320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Van Gaalile anti Saksa meeda andmetel jõuludeni aega meeskonna korralikult mängima panemiseks. Kinnitamata andmetel Lahmi trahv 30 000 euri.

    Kommentaar


      Millise meeskonna ta peaks mängima panema... pole ju neid mängumehi kusagilt võtta.

      Kui van Gaal vallandatakse, siis ma enam selle meeskonna käekäiku ei jälgi ka. Asi kisub mõttetuks.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Ja kõik algas sellest , et ei lastud Rakut kaasa võtta ,
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          Just. Tema sealt veel puuduski.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Klosel pidavat ka nüüd seagripi kahtlus olema. Ok.

            EDIT: Siiski lihtsalt jälgimise all vist.

            Ja Rensing tahab jaanuaris minema. Jumal tänatud.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Hahaha. Pikki aastaid toitsite uut Kahni pudruga, aga lõpuks tuli temast ikka mingi Barthezi sugune käpard.

              Kommentaar


                Ma mõtlesin koguaeg hirmuga sellele päevale, kui Kahn erru läheb ja tema kindatäidis mängu pääseb.
                Nüüd on tulemus olemas.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Hahaha. Pikki aastaid toitsite uut Kahni pudruga, aga lõpuks tuli temast ikka mingi Barthezi sugune käpard.
                  Maailma - ja Euroopa meistrit käpardiks kutsuda... kuskil midagi logiseb sul seal üleval kupli all. Ja ega Rensing nii kehva nüüd ka ei ole. Ootused olid algul suured aga küpsetati kolm aastat pingil. Puhtalt trenni tehes mingit kogemust ei tule. Ning siis äkki visati tüüp tanki. Ma olen kindel, et mingi väiksema klubi eest mängides saab ta jälle järjepeale. Aga jah Bayernis tal tuleviku ei ole. Vähemalt seni kuni Ulli & Co ostu/müügi poliitikaga tegelevad.

                  Edit: Õigekjiejeelsus vigad.
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    Maailma - ja Euroopa meistrit käpardiks kutsuda... kuskil midagi logiseb sul seal üleval kupli all. Ja ega Rensing nii kehva nüüd ka ei ole. Ootused olid algul suured aga küpsetati kolm aastat pingil. Puhtalt trenni tehes mingit kogemust ei tule. Ning siis äkki visati tüüp tanki. Ma olen kindel, et mingi väiksema klubi eest mängides saab ta jälle järjepeale. Aga jah Bayernis tal truleviku ei ole. Vähemalt seni kuni Ulli & Co ostu/müügi poliitikaga tegelevad.
                    Täpselt minu mõte. Ma olen enamgi kui kindel,et mis tahes teises saksa klubis lööks tema talent särama. Kahni omades olnuks tark too nooruke laenule anda mitte pingile istutada.

                    Kommentaar


                      Loodame talle siis mingis teises klubis pikka iga ja hõbedarohket karjääri.


                      Mõnus jutuke van Gaalist.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar



                        Päris huvitav jutt taaskord minu arust.
                        Paneb lausa mõtlema.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Keegi adminitest võiks teemale uue nime panna - kalmaari teema...
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            ei vaata Bundesligat, aga vastake palun, miks Bayernil nii halvasti l2heb?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                              ei vaata Bundesligat, aga vastake palun, miks Bayernil nii halvasti l2heb?
                              Loe teemat.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Tõehetk Leverkuseni vastu. Kaotus tähendaks vist uut treenerit? ...
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X