320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui aus olla München jh ikka oskab alati ja jälle üllatada, selliste nimedega kes neil meeskonnas on mängitakse ikka saksa liigas alla igasugust arvestust!
    Mehed on hakanud vaikselt taandarenema või siis klubi- mis Klintsmanni käe all kohe mitte kuidagi hästi mängida ei taha.
    Eks meistrite liiga järgmine voor peaks näitama mida nad väärt on ja kuidas maailma tippklubidega vahekord on
    sigpic

    Kommentaar


      Lisaks katkisele Luciole ei sõida Hispaaniasse ka van Buyten. Mingit isiklikud põhjused pidavat olema. Nüüd jääb keskkaitsesse Demitchelis ja Breno. Loodame parimat.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Edu meeskonnale. Viik oleks väga hea, kuid loodame, et tuleb võit

        Kommentaar


          Palju edu satsile. Ühe väravaga kaotus oleks väga hea, loodame, et tuleb viik.

          Mina ise olen raha pannud Barca -1 peale...kaine mõistus ütleb, et Brenoga me kaugele ei purjeta - loodame, et noormees näitab täna, et ma eksin.

          Kommentaar


            Viiki mina ei usu. Pigem kas 0-5 võit või 5-0 kaotus, nagu meil viimasel ajal kombeks on olnud. Tooru avita või miskit!
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Lucio puudumine väga suur löök nyyd kyll pole, sest ta ikka eksib väga palju. Tuleb loota, et kaitse peaks.
              Igal juhul edu Bayernile!

              Kommentaar


                Hans-Jörg väravas. Banzai!?
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Targem on mitte süveneda... Õnneks mul ükski kanal seda mängu üle ei kanna, seega vaatan Gerrard vs. Lampard kohtumist. Aga kas kilbiga või kilbil!!
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                    Lucio puudumine väga suur löök nyyd kyll pole, sest ta ikka eksib väga palju. Tuleb loota, et kaitse peaks.
                    Igal juhul edu Bayernile!
                    Häving kaitseliin ei pea:S
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Kas järjekordne saunaõhtu tulekul?
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Pole ime ,et Wolfsburgi käest 1:5 saadi. Miks nii imelik koosseis?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Pole ime ,et Wolfsburgi käest 1:5 saadi. Miks nii imelik koosseis?
                          Jürgen tahab töölt vabaks saada
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Pole ime ,et Wolfsburgi käest 1:5 saadi. Miks nii imelik koosseis?
                            Sest mängijad kas vigased või kodused.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              Sest mängijad kas vigased või kodused.
                              Rensing, Podolski, Lahm, Borowski - kõik istuvad pingil.

                              Kommentaar


                                Borowski on koguaeg seda teinud. Lahm ja Rensing ehk kolakat saanud? Podolski on lihtsalt pask.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X