320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algne plaan oli vaadata HSV-Werderit, aga kuna kõik kanalid näitavad muidugi Bayern-Bielefeldi siis seadsin ka end selle ees mugavalt sisse. Esimene mõte oli muidugi, et niikuinii Bayern pärast tiitlivõitu ei viitsi midagi teha, aga väga mõnusalt lükkavad ja ma ei kahtlegi, et siit kohtumisest võidupunktid ära võetakse.

    Kommentaar


      Lõpuks tuligi 2:0 võit, kui värava sai kirja neid sama harva nagu Lucio kaitsetööd teeb lööv Lukas Podolski. Hästi mängis täna muidugi Franck Ribery, aga mulle meeldisid ka Jose Ernesto Sosa üksikud üritused ja eriti ka Christian Lell. Küll aga tahaksin ma küsida siinsete Bayerni fännide käest, mida nad Andreas Ottlist arvavad?

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Küll aga tahaksin ma küsida siinsete Bayerni fännide käest, mida nad Andreas Ottlist arvavad?
        Kõik 2 BL klubid oleksid üliõnnelikud kui sellise "talendi" enda klubisse saaksid. Kahjuks on leping pikk ja tüüp ise ei joo ega vahi l***e (nagu mõned), ehksiis hall hiireke kes vahepeal platsile saab. Korra ta üritas paanikat tekitada, ähvardades lahkumisega aga siis lõi reaalsus pähe ja nüüd on Klinsmani kaitsva tiivakese all. Nagu ülejäänud noorsakslased kes midagi väärt ei ole aga siiski klubis rammusa pudru peal vegeteerivad.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Igatsugune kollane paber nii inglise, itaalia kui ka saksa keeles väidab, et Gennaro Gattuso on lepingu alla kirjutanud ning meie punti arvatud. Rägitakse ka, et Willi läheb lisaks rahasummale ka väikse boonusena vastassuunas. Muud sosinad räägivad, et Nicklas Bendtner olevat teatud isikutel erektsiooni tekitanud .... ookei...aitab.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Ka EuroSportNews kinnitas seda.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Väga positiivne, et isegi pärast tiitli kindlustamist üritatakse edasi võitude jada vedada. Lukas lõi ka kohe kaks väravat kui pinge maas on ^^
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Palju Podolski see aasta väravaid löönud muidu.

                Kommentaar


                  Liigas 5 ja UEFA Cupil ka 5.
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Polegi siis juba päris halb.

                    Kommentaar


                      Mingis ajakirjas(goal vist) oli minu mäletamist mööda Pudolski halvimate transferite topis esimesel kohal.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        1M € = 1 värav
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Tegelikult võib olla lootust, et Klinsmanni käe all lööb Podolski rohkem väravaid. Koondise käekiri tuuakse mängu sisse ilmselt ja seal oli mees suuteline vägagi häid väravaid lööma.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            1M € = 1 värav
                            Palju Sheval see näitaja on?

                            Kommentaar


                              Podolski lõi eelmine aasta ka väravaid ju nii ,et ta on ikka üle 10 neid löönud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                                Palju Sheval see näitaja on?
                                3.75M £ = 1 värav
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X