320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vähemalt pole Bayerni leeris ohtu, et pilvedel hõljutaks. Kaotusi vastu võtta pole meie jaoks nii ränk kui mõne teise (saare)riigi jalgpalli toetajaile.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Tegelikult vahet pole, kas te saate edasi või mitte. Nii sitt tiim nagu Bayern on, kaotaks järgmises ringis ka Olympiacosele

      Kommentaar


        Keegi Krasic olla meie huviorbiidis.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
          Keegi Krasic olla meie huviorbiidis.
          Kunagi võiksid sa peale oma vekslite ka midagi pikemalt kirjutada. Ehk siis guugelda või arutle teemal kui hea mees see spekuleeritav ka on.

          Aitan sind välja siis. Krasic oli kullaltki terav mängumees kui mängiti Manuga võõrsil. Mulle kuidagi meenutab ta endist "hunti" Karhani kuju poolest, kuid klassi ja mängu poolest vast manu endist last Greeningut.

          Kommentaar


            Paistab, et minu vekslitest on küll, sest arutelu juba algas.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Ei saa aru, miks täna kõigile reaalne kaasfoorumlane Kalmaar kõigile hambausse jääb. Hoiab teemat elus pluss ei lahmi ja räägib reaalset juttu. Respect!

              Kommentaar


                Mulle see eriti korda ei lähe, kas ma olen hambus või mitte. Vähemalt midagi kirjutatakse. Saadetagu mind siis kasvõi per*se. xD
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                  Ei saa aru, miks täna kõigile reaalne kaasfoorumlane Kalmaar kõigile hambausse jääb. Hoiab teemat elus pluss ei lahmi ja räägib reaalset juttu. Respect!
                  Kõigile tundub lihtsalt,et uus Epic aastal 2002 on sündinud.

                  Kommentaar


                    Pigem ei suuda osad foorumlased neutraalse või siis loogilise mätta otsast erinevatele sündmustele läheneda. Puudulik eneseväljendus päädib omakorda tesitele turja kargamisega. Antud tegelase puhul ka laiema üldsuse eest kõnelemisega. Valesse foorumisse sattus ainult oma kildudega. Vett võiks inimesed segada Inglise või Itaalia alafoorumeis, kus on piisavalt asjapulki, kes viitsivad hommikust õhtuni teineteist pasaga loopida. Kui ma nii hull olen, et kõigile vastumeelt, siis mõni tore admini- või modeonu võib mu ju lihtsalt ära ka bännida või midagi. Kuigi põhjust poleks aga lihtsalt foorumlastele heameeleks.

                    Van Buyten jääb tänu Fiorentina mängus saadud vigastusele Nürnbergi ja võib-olla ka Hamburgi mängust eemale. Kahju tegelt, kes siis väravaid meil peaks lööma?
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Kõigile tundub lihtsalt,et uus Epic aastal 2002 on sündinud.
                      Olen meelitatud.

                      Kommentaar


                        Tra Klose käib juba oma lollide vigadega närvidele.Nahhui tal seal ründes alati vigu on vaja teha.Eelmine hooaeg oli sama asi.Hea et teda enam niipalju platsil pole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                          Tra Klose käib juba oma lollide vigadega närvidele.Nahhui tal seal ründes alati vigu on vaja teha.Eelmine hooaeg oli sama asi.Hea et teda enam niipalju platsil pole.
                          No ju talle meeldis proovida kui kõvad põsesarnad ikka Pinolal on.

                          Kommentaar


                            Mülleri löök ristnurka oli vähemalt ilus...
                            Olic omas ka paari väga head võimalust, kuid seekord siis läks nii.
                            Gomez (vist oli?) tahtis ühe tsenderdusega Olici ära ka tappa, kahjuks või õnneks aga jäi viimane elama.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              Mülleri löök ristnurka oli vähemalt ilus...
                              Olic omas ka paari väga head võimalust, kuid seekord siis läks nii.
                              Gomez (vist oli?) tahtis ühe tsenderdusega Olici ära ka tappa, kahjuks või õnneks aga jäi viimane elama.
                              See oli tõesti halenaljakas millise tõste 5kasti Mario andis. Üldiselt tema poolt suhteliselt ok mäng. Väravasööt ning üks ohtlik võimalus veel, kuid selle tõi vana tuttav Raphael välja.

                              Badstuberile võiks ka keegi söötmist vähe õpetada. Tundub et vana pole ikka sellise taseni küündiv mis Bayernis vajalik oleks.

                              Kommentaar


                                Olic ka pärast vaatas Gomezele sellise näoga otsa nagu küsiks:"Mida ma sulle teinud olen?"
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X