320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Halada polegi mõtet, saime parima võimaliku vastase. Nüüd on aeg näha, kus me Euroopa standardite järgi hetkel asume.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Tuleb pärast tänase mängu vaatamist taaskord võtta pigem kriitika kasutusele kui kiidusõnad. Väärinuks Karlsruhelt pigem kaotust kui võitu või viiki. Niisuguse mänguga juba meistriks ei tulda, puhas õnn, et võita suudeti.

      Ründes on asjad väga kehvad, suvel liitub küll Olic, vaevalt see midagi paremaks muudab, tegu ju kõigest keskpärase tegelasega. Podolski on nullkoht, Toni ja Klose vigased.

      Paremäär on prktiliselt nullilähedane platsil. Esimesel poolajal küll Schweinsteiger sai paar korda ohtlikult löögile, kuid rohkem luuakse olukordi (kui üldse luuakse) vasakult, läbi Lahmi, Ze Roberto ja Ribery. Nemadki olid vähemalt täna masendavad. Görlitz nullis Ribery ikka suhtkoht ära.

      Rensing on kuradi ebakindel. Nurgalöögid tekitasid liigagi palju ohtu meie kastis. Teisel poolajal oli tegemist, et koduväljakul liiga viimase meeskonna vastu üle keskjoonegi saada. Kaitseliin eesotsas Demitchelisega paneb ikka korralikku kala pea igas mängus.

      Tegin vist ennatlike järeldusi, öeldes et heal päeval saame Barcelona vastu ehk edasigi. Sellise esitusega pigem loodan, et nüüd samasugust pakki ise ei saa, nagu Sportingule sai korraldatud.

      Lausa kahju, kui üks mäng lüüakse väravaid isuga, siis järgmises mängus täieliku sitahädadest koosneva satsi vastu ollakse kodumurul püstihädas. Lausa nauditav oli kuulata vilekoori, mis mängu lõppedes vallandus.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        pean eelmisega nõustuma aga tuleks lisada vahepeal ka seda, et see kohtunike töö ka just kõige parem ei olnud.

        Kommentaar



          Siia ka siis värav, kui keegi näind ei peaks olema.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            siinkohal ütleks jälle, et Ribery jätkamine hädavajalik, kui tema lahkub on kõige reaalsem rynnakute genereerija Lahm. Ja kui selleks on kaitsja ple asi hea...
            Loota vb muidugi ka, et Ballack lahkub Chealsest ja, tema kõige reaalsem uus kodu oleks Bayern, kuid see vaid vga ajutine lahendus. Isiklikult ei näe näiteks Bommelis mängu ülesehitajat...

            Kommentaar


              Bommelis näen mina eelkõige vastase mängu (ja vahest ka omade) lõhkujat. Bayernis ei ole peale Ribery ühtegi tõeliselt loovat ja särtsakat mängijat. Lahm ehk on jah mingil määral. Seetõttu olengi pidevalt korrutanud, et paremäär on valupunkt, mida PEAB tugevdama. Milleks kasutada Bastianit, kes tegelikult ei oska mitte muhvigi võrreldes Riberyga. Peab ostma kellegi kiire, osava triblaja, loova, hea löögi ja hea sööduga mängumehe. Samuti on minu silmis puudus heast standardolukordade realiseerijast. Ribery on ohtlik kasti ümbrusest, mitte kaugemalt.

              Tuuled jälle puhuvad, et nillitakse McGeady allkirja. Ma ei ole eriti selle poisiga kursis, kas ta on ääremängija või keskpoolkaitsja? Igatahes loodan südamest, et äär.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Võib mängida nii paremal kui ka vasakul äärel. Nii kaitses kui ka rünnakul.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kalmaar Vaata postitust

                  Tuuled jälle puhuvad, et nillitakse McGeady allkirja. Ma ei ole eriti selle poisiga kursis, kas ta on ääremängija või keskpoolkaitsja? Igatahes loodan südamest, et äär.
                  No Ribery ta muidugi pole, kuid üks Iirimaa talendikamaid mängijaid hetkel küll. Eelmisel hooajal tunnistati Šoti liiga parimaks nii noorte kui kui meeste arvestuses, sel aastal on seda paraku varjutanud tüli Strachaniga ja ilmselt sellest tingitud vähesem mänguaeg. Eks need üleminekuspekulatsioonid valdavalt sellest intsidendist tulenevadki. Ja tegemist on ääremängijaga
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Briti koolkonna esindajad samas Saksamaal eriti läbi pole löönud?

                    Kommentaar


                      Jällegi tahaks vastu vaielda Lamberti näite puhul, kes oli shotlane ja väga oluline lüli Dormuni Borussia hiilgeaastatel. See küll tundub üksikuks näiteks jäävat.

                      Kommentaar


                        Min jälle loodan, et nad hakkavad Sosat rohkem kasutama seal paremal äärel, aga kui Schweini pingile jätta, sis tuleb tõsine kriitikatorm saksa meediast.

                        Kommentaar


                          Ja mina jälle loodan, et nad meedia Persepolise poole teele saadavad ja teevad tööd selle nimel, et võita tiitleid, mitte meeldida ajalehtedele.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Pean oma auväärt kolleegile vastu vaidlema - parem olla kolmas sakslastega(ja argentiinlastega) kui esimene prantslastega.

                            Kommentaar


                              Mul on suhteliselt ükspuha, mis riigist mehed platsil on, peaasi on tiitleid võita. Viisakas muidugi oleks, kui meeskonnas oleks vähemalt viis või kuus sakslast, kes mängivad algrivistuses, kui neid piisaval tasemel võtta pole, siis kõlbavad konnasööjad ka.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Tegelikkuses ega prantslased, eriti heledama nahavärviga mingid halvad inimesed pole. Prooviisin isegi konna söömist ja täiesti söödav liha. Aga jah sellist Arsenaliseerumist küll ei ootaks saksa meeskonnast - mulle Arsenal ja tema stiil meeldib, aga kui mu lemmikmeeskondadega sarnane asi juhtuks, siis seda ma ei salliks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X