320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõiki on võimalik võita.
    Jäägem siis paari nädala pärast saabuvat tõehetke ootama.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Edu ja õnne on järgmises ringis vaja, reaalsuses on finaal just see milles on kohutavalt õnne vaja, et üks tiim teisest paarist peatada kuna eriti just barca on klubi kes nalja tegema ei lähe.. Robben näitas taaskord oma väärtust ja kurb, et kohati päris underrated on. Mängu kõige ebameeldivam asi bayerni poolt tho oli see kuidas peale igat viga mindi kohtuniku nina alla tatti pritsima nagu marutõbised koerad.

      Kommentaar


        Ma teadsin, et võin teid usaldada ja teie peale raha panna. Suurepärane mäng oli lihtsalt!

        Kommentaar


          super, super, super
          Et tuleb siis Madridi minna

          Kommentaar


            Algselt postitas raivar Vaata postitust
            super, super, super
            Et tuleb siis Madridi minna
            Ennem tuleb siiski Lyon üle mängida.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Ennem tuleb siiski Lyon üle mängida.
              Mask räägib õiget juttu. Üks mäng korraga!
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Sedas nüüd küll, kuid ikkagi tublid

                Kommentaar


                  Vaadates nii siin Soccernetis kui ka ajalehtede kommentaariumites sõnavõtte, tekib küsimus, kas osad inimesed ongi meie riigis niisugused lambad jalgpalli alal?
                  Saan aru, et 10-aastased elavad kaotusi meeletult üle ja kogu maailm on ikkagi sitt ja paha, kuigi omad põrusid.
                  Ikkagi väited, et ManU oli ainus, kes Barcale vastu saanuks on nii lollid, et süda läheb pahaks.
                  ManU kaotas Bayernile, mis tähendab, et Bayern on antud hetkel neist üle.
                  Olles üle ManU-st (kes on osade koomikute väitel ainsana võimeline Barcat alistama) suudame järelikult neist paremini ka Barcale vastu punnida.
                  Kust tulevad nii debiilsed arvamused, tahaks ma teada.
                  See on nagu mõnes online mängus, kus kedagi ülekaalukalt võites tuleb sulle kraesse sõimu stiilis "sa oled noob ja koba" kuigi mögiseja ise saab ju pähe, seega kes on õigupoolest noob ja koba?

                  Mina ütleksin pigem seda, et ei ole Barca ka mingi imesats, keda võites tuleb punane rist seinale maalida. Pall on ümmargune ja kõike võib juhtuda.
                  Rubin tõestas seda Camp Noul ilmekalt.

                  Selle asemel, et jaburusi suust välja ajada, võiks kaotust tunnistada. Oleks Bayern Unitedi asemel veerandfinaaliga piirdunud, poleks küll tulnud pähe hakata süüdistama Unitedi mängijaid, kohtunikku ega kehva murukamarat.
                  Ikka Bayernit oleks ennekõike kriitilise pilguga vaadanud. Õnneks on siin ja mujal liikvel ka neid Unitedi toetajaid, kes teiste tekitatud häbi maha pesevad ja aumeestena käituvad. Respekt neile.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Arvan, et oleks eile kohtunik teinud selliseid tegusi bayerni vastaselt siis oleks siin nii mõnigi tegelane vingumas ja kõri läbi lõikamas selle tulemusena. See, et sina, kalmaar, pole selline ei tähenda, et kõik. Õnneks oleks siin vaiksem olnud kuna bayernil paar igipõlist fänni siin ainult ongi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                      Arvan, et oleks eile kohtunik teinud selliseid tegusi bayerni vastaselt siis oleks siin nii mõnigi tegelane vingumas ja kõri läbi lõikamas selle tulemusena. See, et sina, kalmaar, pole selline ei tähenda, et kõik. Õnneks oleks siin vaiksem olnud kuna bayernil paar igipõlist fänni siin ainult ongi.
                      Milliseid kohutavaid tegusid teie vastu siis kohtunik tegi? Please... alati on süüdi petlikud itaalased (alati kontrolli kas kastme all on ikka päris pasta), sakslased, muru, kohtunik voi särgi värv.


                      Aitäh Bayern. Huvitavad poolfinaalid saavad olema see aasta siis.

                      Kommentaar


                        Badstuberi tackle Valencia vastu oli minu arvates punast väärt.
                        Aga see selleks, mis olnud, see olnud.
                        Loodan igatahes CL-i võitjana näha Bayerni-Lyoni poolfinaali edasipääsejat.

                        Kommentaar


                          Super! Kuigi ma muidu eriti mingit kindlat klubi ei fänna ja Euro mängudest on üpris tihit sügavalt pohhui, siis eile olin ma kindlalt Bayerni poolt ja isegi peale Robbeni väravat natuke juubeldasin, mida ma tavaliselt teen vaid koondise väravate puhul.
                          Päris põnevad poolfinaalid see aasta, eriti just see Lyon-Bayern paar, Inter-Barca on liiga tavaline ja etteaimatav, pakun finaali Barca ja Bayerni vahel
                          Aga pohh see jalka, varsti nbas playoffid

                          Kommentaar


                            Osade ManU plastikfännide käitumine on lauslollus lihtsalt, tõesti jääb segaseks, kuidas peaks ManU olema ainuke kes Barcale vastu saab, kui ise ei suudeta isegi Bayernile kahe mängu kokkuvõttes ära teha...

                            Bayern oli muidugi klass omaette, alla ei antud ja see tasus ära. Hoian Bayernile pöialt!

                            Kommentaar


                              Super!!! milan oli on ja jääb, manu on sitt kaotaja. tänks bayerni mehed

                              Kommentaar


                                Teil jätavad muidu Van Bommel ja Badstuber järgmise mängu vahele

                                Kommentaar

                                Working...
                                X