320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis siin keerulist on. Portugali klubiga saame kuidagi hakkama aga siis tuleb mingi premieri rahatuus kes meie ohmukesed surnuks jooksutab ja ongi vsjo.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Ega reaalemt asjade käiku pole ka mul pakkuda. Ent siiski, lootus säilib, et põhimehed võtavad kokku ja teevad 3-4 head mängu järjest ja ime sünnib

      Kommentaar


        Tervele kaitseliinile tõmmati täna nii lihtsalt kott munadeni... Hale hakkas lausa.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Kui asi nii jätkub siis mõni mees pakib varsti asjad ja lendab Kalivornia poole tagasi.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Homne CL kohtumine Sportinguga saab olema üsna otsustava tähtsusega Kalivornialase jaoks ma arvan. Kui peaks kaotama kolmanda mängu järjest, siis on asi kusine.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              ei bayern paneb ära ja lahm lööb värava!

              Kommentaar


                Täna peab võit ära tulema, olgem ausad, ka loos oli üsna hea Tahaks Bayern`it taas CL finaalis näha

                Kommentaar


                  Algselt postitas phillip lahm Vaata postitust
                  ei bayern paneb ära ja lahm lööb värava!
                  hetke mängu pilt küll midagi erilist ei näita...
                  lahm päästis bayerni kindlast kaotus seisu jäämisest...


                  edit. ribery värav

                  Kommentaar


                    Nagu arvata võis, siis esimene play-off ring on kerge jalutuskäik. 3:0 on päris ilus seis

                    Kommentaar


                      ei kurda jah

                      Kommentaar


                        Meistriks sellise mänguga kohe kindlasti ei tule. Esimene värav - Ribery meisterlikkus, teine värav - Klose sai juhuslikult Toni löögiga munadesse, kolmas värav - kaheldav penalti.

                        Kommentaar


                          Kõik on täna Lucio peale vihased. Toni andis jalga näkku ja lell tegi sama nokuga...
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Meistriks sellise mänguga kohe kindlasti ei tule. Esimene värav - Ribery meisterlikkus, teine värav - Klose sai juhuslikult Toni löögiga munadesse, kolmas värav - kaheldav penalti.

                            edit...
                            mida iganes ma ennem ka ei öelnud. 5:0 kodus on palju...

                            Kommentaar


                              seda on iga aasta räägitud kui bayernil hästi läheb ... ei ole midagi ... mulle täitsa meeldib see pilt ... muidugi sporting pole ka midagi erilist tna ...

                              0-5

                              Kommentaar


                                Hea rahulolu,ja ilusaid unenägusi:P
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X