320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Arteta Vaata postitust
    Teil jätavad muidu Van Bommel ja Badstuber järgmise mängu vahele
    Vahet pole. Contento ja Timo peaksid sama kui isegi mitte parema välja andma.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Paar lehte tagasi siin teemas.
      Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
      oijah, mul on kahju, et sul oli raske lapsepõlv ja su elu ei ole parim, aga jahh palun katsu olla..ma ei viitsi sulle isegi midagi halvasti öelda, pole mõtet sinusuguse peale närvi minna lihtsalt . ole tubli
      Post pärast eilset mängu.
      Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
      minge kõik vittu,!!!!!! kuidas on võimalik sellist edu maha mängida ?? masendav lihtsalt , tra kui berbatov viimaseks 10miniks mängu toodi siis ta oleks võinud natukene joosta vmidagi , aga ei . Niii hea on olla ,sest mingi kiilakas suutis ikka ühe ära lüüa , VITTU KÜLL
      Parim vend soccernetis.
      Teemasse - Super.

      Kommentaar


        Algselt postitas Arteta Vaata postitust
        Teil jätavad muidu Van Bommel ja Badstuber järgmise mängu vahele
        Badstruberi kohta ei tahakski midagi öelda. Täielik pettumus, Valencia tegi temaga mida tahes, alati kui ManUtd paremat äärt kasutas oli selline tunne, et värav on olemas.

        Kommentaar


          Söör Äleks on midagi tarbinud ja võtab jälle innukalt sõna.
          Kahju, et aastakümneid jalgpallis viibinud mees on nii pime ja räägib lauslollusi.
          "He (Rafael) has barely touched him. Ribery's done more to him." - kui kätest rebimine on vaevu puudutamine, siis edu Fergusonile.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Saage üle juba, keskenduda tuleb teil nüüd ju järgmistele mängudele mitte mitu päeva tagasi toimunud mängule.

            Kommentaar


              Oleks väga hea, kui täna tehtaks vahe Schalkega nelja punktiseks.

              Kommentaar


                Ah sul võib õigus olla, las punanina sajatab, elu läheb edasi.
                Schalke kaotusega oleks meil vaja Leverkusen kotti panna ja võib lonksu kergemat vett neelata.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                  Ah sul võib õigus olla, las punanina sajatab, elu läheb edasi.
                  Schalke kaotusega oleks meil vaja Leverkusen kotti panna ja võib lonksu kergemat vett neelata.
                  Nu hea ,et viigi kätte saime, Leverkusen oli nõks parem,aga kui arvestada,et 90+1 oli selge penalti meil kui Müllerit rebiti särgist ,aga noormees võitles lõpuni ei kukkunud,ju ei julgenud teist penaltit anda,aga õiglane tulemus siis.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Rahuldav tulemus. Viik on väga hea, kust edasi minna.
                    Ees on teoreetilsielt 4 must win mängu, kuigi Hannover näitas Schalke vastu, mida neist võib oodata.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Mina olen suht pessimistlik. Bayern kindlasti keskendub Meistrite Liiga poolfinaalile ja Hannoverid-Bochumid tahavad püsida Bundesligas ja teha endast kõike oleneva.
                      Tundub, et lõpp on põnev ja ma loodan, et ma saan endale Bochumi mänguks mingi normaalsema hinnaga pileti ja saab seda nalja oma silmaga kaeda.

                      Kommentaar




                        Bayern-Wunder als Lego-Video

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          Mina olen suht pessimistlik. Bayern kindlasti keskendub Meistrite Liiga poolfinaalile ja Hannoverid-Bochumid tahavad püsida Bundesligas ja teha endast kõike oleneva.
                          Tundub, et lõpp on põnev ja ma loodan, et ma saan endale Bochumi mänguks mingi normaalsema hinnaga pileti ja saab seda nalja oma silmaga kaeda.

                          7-0 siis praegu hannoveri vastu seis. Loodame et jätkavad niimodi kolmapäeval.

                          Kommentaar


                            Millal Bayern liigas midagi sellist üldse tegi ka?
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              2003/2004 kotiti võõrsil Feiburgi 6:0. 5:0 -e on ka vahepeal olnud. 7:0 võideti viimati hooajal 90/91.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Robben oli uskumatu lihtsalt, lisaks Olic 2 ja Müller 2, tegelikkuses oleks skoor võinud olla ka kordades suurem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X