320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ..and the FC Robben marches on..

    Tänase Lyon'i põhjal võib öelda, et ei ole neil mingeid relvi ise finaali jõudmiseks.

    Kommentaar


      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
      Gomeze asemel oleks tõesti Olic kasvõi tagasi võind tulla
      Reeglid seda kahjuks ei luba.

      Kommentaar


        It is I, Leclerc
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Mina ei kannaks Lyoni maha. Ma olen valmis panust panema Lyoni peale "team to score first goal" teises mängus. Manu oli sama moodi mannetu Münchenis, aga kõik pöördus ringi. Palju oleneb, kas Bayern saab kasutada lennukit või peab ka bussiga sõitma.

          Gomez on ja kurb poiss - krt tuleks see Klose terveks teha ja vormi keerata, sets muidu ei ole siit meeskonnast küll koondise jaoks rohkem võtta kui Lahm ja Schweini, kes eile olid jah tõesti OK.
          Ja miks keegi ei maini Timo esitusi. Nii kui ukrainlane platsile tuli, siis mööda temast ei saanud keegi - mees lihtsalt võttis palli ära või taklas omadele ja millised kenad kõrged pallid äärele Robbenile - Timo on hea mees. Kuigi kui nüüd korduskohtumiseks läheb ja Ribbery ja Prjanic ei saa mängida, siis Timo ja Van Bommel paari keskel näha ei tahaks. Liiga kaitsev ja kohmakas palli hoidmise faasis. Scweini võiks siiski olla seal üks kahest. Samas on oht, et ta tõmmatakse äärele. Eks näis.

          Kommentaar


            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            Ja miks keegi ei maini Timo esitusi. Nii kui ukrainlane platsile tuli, siis mööda temast ei saanud keegi - mees lihtsalt võttis palli ära või taklas omadele ja millised kenad kõrged pallid äärele Robbenile - Timo on hea mees.
            Nõus. Tõesti hästi mängis. Samas tundub mulle ka, et Lyon ei leidnud oma mängu ning nädala pärast tuleb palju raskem mäng.

            Kommentaar


              Altintopi saab ju ka äärele panna?

              Mina arvan küll, et nii Barcat kui ka Lyoni see pikk bussisõit ikkagi väsitas. Kuigi kumbki meeskond seda vabandusena tuua ei tahtnud, siis platsil olid mõlemad meeskonnad ikkagi tiba uimased, eriti Lyon.

              Kommentaar


                Omades bussisõidu kogemust erinevate vahemaade põhjal siis Lyoni mängijatel oleks pidand olema veits lühem tee aga samas ma ei tea mis teed nemad kasutasid ja kui mugavaid busse kasutati (eeldusel et praegu euroopas normaalseid busse rentida on). Sellise luxbussiga nagu Hansabuss vahepeal Riiga reisi tegi siis sellisega pole probleemi Barcast Milanosse sõita või teisi vahemaid läbida.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  tegelt on ikka suur vahe kas lendad lennukiga paar tunnikest, sutsti kohale ja kõik, või sõidad bussiga ja oled suhtkoht 8 tundi mingis bussimiljöös.see puhtalt ühes kohas istumine rohkem kui 2-3 tundi mõjub juba paljalt psühhikale väsitavalt
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    kas ühte ööd kohalikus linnas ennem ei veedetagi?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Alati õiglane saatus silus bussiloksumisega ebaõiglust, mille tekitas Lyon-Monaco liigakohtumise edasi lükkamine.
                      http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                      Kommentaar


                        Ronge ei sõida, või see veel väsitavam ?

                        Kommentaar


                          See on ju suht mürarikas ja värki.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Robben on ikka haige daiver.

                            Kommentaar


                              Kaks raisatud punkti. Tore.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Kes siis Lyoni vastu keskkaitses mängivad? Badstuber ja Tymo?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X