petuseks ELAGU BAYERN:d
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                ok proovime...

                Sinu väide, et eduseisus oleks Milan ja Roma KA kaitses istunud...Mismõttes nad siis kehvemad või kaitsvamad on kui need teised, kes sinu enda sõnul ka kaitses istuvad? Ja see oleks on nagu on...Meenuta CL finaali, mis 3-3 lõppes. Kas Milan istus kaitsesse pärast esimest või teist väravat? ja Lisaajal oli ju ka Milan see kes hullult ründas ja domineeris. Kas Roma istus kaitses kui 2-1 Mänku vastu juhiti? Üritatu ju veel lüüa...
                Esiteks pole ma väitnud ,et keegi siin kehv on.
                Teiseks Milan ei rünnanud lisajal ,kuna neile ei sobinud 3:3 viik ja penalti seeria.
                Teadagi miks.

                Roma ja Mänku mängu ma kommenteerida ei oska, kuna ei näinud seda.

                Milan istus ise Arsenali vastu ka sisuliselt kaks mäng kaitses selle aasta CL-is.

                Edit: 2000 EM-il istus küll Itaalia kaitses Prantsusmaa vastu sisuliselt kogu mängu.

                Aga jah sorry offtopiku pärast Bayerni teemas. Enam ei vaidle sellel teemal.

                Kommentaar


                  Milan siiski päris kõvasti ründas lisaajal...

                  2000 aasta finaalis ründas itaalia kuni väravani päris päris korralikult. Päris paljud olid üllatunud nende sellisest taktikast. Pärast jah mängiti puhtalt kontratele ja 2x oli DelPiero Bartheziga üks-üks. Aga noh jutt oli klubidest.

                  Võõrsil oli tõesti Milan kaitsse surutd arsenali vastu ja kodus rünnati.

                  Kas tõesti on meil vaja pikki lõike kirjutada, et selgeks teha, kas Itaalia klubid istuvad ainult kaitse ja taovad pikka palli ette või mitte?

                  Kommentaar


                    Ei noh see selleks.. Itaalai kui ka Bayerni järgmine põnevam päev on neljapäev ja siinkohal peatukski BAyerni mänful sest vastas on Zeniit mis on täis vene koondislasi ja keda juhib Dick Advocat ja Leverkuseni poisid said ikka eriti külma dushi osaliseks. Vaataasin Madeiral seda ühe sakslasega koos ja oh seda õnnetust....Jube mats... Aga siit on Bayernil õppida - minu hinnangul on Haggui-Friedricjh kiirem kui ükskõik milline Byerni keskkaistse paar - seega mõtteainet on.

                    Kommentaar


                      Teemase ka vahelduseks. Nimelt lõppesid Lahmi uued lepinguläbirääkimised sama kiirelt kui nad algasid. Bayern põle nii rikas, et nii täitmatut lapsukest toita. Kahju. Aga arvatavasti kuskil Manurestanis või Tselskias käivitati või kävitatakse vastavad masinad mis kiirelt lisakrabisevat prindivad. Ralli on alanud!
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Nii palju peaks ikka raha olema et lahmi kohal hoida ta siiski üks maailma parimaid mängijaid oma koha peal

                        Kommentaar


                          See pole veel kõik. Lisaks Lahmile läheb ka Schl.... , see pika nimega saksa ründaja kelle me eelmine hooaeg Aachenist ostsime, minema. Hannover on sihtkohaks ja summat pole öeldud. Siin on tegemist siis Otto idiootse vahetuspoliitika tulemusega.
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            1,2 miljonit. Kuus liigamängu ja null väravat. Suurepärane, Jan!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              1,2 miljonit. Kuus liigamängu ja null väravat. Suurepärane, Jan!
                              Noh, viimase kahe mänguminutiga on väga raske palli väravasse saada. Mitte ühtegi starti algkooseisus.

                              Edit: Täpsustuseks, et senimaani 1BL platsile pääsenud 6 -es mängus kokku massiivseks 75 -eks minutiks. UEFA cupil on numbrid natukene rõõmustavamad. 6 mängu ja 103 minutit.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Nojah, aga siiski. 1,2 miljonit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X