320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei tea, kas veints tegi mind kohutavalt aeglaseks, või mis muu minupoolne põhjus see ka oli - Bayern vs Zenit oli justkui suurusjärgu võrra tempokam kui Meistrite liiga poolfinaalid. Tahtmist oli ikka rämedalt palju, nagu Kokakoola liigas Premiershipiga võrreldes (noh, kindlasti kohatu võrdlus paljude jaoks). Samas tegu polnud ju inetu võitlusmänguga...sööt liikus nagu barcal, ja seda mõlemal meeskonnal. Individuaalsed oskused tiba ehk vedasi alt...cntr...del

    Kommentaar


      Algselt postitas laas Vaata postitust
      Ma ei tea, kas veints tegi mind kohutavalt aeglaseks, või mis muu minupoolne põhjus see ka oli - Bayern vs Zenit oli justkui suurusjärgu võrra tempokam kui Meistrite liiga poolfinaalid. Tahtmist oli ikka rämedalt palju, nagu Kokakoola liigas Premiershipiga võrreldes (noh, kindlasti kohatu võrdlus paljude jaoks). Samas tegu polnud ju inetu võitlusmänguga...sööt liikus nagu barcal, ja seda mõlemal meeskonnal. Individuaalsed oskused tiba ehk vedasi alt...cntr...del
      Jah, asi on "veintsis." Aga ma ei tea mida tegema peab, et keegi Lucio ära ostaks või ta ise minema läheks. Miks ei või Daniela mängida...ma saan aru, et ta ka pole eriti andekas aga vähemalt ei jää tema kehaosad valel ajal pallile ette. Tra see oli nüüd ma ei tea mitmes kord kui üks mees kõik täielikult piixu keerab. Kõige valusam mälestus on Luciost see ..ummm...2005 veerandfinaal (?) AC Milaniga ... selle mis 4 :1 kotti saime... ja tüüp on veel varukapten...tra ma ei saa.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Ega jah. Lucio teeb palju eksimusi ja püüab neid oma võitluslikkusega kompenseerida, aga ega see tehtut ei heasta. Järgmisel hooajal võib ta põhikoosseisu koht ohtu sattuda kui Breno lõpuks kanda kinnitab. Loomulikult juhul kui ta üldse jääb klubisse, sest Barzagli ostmise korral oleks see kaheldav.

        Kommentaar


          Breno ei kinnita oma jalga veel hea mitu aastat mitte kuhugi. Absoluutselt mõttetu ost. Paks, aeglane ja samasugune kobistaja nagu Luciogi. Ja see uue keskaitsja ost on sulepeast välja imetud. Nii Demil kui Danielal on kehtivad lepingud ja erinevalt Luciost ei taha nemad kuhugi minna. Aga kuna Lucio iga mänguga oma marki täis teeb siis vaevalt, et temagi kuhugi läheb.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            No ega see Barzagli ka elu lõpuni Palermosse jääda ei taha. Pealegi see on ju kahjuks tavaline kui mees väidab, et ei taha lahkuda ja järgmisel nädalal on juba uue klubi juures. See Breno tundub seni tõesti kahtlane, aga ma usun, et ega teda ilmaasjata ikkagi üheks suurimaks kaitsetalendiks ei peeta.

            Kommentaar


              Esimene poolaeg oli selline et tundus et siin küll Zeniidil sõnaõigust ei ole, aga teisel poolajal hakkas kaitse lekkima, üllatavalt vabu positsioone tekkis Zeniidil ja muidugi Malafeev tegi head tööd. Lucio kohta ei oskagi midagi öelda, ikka juhtub, võitles mees korralikult, aga tõseti üllatav oli kaptenipaela lõpus tema käe ümber näha. Peterburis saab huvitav olema.
              AILTON

              Kommentaar


                Barzagli oleks igati teretulnud mängija.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Bayern vs Stuttgart

                  Kommentaar


                    Täna võib tiitli ära võtta, suudaks vaid Stutti vastu rohkem lüüa, mitte ei proovitaks palliga väravasse joosta...
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Teeme nüüd seda mehiko lainet ...
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Selle emotsiooni pealt on Venemaale hea minna.

                        Kommentaar


                          Riberyyyy!
                          Tubli töö. Tunnistan et, mulle eriti Bayern ennem ei meeldinud aga Ribery ja Toni tulekuga olen Bayernile ka pöialt hakanud hoidma.

                          Kommentaar


                            Bayern 4 Luuserid 1
                            PS! Ma ei saa aru kust jänkid seukseid kommentaatortolasid välja võluvad.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas boobek Vaata postitust
                              Bayern 4 Luuserid 1
                              PS! Ma ei saa aru kust jänkid seukseid kommentaatortolasid välja võluvad.
                              Kahju - ma lootsin vastupidist tulemust...Omakasu silmas pidades.

                              Kommentaar


                                Loodan ,et Klinsmann paneb Bayerni järgmine hooaeg korralikult mängima

                                Kommentaar

                                Working...
                                X