320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile toimus Oliver Kahni hüvastijätu mäng.
    FC Bayern Munich 1 - 1 Germany XI

    väike klipike ka: http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1528748/
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack
      keegi viimase liigamängu (herthaga) väravate videot pole leidnud kusagilt?
      Discover how to watch football live streaming. Check out football betting tips. Catch up on the latest football news. Watch football videos.


      http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1522150/
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Bayern on jälle rolling. Usun, et praeguse meeleoluga pole võit Rumeenias mingi juhus. Aga Rumeenias niisama satsid võitu ei võta. Optimismiks andsid aluse eelmise liigamängu "pirteat esitykset" Ze Robertolt ja ka Tonylt. Siiski on just esimese vormis oleks meie jaoks eluliselt oluline - eriti situatsioonis, kus Ribery pole veel mänguvalmis.

        Kommentaar


          Esimene poolaeg on lõppemas ja pilt on hea. Võõrsil 0-1 ees ja mäng on kindel. Seekordsed kangelased on selgelt taga laitmatu Demichelis ja siis esimest korda üle pika aja Bayerni eest hästi mängiv Schweini. Kindlasti on selle taga Klinsi poolt kasutatav 3-5-2 taktika, mis minu arust on ideaalne. On kadunud nõrkus, et vastase vasakäär tsenderdaks ja tagapostis oleks Lahm pika vastasega ja teinegi meie miinus on likvideeritud - keskväljal suudavad kolm meest vastase ruumi ära võtta ilusti. Ja loomulikult on mingite ääremängijate asemel konkreetselt üks pikk kaitsja rohkem väljakul, mis muudab vastase elu standardites keeruliseks ja nii me ka ette läksime.

          Kommentaar


            Üldiselt küll,mäng ok ,standartid on ikka head
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Jah üldpilt vajaks natuke veel loovust. Ribery tagasitulek peaks selle korvama. Hea kui vahetusest on tulemas tippkoondiste koondislased Podolski, Borowski, Sagnol, Oddo...

              Kommentaar


                Ma ei mõista siinset levivat rahulolu peeru. Kui esimene poolaeg oli veel enam - vähem siis teine juba igav - masendav. Nii pea kui rjumieenlased oma jalad persest välja võtsid oli platsil täielik segadus ja kaks Rensingu posti lükamist on selle tõestuseks. Klose kes oli kül kehva asendati teisel poolajal jonnipunniga kes oli veel kehvem. Toni lööb 26 -st võimalusest ühe ära. Keskväli Ze ja Seakasvataja esituses oli isegi suht talutav, aga abi neile suurt mujalt ei tulnud. Kaitse töötas kui anti kõrgeid palle, lühikeste söötudega jäädi hätta. Ja nagu ikka polnud pingilt mittemingit abi tulemas. Vaatasin mängu raportit ja avastasin, et Ottl on ka 15 mintsa mänginud.... Ühesõnaga mina küll midagi erilist ei tähendanud. Sama vana jura nagu eelnevatel hooaegadel....
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Peasi et kolm punkti kätte saadi.Kui ribery tagasi siis peaks ka mängupilt veel paremaks minema aga ega praeguselgi enam viga pole eriti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    Ma ei mõista siinset levivat rahulolu peeru. Kui esimene poolaeg oli veel enam - vähem siis teine juba igav - masendav. Nii pea kui rjumieenlased oma jalad persest välja võtsid oli platsil täielik segadus ja kaks Rensingu posti lükamist on selle tõestuseks. Klose kes oli kül kehva asendati teisel poolajal jonnipunniga kes oli veel kehvem. Toni lööb 26 -st võimalusest ühe ära. Keskväli Ze ja Seakasvataja esituses oli isegi suht talutav, aga abi neile suurt mujalt ei tulnud. Kaitse töötas kui anti kõrgeid palle, lühikeste söötudega jäädi hätta. Ja nagu ikka polnud pingilt mittemingit abi tulemas. Vaatasin mängu raportit ja avastasin, et Ottl on ka 15 mintsa mänginud.... Ühesõnaga mina küll midagi erilist ei tähendanud. Sama vana jura nagu eelnevatel hooaegadel....


                    Boobek-boobek- mina ei näe küll kust kinni hakata Klose oli hea, Podolski puhul on sul kahjuks õigus ja see, et suured mehed libeda peal hädas on, see pole ime. Siiski üllatavalt kindel oli kogu see asi. Aga eks selles oli ka süüdi kiirelt saavutatud avavärav. Aga ikkagi - momendil küll kuskilt kinni ei saa hakata.

                    Kommentaar


                      Faaantastika!!! Tervitan Lukas "jonnipunn" Podolskit ja neid kolme "tenorit" kes meil kaitseliini moodustavad...
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Ahajaa... unustasin veel "iga aasta 40 milli uutele mängijatele" juhtkonda ka...
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          2-5 Werderile. Ei tea mida nüüd juhtkond Härra Klinsmannist arvab

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
                            2-5 Werderile. Ei tea mida nüüd juhtkond Härra Klinsmannist arvab

                            Uskumatu:s,mängu muidugi ei näinud aga nuh seis räägib enda eest kahjuks.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              See ,et Bayerni kaitsega kohati kõik hästi ei ole näitas juba eelmise hooaja 0:4 kaotus Zeniidile. Suve jooksul eriti kedagi märkimisväärset ka ei muretsetud juurde (va Borowski). Kahju.

                              Kommentaar


                                no borowski tulekuga muudeti seda, et Demichelis läks kaitsvast poolikust keskkaitsesse aga paraku tulu see pole toonud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X