320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis me selle Oliciga peaks peale hakkama, kui ta otsustatakse meeskonda tuua? :< Jama.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Neljast pealelöögist kolm sees ja seda juba esimesel poolajal...mida veel?
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Jap super realiseerimine,loodame ,et tuleb veel lisa,mängitakse samamoodu edasi.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          krt ja mina lootsin et Lyon ei anna Bayernile mingit lootust aga mäng lõppeb 3-3.sest kaua seda õnne ikka jätkub,reede teil isegi vedas
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Nii sitt ei tohiks ka bayerni kaitse olla et lastakse omale veel kolm väravat lüüa.

            Kommentaar


              Algselt postitas karl15 Vaata postitust
              Nii sitt ei tohiks ka bayerni kaitse olla et lastakse omale veel kolm väravat lüüa.
              aga tegelt on ju mõlema poolne kaitse nagu juba reali oma
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                no Lyoni sats on nagu amatöörsats.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  läheb mänguks,ei imestaks kui seis jääks 7-7.kaitset täna ei ole kumbalgi poolt
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Nu krt nii ei saa ju:S,hakkab pihta pasiivsus Bayernil,vaja oleks ikka agresiivsemalt mängida.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      no Lyoni sats on nagu amatöörsats.
                      amatööride kohta super teine poolaeg või mis?
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Teine poolaeg otsustas Lyon joosta ja meite penskarid olid üsna õhtal omadega. Joppas. Pink on ikka väga lühike kui esimene vahetusmees on Ottl. Ikka väga lühike. Seakasvataja 10 palli skaalal...0 punkti. Muruvigalst oleks ka rohkem kasu olnud. Ülejäänud olid enam-vähem. Võit ja ühtlasi ka alagrup taskus..plei-ohvis kergem vastane. Tore.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas boobek Vaata postitust
                          Teine poolaeg otsustas Lyon joosta ja meite penskarid olid üsna õhtal omadega. Joppas. Pink on ikka väga lühike kui esimene vahetusmees on Ottl. Ikka väga lühike. Seakasvataja 10 palli skaalal...0 punkti. Muruvigalst oleks ka rohkem kasu olnud. Ülejäänud olid enam-vähem. Võit ja ühtlasi ka alagrup taskus..plei-ohvis kergem vastane. Tore.
                          Njah võitjate üle kohut enam ei mõista ,aga mõtlemist jagub.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Chelsea, Inter, Sporting, Atletico, Villareal, Arsenal, Real...kergem vastane...:P

                            Real või Sporting paluks. Ülejäänutega on tiba hapu...
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Chelsea, Inter Milan, Sporting, Atletico, Villarreal, Real Madrid, Arsenal... päris nõrgad vastased on võimalik saada

                              Edit: Võisk Reali saada, näeks palju väravaid, kuna kummalgi poolel kaitse longab :E
                              Last edited by Ibanez; 10.12.08, 23:44. Põhjus: igavus
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Kurat küll, 2 väravat tuli täiesti oma enda lohakusest. Esimese puhul nõrk tagasi sööt teisel mitte lõpuni mängimine.. puhas lohakus. aga peaasi, et võit!
                                Parem georg otsas kui Paul keres.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X