320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Niipalju kui mina aru saanud olen siis Klinsmanil on ka sõnaõigus. Ulli tugineb aga põhiliselt klubi skautidele kes Saksamaast kaugemale satuvad harva.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      FMis on Bayerni skaudid küll põkid, päriselus suudavad ainult jama sisse tuua. Hashemian, Karimi, Dos Santos... Pole ju kindel, mis Brenostki saab tulevikus.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Scoudid teevad tõesti kahetsusväärselt palju vigasid. Samas Saksamaalt ostetakse kyll palju asjalike vendi, kuid lastakse neil siis pingil vorm minetada. Ja aasta kahepärast myyakse tagasi väiksemasse klubisse. Bayernist läbikäinud ja sinna minnes hiilanuid on palju. Nagu näiteks Rau, Jannsen, Podolski, Kroos ja isegi Fringsi tasemega vend ei suutnud seal oma tavapärast taset hoida. Saksamaa jalgpalli arengule on taolised ilmingud kahjulikud, sest koondis jääb ilma noortest võimalikest staaridest. Kui mehes istutatakse Bayerni pingile, et nad ei saaks konkurentide ridades särada.

        Kommentaar


          Klose kuni hooaja lõpuni audis. Ainus terve ründaja on hetkel "draamakunn." Tooru avita või miskit
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Kahju Klosest

            Kommentaar


              Podolski ka ju? Või mis temaga lahti?

              Kommentaar


                Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                Podolski ka ju? Või mis temaga lahti?
                Ta ei oska finishingu enam ammusest ajast.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Tuli üks kahest halvimast. Pole hullu.
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    nja rakseks läheb aga lootma peab ju

                    Kommentaar


                      Kõige tugevam vastane kes ültse võimalik tuli ,isegi manust rsk tugevam.

                      Kommentaar


                        Kust sa tead, et Barca Manust tugevam on? Ja see "ültse" - sa juba vana formihunt - ravi see välja, muidu jäädki valesti kirjutama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          Kust sa tead, et Barca Manust tugevam on? Ja see "ültse" - sa juba vana formihunt - ravi see välja, muidu jäädki valesti kirjutama.
                          ültse on upgraded üldse

                          loos ei ole kuigi roosiline. Manuga oleks olnud vähemalt ajaloo hõngu rohkem. (minu jaoks siis)
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Olgem ausad, loos on üsna võrdne. Kellel on antud hetkel parem päev, see ka edasi purjetab.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Mina vaatan selle külje pealt, et kui tahedakse võita Meistrite liiga tuleb võita kõiki kes vastu tuleb olgu see Barca, Porto, Chelsea või keegi muu. Selline on minu arvamus

                              Kommentaar


                                Halada ei ole mõtet. Tuleb mis tuleb. Kellel rohkem veab ja vähem vigastusi on see ka edasi pääseb. Bayerni mängud on olnud suht müstika muidugi. Üks mäng saadakse 5:1 või samal ajal kui järgmine mäng kaotatakse mitte just kõige tugevamale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X